Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1981
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
gyakorolni jó lenne, keressünk egy idõpontot
Come on! It's on

Korn

#1982
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Meg mindenki! Akkor hétvégén mehetnénk Bandázni a Szentivánéji mókára, meg akkor lemehetnénk Kõszegre is egyet gyakorolni...

#1983
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Matt! Remélem jó pálya lesz, meg igényesen lesznek megépítve az ugratók nemcsak úgy, ahogyan közismert biciklistársaink építik....
Meg a North Shoret, nem ám hogy ilyen erdõben szedett fenyõlécewkból építsék...




McClane! Szerintem nyugodtan indulj el a versenyen. Mindig szoktak indulni cc-sek, akik nem ugrálnak. Meg különben is, az itteni DH pályán egyedül a beton van, amit meg kell ugrani, te meg azt simán megtudnád, a Borostyánkõ aluljárós mutatványaidhoz képest az sehol sincsen...


Matt! Ha kell segíteni, akkor csal szóljál!

#1984
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
gondolkozom, hogy el kellene indulnom a dh versenyen...
szerintetek?
gáz, hogy nem tudok ugrani :(
Come on! It's on

Korn

#1985
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Maul! Szerinted nem irtam volna ha lenne?;) Holnap megyek diabloba rakerdezni. Tegnap este azert elsetaltam arra a kutyaval es bekukucskaltam. Hire hamva sem volt egy polarxnek sem. Szerintem meg 1-2 het. -buzi cseke-

#1986
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem egyedül menek szal jo lesz gyalog is sztem )
dh pálya állítólag már épül.
aszonta haver hogy már csináltak pár ugratót, meg kitisztítottak egy uj nyomvonalat, csináltak rázatós részt, northsore léceket vágnak holnap vmi northshorehoz. katlant meredekítik.
kiváncsi elszek mi sül ki belõle.
remélem egy fful jo pálya )

#1987
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Van már bicikli Trueman??? Mész te is Kona találkozóra?

#1988
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! Maulnak teljesen igaza van. Bringaztok egy jot. Vagy elindultok rovidtavu cc-n. ;)

#1989
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Sok sikert Matt!!
Én csak csütörtökön megyek érettségire!


D ez most milyen hülyeség, hogy 3 percért nem mész le biciklizni??? Hát basszus DH versenyen is ez van, az sem tart tovább.. Meg különben is, nem csak verseny alatt kell biciklizni, hanem elõte is..... Meg hát egy biciklis találkozóra gyalog menni.....

#1990
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
úgy gyalog hogy, nem viszek bicót, de vonattal, Teeee ;)

gta sa-ba egész jókat manuálozok meg bunnyzok már :D
remélem holnap minden összejön aztá mehetek ki élõbe is )

#1991
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Gyalog hogyan érsz le 4 óra alatt Matt? :D Ha van már konkrét pálya, akkor szóljatok.
Maul, hét végén lesz Szent Iván Éj, akkor mennünk kéne. Mondjuk én lehet, hogy csak 9-10 fele tudok kimenni. mert egész nap Ausztriában leszek, és csak 7 körül indulok onnan vissza, és legalább két óra az út. Tüzijátékra mindenképpen ki akarok menni, meg bandázni egyet. Jöjjön minenki, aki tud.

#1992
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
azé' nem mentem, mert így nem láttam nagyon értelmét....
alig edzettem a betegség óta
Come on! It's on

Korn

#1993
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát jah.
füred csak 4óra vonatút tõlünk :D
attól függ hogy alakul az érettségi (ha meghuznak nem megyek :) ) meg hogy hogy dolgozik "asszonypajti" )
mi gyalog mennénk amugy. egyedül a street verseny érdekelne de 3perc bicózásér nem cipelem,meg nem mernék elaludni sehol )
kona alsógatya meg már csak pénból is. ))

#1994
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Matt! A féket eladtam. Kona talira lehet, hogy mi is elnézünk asszonypajtival és a fiammal. Konás alsónacit kár volna elpasszolni! :-) Csütörtökön lekerül a rögzítôkötés, jövô héten meg szabin vagyok, szombaton lemegyünk Balatonkenesére és ott leszünk egész héten a nyaralóba. Onnan meg nincs messze Füred! Tehát valószín?leg szombat délután vagy vasárnap megyünk át...

Üdv. mindenkinek, jó tekerést...

szerk: helyesírás

#1995
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Tényleg McClane! Hogyhogy nem mentél Maratonra? Pedig edzésnek az is jó lett volna!

Biczó hányadik lett?? Nem tudja valaki?

#1996
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nem voltam maratonon, meg még nem is edzettem rendesen
Come on! It's on

Korn

#1997
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv!
Matt! Konatali rulzik ahogy Te mondanad. Na de csak ugy leruccanni koszegrol ? ;) Bar, lehet hogy ez csak nekem ilyen elkepzelhetetlen. Anyu meg mindig szereti elmondani a kresz fobb szabalyait mielott tekerni megyek :) Na meg bringa is kene...
Maul, Matt! A hatralevo vizsgakhoz sok sikert!
Mc Clane, Boci! Merre jartok?
Mindenki! Tekerjetek sokat!
bye

#1998
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem tom mikor lesz készen Maul.
a maraton volt eddig a fõ fõ gondja Milánnak, szal nem naon ért rá. aszonta hétfõtõl tud rákoncentrálnia dhra. nekem szerdán zárul le az érettségi szal attól érek rá. úgy beszéltem Milánnal hogy utána felhívom aztán akkor megdumáljuk mi hogy lesz. hétvégén ha jöttök nem tom mennyire lesz gyakorolható a pálya még :scratchhe
lehet amugy hétvégén elnézek Kona talira Zsófival.
Ti nem terveztétek? tudom nem lesz hegy,akkor minek?.. :)

#1999
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, jó volt tekerni, meg a felvételek is jók lettek, már fenn is vannak a gépen, újabb másfél giga. A héten én sem nagyon megyek tekerni, mert alig leszek itthon, talán csütörtök este egy kicsit, meg vasárnap már rendesen ráérek. Akkor el kellene menni egész délután egyet Kõszegre, gyakorolni a pályát egy kicsit.

#2000
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Matt!! DH pálya útvonala mikor lesz készen?

Mert verseny elõtt egy héttel már jó lenne kimenni gyakorolni...