Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1521
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a kisbuszról vazz... :)
Come on! It's on

Korn

#1522
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Te mirü beszélsz McClane????

Meggyütt a nagylátószögûm, egy nap alatt lehozta a futárbácsi..

#1523
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nem nagyon jó az ilyen utolsó pillanatban való módosítás, de majd meglátjuk....
Come on! It's on

Korn

#1524
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Matt nem igen irogat, nem tudom, hogy mi lehet vele.
A kemrára visszatérve, nem igen ütésálló, szóval.. Majd ki kell találni neki valami szivacsozást, vagy mit tudom én...

#1525
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ne hogy mar Ti is matricazzatok:) Markkk baratom tanacsara mar egy ideje keszulnek az enyemek is sisakra...meg vazra is:)
mas. Az ilyen kamerak amit Hulp szeretne, mennyire birjak a kisebb uteseket? Tehat ha elesel pl, akkor mennyire marad egyben?
Matt merre jar mostanaban?

#1526
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó hát nem baj, ha nem rádiós lesz, mert végülis így is, úgy is a hátizsákba kell rakni a kamerát.

Meg akkor lesz nagylátószögû konverter is...

#1527
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Most beszéltem a Krisztiánnal és lehet hogy lenne egy Merci kisbusz, ami levinné a bicajokat, meg akkor ha ott elég lenne egy autó, akkor a McClane-nek sem kellene kocsival jönni, mert a kisbuszba beférne annyi ember. Bocs a variálásért, de mindenképpen jó lenne, ha összejönne ez a kisbusz, az meg persze csak úgy éri meg, ha többen megyünk vele. Esetleg mér arra is gondoltam, hogy összeadjuk az össze utazással kapcsolatos költséget, és elosztjuk 6-tal, hogy akkor mindenki egyenlõen részesedjen belõle. Biczó azt mondta, hogy holnap délre tud választ adni, hogy lesz-e kisbusz, meg hogy mennyibe kerül, addig legyünk türelemmel.
Maul, elvileg lesz kis kamera is, ha ma nem válaszolnak, akkor majd felhívom õket. De lehet, hogy nem rádiós lesz, hanem csak normál vezetékes, mert ugye a rádiós esetében a vevõ hálózati adapterrõl megy a leírás szerint, ami ugye a mi esetünkben nem jó. Leírtam nekik azt is, hogy ezeket miért kérdezem, hogy bicajos videókat szeretnénk csinálni.
Egyelõre ennyit a fejleményekrõl, aztán majd 4 után ha hazaértem, vagy ha Biczó még hív új hírekkel akkor jelentkezek, addig meg türelem.

#1528
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát de hogyan lehet egy biciklit ellopatni? Miért nem vigyáztol rá?

#1529
skafi

skafi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
30/4181674 csak én szombaton meek nyaralni egy hétre, úgyhogy akkor én nem vok itthon, de tok másoknak szólni akkor is...
de sztem ha rendõrt hívtok hozzá, az is tudni fogja hogy lopott-e, mer már elvileg a rendõrség is "keresi" :) THX

#1530
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! de akkor mini rc kamera nem is lesz? :(

Kornél! Nekem a vázra kell két matrica, ugyanakkor mint a tied, meg a sisakra kellene két név matrica, meg egy csapatlogó. Szerintem méretezd nyugodtan a te sisakodhoz...
Ja meg kellene a vézra is névmatrica:) Egy Illés László, meg egy Maul:) Ha nem gond.

#1531
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Autópálya matrica 10 napra érvényes, szóval ha pénteken megvesszük, akkor csak egyszer kell, mert ugye 9 napra megyünk. Ja, ha ketten lesztek vonattal, akkor el tudunk menni értetek Salzburgba. Néztem a legújabb idõjáráselõrejelzést, és eléggé bíztatónak tûnik, ugyanis hétfõtõl már szép napsütést ír, csak vasárnapra van egy kis esõ. Hát remélem nem lesz gond. Maul, rossz polifoamot hozzál. Ja, meg ha valakinek van puha és vastag szivacsa az is kellene kibérelni a táskát, amikor nálunk lesz a kamera. Én úgy tervezem, hogy 5 db MiniDV kamerát fogok hozni. Az biztosan elég lesz, viszont ha tudtok szerezni SD memóriakártyát az jó lenne, mert nekem csak egy 512-es van, és ott ugye nem nagyon tudunk mire menteni.

#1532
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skafi oké, ha meglátjuk a városban, intézkedünk, de elérhetõséget írjál

Hulp tegnap lebukott, titokban cc-zik a Parkosban :)
Kranked milyen matricáról van szó?
nekem kellene egy matrica, van hozzá két képem, küldjem, hogy pontosan mi kellene?

tegnap vettem Axo full face-t, olyat, ami Hulpnak van (bocs Hulp, de ez volt az egyetlen jó méretben és talán minõségben is) csak kicsit közel van az állvédõ az államhoz, ez nem gáz?
más védõfelszerelés viszont szinte semmi nincs, Biczó azé' pénteken benézünk a városba, mert Maullal semmire nem mentem ;)

akkor a pakolásról pár szót

hozzám szétszedve befér két bicaj, van szivacsom, majd egymásra pakoljuk, meg elõre egy ember, és talán a kettõnk cucca.....esetleg még a Biczóéktól pár dolog, de az összes semmiképpen

Maul jelezte, hogy a haverja hozzám vágódna a kocsiba? kettõnk cucca valszeg elfér, meg esetleg Biczóéktól pár dolog
Hulp osztrák autópályamatrica milyen van, mennyi idõre érvényes? oda - vissza külön kell vennünk? mennyi kazettát hoztok a kamerába, mert biztos sokat veszünk fel, reméljük nem esik az esõ....
na meg rongyokat kellene vinni, a bringát rendberakni, mert Hulp szerint sár lesz
Biczó akkor hogy legyen, Hulp-al el kell mennünk értetek Salzburgba?
indulás szombat reggel nyolckor, de akkor már télleg indulunk, nem akkor pakolunk....
Come on! It's on

Korn

#1533
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Es elfelejtetted megadni az elerhetoseget is, ha esetleg latnak valamit a sracok:) (bocsi)

#1534
skafi

skafi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
jah azt elfelejtettem h 2004es (kék, fekete, fehér) nem az új... én ezen kívül szhelyen még nem láttam ilyet

#1535
skafi

skafi

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Hali!
Bocs hogy itt megzavarom a nagy szervezkedést, csak ma délután ellopták a scott yz4esemet és arra szeretnélek titeket megkérni hogy ha esteleg látnátok vhol a városban akkor lécci szójjatok! elõre is köszi!
egyébként tuggyátok, én burultam össze még juniusban a szabadidõ központban, nekem ugrott ki a vállam :)
THX

#1536
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kösz Kornél, de nekem Hollowtech II hajtómûvem van, szóval ahhoz nem jó, nekem van leszedõm hozzá. A múltkor is a McClannek kellett, szóval õt kérdezd. Viszek olajat mindenképpen, csak ugye ha nincs fékvezetékünk, akkor végül is sok értelme nincs. Bár az is igaz, hogy ott biztos lehet mindent kapni, és még szerintem nem is drágább, mint itthon.
Kösz Krisztián hogy megkérdezted, ha mind a kisbusszal mennénk, akkor már eléggé megérné, mert akkor csak 5e Ft lenne fejenként az odaút. De most már ne variáljunk. Pénteken este kellene bepakolni, és akkor meglátjuk, hogy férünk el. Ma beszéltem a McClane-nel és úgy döntöttünk, hogy 7-8 elõtt nem nagyon érdemes elindulnunk.

#1537
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Csõ!

Bocc,meg akik maradnak, mi megyünk majd tekerni azért? Jönnek a "jó" idõk!! Páncél, bukó...!!!!! :))) Találkoztam Kiruval, vett egy qrva jó motort, de mondta, hogy menjünk bányába építeni, összerakja a vegát!
Hulp, a monoblokk leszedõm elviheted, de majd utánna kellene, hátha kell majd valamikor. Jó nektek, én meg melózhatok! :)
Õ...mikor mentek? Addigra megcsinálom a matricákat, csak MÉRETEKET meg adatokat kérek!!

#1538
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Egy kis lazítás!
Talentum Rádió Szombathely

#1539
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Látom nagy az izgalom és készülõdés! :)

#1540
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hátt már fel is hívtam az online Reginást, és azt mondta holnap hívjam a központi számot, de kb(transzfer) esetén, tehát hogy elvisznek, és visszahoznak, az 30-40pénz egy út!!!két út 60-80pénz az sokszorosa ......a vonatnak ami 16 oda-vissza,,tehát ennyire nem vagyunk gazdadok, de azért megkérdezem pontosan...holnap reggel!hi..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!