Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 votes

  • Please log in to reply
3310 replies to this topic

#641
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
lehet lemerult, illetve a hidegben sokkal gyorsabban merul amugy is - melyik polar, amelyikben lehet az egesz egyseget kidobni (hivatalosan)?

#642
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 posts
Azt honnan tudhatom meg,hogy a Polárom sebességszenzora jó-e,ill hogy nem merült le?Kb fél éve vettem a Zergétõl,de mostanában azt írja ki,hogy csekkoljam le a szenzort.És nem is méri a sebességemet.
Vagy hogy lehet a szenzort az órával összehangolni??

dhcodoki: úgy rémlik,hogy valamelyik oldalon a két gombot kell egyszerre nyomni.De sajnos szerintem nem használható,mert kb 3mp-enként váltja a képernyõt és elolvasni sem tudod az adatokat bringázás közben,nem hogy felfogni.
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#643
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Sziasztok!

Van egy Powertap wattmérõs kerekem, ahhoz keresek ANT+ kompatibilis órát. A VDO Z3 pc linkes órám tudja az ANT+-t, de mégsem mûködik vele. Elvileg ez is számol teljesítményt a pulzus és pedálcsapás adataiból.
De akkor minek van rajta az ANT+?
A wattmérõ mûködik, mert Garminnal kipróbáltuk. Ha valakinek van esetleg tapasztalat, azt szívesen veszem.
Köszi!

#644
dhcodoki

dhcodoki

    vendég

  • fórumtag
  • 51 posts
Sziasztok!
Segítség kéne.
Hol tudom a CS600X órában az automatikus képernyõgörgetést beállítani???
(hogy tekerés közben váltogassa a megjelenített adatokat)

#645
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
http://apro.bikemag....10i-l5812.html#

Hozzá és társaihoz mennyire kapni még merülõ alkatrészeket? Mennyire éri meg?

#646
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Én maradnék a Polar mellett. (Polar atombiztos, a 800cx az egyik legmegbízhatóbb kütyüm, amim csak volt eddig valaha.) A cs500 egyébként W.I.N.D.-es, 2.4GHz kódolt jelátvitellel, már csak ezért is ez talán jobb vétel. De Maggi, nem lesz túl országútis az?


persze, biztos jobb, de joval dragabb is... tudni meg nem igazan tud tobbet (sot asszem kevesbe testreszabhato, mint egy rox), de nagyobb a majerfaktora az ketsegtelen :) az a hatsogombos megoldas zsenialis, es marha jol nez ki.

#647
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Mi túl országútis rajta? :)

#648
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3,320 posts
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Én maradnék a Polar mellett. (Polar atombiztos, a 800cx az egyik legmegbízhatóbb kütyüm, amim csak volt eddig valaha.) A cs500 egyébként W.I.N.D.-es, 2.4GHz kódolt jelátvitellel, már csak ezért is ez talán jobb vétel. De Maggi, nem lesz túl országútis az?

#649
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
siman cs500 :) ar/ertekben sigmak.

#650
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Pulzusmérõbõl ki mit venne? Mik a jó vételek?

Polar cs400-at és 500-at néztem, 10ezer a difi. Melyik éri meg jobban?
Illetve 40-50e-ig van ami jobb vétel?

#651
CSEKONICS

CSEKONICS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 posts
Azt honnan tudhatom meg,hogy a Polárom sebességszenzora jó-e,ill hogy nem merült le?Kb fél éve vettem a Zergétõl,de mostanában azt írja ki,hogy csekkoljam le a szenzort.És nem is méri a sebességemet.
Akár azt gondolod,hogy képes vagy valamire,akár azt,hogy nem,mindenképp igazad van!

#652
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Polar CS100N vagy CS200N órát használ valaki?
Az általános megbízhatósága és a vezeték nélküli sebességmérés jelátvitelének megbízhatósága, zavarmentes mûködése érdekelne. A honlapon nem láttam jelölve, hogy kódolt lenne, viszont sokat szoktam menni vasút mellett. Ha ott behülyítheti a nagyfeszültség, akkor az nem jó.

cs200-om volt.
szerintem használható.persze volt mikor behülyül, de ott a mostani cs400-am is... igaz, ua. a jelátvitel. ettõl függetlenül én meg voltam vele elégedve. sõt... szerintem a cs200 valahogy jobban érzékeli a pedálfordulatot mint a cs400. pedig a szenzor távolsága megegyezik.
ha itthon vennéd a cs200-at akkor inkább vegyél kintrõl cs400at mert ugyanannyi(szokott lenni akciósan).
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#653
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,857 posts
Polar CS100N vagy CS200N órát használ valaki?
Az általános megbízhatósága és a vezeték nélküli sebességmérés jelátvitelének megbízhatósága, zavarmentes mûködése érdekelne. A honlapon nem láttam jelölve, hogy kódolt lenne, viszont sokat szoktam menni vasút mellett. Ha ott behülyítheti a nagyfeszültség, akkor az nem jó.

#654
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,328 posts
az rendben is van. tudom én is,csak nem szeretném,ha baja lenne a hidegtõl. inkább lecserélem vlmi másra. van otthon kb 10 órám,ú.h. van mibõl válogatni. :)

#655
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
hidegben mindegyik lcd belassul.

#656
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,328 posts
használ vlki ciclosport 4.2es órát ilyen idõben? -5 fokban mentem vele,és kicsit belassult. elég magas pulzust is mutatott. most ez nem vészes,m mind1ik lassabb lesz,csak nem szeretném ha baja lenne. van sok órám. érdemes e lecserélni,v sem. igaz csak ez az 1 pulzusmérõs/km órás. ha van vlkinek tapasztalata vele az légyszi ne tartsa magában. elõre is köce.

#657
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 posts
A Sigma Sport kisérõ-software: Sigma Data Center megújult, 2.0.2 helyett már 2.1 van. A honlapjukon még sok mutató a régire mutat, de a sw szólt, hogy újítsak. Megtettem (MacBook, MacOS 10.6.8), mûködik, azaz importált minden régit és hozzá is tettem egy újabb menetet. A neve is megváltozott kissé, nagyon helyesen: az új Sigma elõtag egyértelmûbbé teszi. Minden Sigma Sport kütyüt ez kezel (már ami képes adatokat gyûjteni, pl. Rox 8, Rox 9, 1609, ...).

#658
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 posts
  • LocationEger

Sziasztok!

Pulzus mérõ órát szeretnék venni, s az alábbi kettõ az ami szimaptikus számomra:

1. Sigma PC III 9
2. Beurer PM45 itt szimaptikus a 2 db szíj.

Tapasztalat valakinek az utóbbiról?


képbe került még a sSigma PC15 is

#659
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 posts
  • LocationEger
Sziasztok!

Pulzus mérõ órát szeretnék venni, s az alábbi kettõ az ami szimaptikus számomra:

1. Sigma PC III 9
2. Beurer PM45 itt szimaptikus a 2 db szíj.

Tapasztalat valakinek az utóbbiról?

#660
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts
Tbence: Én találtam egyet, ami win7-el is mûködik. Noname cucc, 1500 Ft, és a X. kerületben vettem. Ha érdekelnek a részletek, írj!