Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1961
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Kornél, ha itthon leszek, akkor mehetünk!

#1962
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Maul, hétfõn ráérsz? Valamikor kellene menni tekerni, csak nem tudom mikor lesz jó idõ!

#1963
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Cornel csak óvatosan, mi szorítunk ezerrel :)

Biczó amirõl írtál, oylan pl a transalp is, nem? Pósnak vannak oylan tervei, nekem még nem, mert nagyon sz@r vagyok

dh verseny mikor lesz?
hétvégén egy kis gyakorlás, mondjuk vasárnap egy órás vonat?
Come on! It's on

Korn

#1964
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Cornel Hajrá! De csak ésszel azért! Persze sokat számít, hogy ki hogyan áll hozzá a dolgokhoz!


Viszont még csak egy érett ember van! Matt! ;)
Én majd csak holnap megyek.

#1965
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Ja! És gratulálok az "érett" embereknek!:clap:

#1966
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Lustálkodniiiiiíí??? Na még csak az kéne!! Betoltam 3-4 Unicumot :tank: és 0-45 fokig már simán megy! Vissza se rakom már azt az izét szétvet az energia vagy inkább az ideg! :) Kééét hónap?! Sokat adtam magamnak, jól felhúzott üléssel akár már két hét múlva is! Na jó lehet, hogy csak most érzem így! ;)
Fúúú! Szóval már nagyon mehetnékem van! De tényleg! Legjobb gyógytorna a bringázás!!!! Micsoda jó hír! Jó éjszakát mindenkinek, én még bedobok 3-4 Unicumot és behajtom a lábam 90 fokba! :D

#1967
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Gyógytorna!!! és ne lustálkodd el mer hosszutávon szarul járhatsz :\
bár nem értek hozzá szal nem tom mennyire szabad terhelni de majd a gyogytornász megmondja. szal csak okosan! )

voltam ma fönn dh pályán.
srácok már el is kezdték az építést. remélem valami jó sül ki belõle.
(egyelõre nemtetszik) edit: persze én is segítek majd!
érettségi eredményt majd holnap tudok csak..

joejt

#1968
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Igen Cornel. Tovabbi jobbulast. Kell majd phisichoterapiara vagy gyogyuszasra jarnod?

#1969
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kitartás Kornél! És jobbulást!

#1970
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Kornél hogy vagy??? mit hordasz most? meddig, mikor szednek le mindent??


Szia! rég hallottam felõled, gratula a MARATON-hoz! 85 km nem semmi! Féltávnál elájultam volna asszem. Ez a kõszegi volt ugye? Képeket majd oszd meg velünk is.

Hivatalosan holnapután vagyis csütörtökön kerül le a kötés, de én már edzem rá magamat, tegnap is meg ma is levettem egy kis idõre! :D Most sincs rajtam. Nagyon béna a lábam, elég elkeserítõ az állapota, a combom - ami amúgy sem volt nagyon :) - teljesen eltûnt a térdem kétszer akkora mint a másik és alig mozdul. Semmi tartás sincs benne csak lóg mint egy darab valami és egy kis idõ után alig hiszem, hogy visszakerüljön a kötés.

De azért bizakodó vagyok! Ha két hónap múlva nem tudok tekerni levágatom a lábam! De azért ne fogjatok a szavamon! ;)

Ti meg csak tekerjetek, de óvatosan kár volna egész nyáron otthon ülni, higgyetek nekem én már nagyon unom!

#1971
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Maul! En nem beszoltam. De ha igy lehetett erezni, akkor bocsanat. De tenyleg

#1972
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Trueman, én komolyan nem értelek.
Most megint miért kell beszólogatni?

Attól, hogy még te neked nincsenek terveid, meg nem jársz versenyekre, attól más ám még tudhat biciklizni....

#1973
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Biczaj! Cape-epichez nem kene egy picivel tobb CC gyakorlat? Tehat ott sem csak szallni kell lefele;)

#1974
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Szevasz Biczó Úr!

Gratlulálok a teljesítményhez.

A DH versenyrõl annyi, hogy nevezek én is, hulp is, McClanet is rávesszük;) Meg remélem Kornél is, meg Boci is! De õk még nem nyilatkoztak.

Hát a pályáról, meg magáról a versenyrõl infókat Matt bácsitól kérdezz, merthát mé is azaz õ hazája:)

Nah hát ennyi...

#1975
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kornél hogy vagy??? mit hordasz most? meddig, mikor szednek le mindent??

ja srácok kinéztem egy versenyt, ccfigurák közül érdekelhetne valakit, mert párban kell menni.. 8nap 900km-ha vlakit érdekel majd elmondom, de én a fejembe vettem hogy megcsinálom majd! azt hiszem egyre inkább a teljesítmény fog érdekelni, és háttérbe szorítom, a száguldást...Mcclane neked nincsenek ilyen ambícióid a hosszútávok iránt? a verseny amirõl olvastam a Cape-epic dél-afrikában...csak sok pénz kell hozzá, de leszar..m akkor is összegyûjtöm, ha egy évi fizum spórólás is kell hozzá.. de sok ilyen verseny van még..Mcclane? valaki? ha lenne kedvetek a távoli, vagy közeli jövõben ilyesmire akkor szóljatok...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1976
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Gratula Matt!!! mindenkinek szar volt!:) de nem lesz többet...hogy mondjak vlami jót..
a bandázásban benne vagyok, ,, Hulp, Maul mit lehet tudni a DH versenyrõl??? infót!!!!
Ki jön??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1977
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi..
Na ez a MARATON IS MEGVOLT! káár hogy senki nem volt hajlandó eljönni..sajnálatos és megmagyarázhatatlan..no de Super volt! és megérte eljöni, nem is a szervezés miatt, hanem a pálya miatt..mert köztudott hogy az eddigiek se voltak túl könnyûek, de ez az összes eddigi összegén túltett!!!ja és a 85km ert vállaltam be.!
azt hiszem ez a pálya mindenkit kinyírt volna!ja és nem lettem utolsó!! a pálya nehézségérõl elég annyi (ti tudjátok hogy azért megyek eleget lefelé) de így is 2 szer pusztúltam a lefelékben!!!?? ez már mond valamit, nem is igen volt olyan aki ne esett volna, a felnim készen lett-annyi lett neki.. derékszögben pár helyen behajlott..de nem kaptam defektet-hála a black-jack nek!!!igen jó gumi....
ami jó hogy az új,eddig számomra ismeretlen lefeléket, be tudjuk építeni a túrákba, befogtok szarn..i!:)olyan lefeléket mutatok majd...
ja és vannak képek...!

még annyit hátha szervezõ is olvassa,hogy a szervezés lenti, pályán kívüli szakasza szar volt, szar volt mert én szeretek enni, és rossz azt hallani a büféstõl hogy nincs kaja , ,,mert késõn jöttél" címszó alatt!!!??ki hallott ilyet?Azért mentem késõn mert hosszú távon voltam, majdnem megõltem...aztán lett kaja a lázadás eredményeképp!..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1978
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Miért mondod, hogy szar volt Matt??
Milyen tételeket húztál, és hányast kaptál?

#1979
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Megvolt. Szarvolt.
nemhuztam póttételt semmibõl, szal sztem ezennel befejeztem középiskolai pályafutásom.
lehet felnézek ma dh-ra, bár eléggé le vok halva.
majd írok h hogy áll apálya

#1980
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát én ráérek bármikor....