Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1941
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nah, újra itthon, kis hazánkban. Basszus mennyit írtatok ez alatt a pár nap alatt.
Elõször is, hajrá Cornel, gyógyulj meg minél elõbb. Igaz, már nincs is semmi bajod, csak kicsit rakoncátlankodik a térded. :D
Biczó, én mindenképpen megyek Leogangba (persze azért egy váztörés idén is meghiúsíthatja, de remélem nem).
Gratula az éretteknek. Én csak vasárnap érek rá, mert szombaton megyek Ausztriába repülõnapra. Vasárnap az 1-es vonat nekem jó, menjünk azzal, és akkor csak DH. Remélem az építõk nem cseszik el a pályát, mert az ugratónak nevezett építményekkel jól el lehet szúrni. Inkább ne építsenek semmit, minthogy lustaság miatt egy elkúrt földhányás legyen csak ott, mert az nagyon elvenné a kedvemet. Meg azért remélem annyira durva nem lesz, hogy majd le se merek jönni rajta. Legutóbbi infóim szerint ez lesz a verseny menetrendje:

2005. július 2-3. Kõszeg
Magyar Kupa DH #2

2005. július 1. (péntek):

13:00 - Gyalogos pályabejárás

2005. július 2. (szombat):

08:00 - 09:00 Pálya átadása a Verseny Bírói Testület (VBT) képviselõinek
09:00 - 17:00 Nevezés
09:00 - 12:00 Edzés (a pályán meg lehet állni)
13:00 - 17:00 Edzés (a pályán nem lehet megállni)
17:00 - Technikai értekezlet

2005. július 3. (vasárnap):

09:00 - 12:00 Nevezés / Edzés
13:00 - Idõmérõ
15:00 - Döntõ
17:00 - Eredményhírdetés

De Matt biztos többet tud. GYere te is McClane, engem tuti le fogsz nyomni, mert én lassan megyek.

#1942
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
(matek 30p+fizika27p) x2 + angol felsõ10p + német közép7p = 131p
ha fizika is összejött volna ötösre akko' lehetett volna 135fölött de reméljük ez is elég lesz.

#1943
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mettyú. mennyi az a sok? 135fölött? .)

#1944
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
háj!
vaz... ez az érettségi bankett asszem méltõ lezárása volt a középiskolás tanulmányaimnak. rohadtjóvolt :D
voltatok már negyed4kor hajnalban az óháznál? feelinges,ki kell próbálni ) :cool2:

ugy néz ki pontom is elég sok lett, szal talán felvesznek BME-re.
de egyelõre.
élvezem.
végre.
NYÁÁÁÁR !!!! :krol:

#1945
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ok, de csak ha jó idõ lesz persze. Nem tudom, már régen ültem bicajon, lehet akkor csak egy kicsi gyakorlás kellene elötte...:) Pl város, parkos, stb

#1946
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
JÖVÕ HÉT VÉGÉN LESZ A VERSENY MCCLANE!!!!


Kornél! Hétfõn ráérek, akkor mehetünk.... De hova? Bánya?? Aztán akkor le kellene ugrálni az összeset, és nagy szépségek után kutatni...

#1947
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
2,3-án!!! 2án már lesz felszállítás, és 3.-án verseny du-n!
Maul szépnek kell áhm lenni,,!:)
Mocckos kis hobbitkák, hogy nem tudok hazamenni dh versenyre...:(
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1948
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mondja má' meg valaki, hogy mikor lesz a Kõszeg DH?
Come on! It's on

Korn

#1949
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Biczaj, apache-os megoldásra nem tudok 5letet.Ha esetleg a távoli gép
megosztásást egy mappának állítod be a wwwrooton belül, akkor menni fog! IIS6-ban 3 lehetõség is van. minden documentrooton belüli mappához:
"a directory located on this computer"
"a share located on another computer"
"a redirect to url"
+ állíthatsz alapértelmezett lapot, jogosultságot, stb...
csak nem tudom hogy külön is fel lehet-e tenni, vagy csak a
szerverben van...

#1950
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, ez jó hír! Meddig leszel gyõrben jövõ héten? Még ezen a héten lesz hajtás,aztán én is jobban ráérek!! Mehetünk ezerrel mindenfele, csak jó idõ is legyen! Leogangba mikor mentek?

#1951
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Írt a Norkós bácsi! Jövõ hét elején fogja küldeni a cuccokat, amint hazatér a nyaralásából! ( mezemet, meg a gatyámat, meg a sapkámat, meg sok-sok matricát) :)

Szóval végre neke is lesznek szépruháim:) Meg érettségi után lesz sép sisakom, meg szép szemüvegem:)

És akkor lehet csinálni a filmet, mert legalább már jól fogok mutatni rajta ;)

#1952
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Basszus McClane!
Mi az hogy még nem tudod, hogy jössz-e? Ne szórakozzál már? Ezt nem teheted meg!
Szállás is le van foglalva meg minden! Tök jó móka lesz....

Ejjj.......




Biczó! Ne aggódj, mert Hulp is, meg én is megyünk mindenképpen, szóval lesz nyaralás, de hát akkor is McClane!!!

#1953
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kranked! az apache http.conf alatt tudok megadni +1documentroot-ot valahogy-azt szeretném elérni hogy a webhely részévé tegyek egy adott mappát, más partíción, vagy akár más hálózati gépen...de ne keljen mindegyik gépen webszervert létrehozni,, és azok a mappák így olyanok lennének mintha a WWW -documentroot könyvtárban lennének..???????????????? a megoldásér jutalom jár..

ja ha két documentroot van megadva, azzal nincs gond, csak sose az az alapértelmezett amelyik kéne, és úgy az index.php fájlom nem indúl ugyebár, ezért kellene valahogy nem www alatti tetszõleges mappát a részévé tenni valahogy, de nem sikerült..HELP!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1954
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
merhogy??Mcclane mi van veled???

Figyi velem ne csesszetek áhm majd ki, mert az lesz a nyaralásom, szóval már ne i gen té to vázza tok!!! vazze ez az amit sos e tudok megszokni, és rohadt útálom, ha az utolsó pillanatban kezdtek majd el gondolkodni, meg habozni.. és elcseszitek a nyaralást..szal Mcclane már késõ-jössz és kész!
trueman szoktam maratonozni...de az igaz hogy megviseli az élversenyzõket is..meg mindenkit, mer rohadt nehéz....lehet..ha majd egyszer összejön engem is megfog..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1955
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Leogang nálam kérdéses lett
de még semmi nem biztos, szal képlékeny a dolog
nem tudok még véglegeset mondani

mikor lesz a Kõszeg DH?
Come on! It's on

Korn

#1956
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Biczo! Tenyleg nem tahozni akartam, csak arra gondoltam amit hallok. Mert eddig akarki akarnmit mondott errol, mindig az volt a vege hogy milyen embertelen meg hogy megviseli a meno elsportolokat/elversenyzoket is. Valamint arra emlekeztem hogy eddig nem nagyon maratonoztal. De rosszul tudtam. Na de ezekutan en leszek a legfobb tamogatod;)
Salzkammergutra meg sok sikert;)

Cornel! Aztan nehogy a sok uniqum miatt saslengeni probalj :nonono:

#1957
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
A DH versenyre sajna nem tudok menni, mert dolgoznom kell, és nem engednek el...de biztos jó lesz!!
Mcclane majd beszélek Póssal..hátha..
Hulp szerinted mik kellenek Leogangba? hátha valamire nem gondoltam..??!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1958
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, Mcclane én is szar vagyok, de az nem akadály, mert edzeni azt lehet, pénzt szerezni már nehezebb:)
Trueman, nincs baj a bicaj-tudásommal, és 15éve tekergetek, az alég cc-tudás több nem kell, vagyis több edzés.., de ha már van célom, akkor csak meg kell valósítnai, és én már edzek...a köv verseny:a Salzkammergut 100.. aztán így tovább...
És szerintem ezekben a versenyekben az a lényeg hogy nem lehet rájuk felkészülni-ezért nagy kihívás...egy erõpróba, és ez bennük a jó,,,,
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1959
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mert lehet, hogy akkor megyek Gyõrbe, mert el kell itéznem sok dolgot....

#1960
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mér, hol leszel? Nincs már sulid, nem?