Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1481
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Na most nézzed meg ugyanazt a linket! Ez jó?

#1482
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nekem csak annyi kellene, hogy a két képrõl a két alakot kivágod, beteszed egy átlátszó háttérbe, meg esetleg ha tudsz, akkor raksz mellé egy snowboardos és egy futó alakot...
csak fekete fehér alakokról van szó, semmi csicsa
Come on! It's on

Korn

#1483
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ne ez legyen :(

akkor legyen egyelõre csak a bukóra, aztán majd ha megjövünk, akkor lesz a kocsira is...
bár az enyémet igazán megcsinálhatnád, csak két képet kell összevágni nagyjából...
Come on! It's on

Korn

#1484
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Akkor milyen legyen?? Hány db kell? Meg Hulp, akkor 12V-os töltõ jó?? Milyen csatlakozó kell a végére?

#1485
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
hol van??
jah látom

fúú, ez a csaj tök gáz, ne ez legyen plííz
Come on! It's on

Korn

#1486
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ezjó lesz? Nem lesz annyi idõ, hogy mindenkinek sajátot csináljak, most ha jó legyen ilyen mindenkinek a gépén, aztán majd ha megjöttök.. Akkor hány db kellene??

#1487
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ez jó lesz? Ilyen van nekem is, bár nektek nem tecccik a csajszika..:)

#1488
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp akkor mi honap reggel fél nyolckor találkozunk nálunk, Biczóhoz ma délután fél négyre megyek, Maul a haverod meg jöjjön reggel hét órára hozzám a cuccaival
Come on! It's on

Korn

#1489
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Kranked a méretet nem nagyon tudom, a hátsó szélvédõre szeretném ragasztani, nézd meg, hogy mi lenne a jó méret
ehh, tudom, hogy ez hülyén hangzik, de gõzöm sincs, hogy mi lenne a jó...ne legyen se túl nagy, se túl kicsi.... bocs :(

a négy alak kellene egymás mellett, lehet látni más kocsikon is ilyen matricákat (pl búvár, hegymászó, ... ) na kb olyan méretben kellene
meg esetleg ugyanez kellene olyan méretben, ami a full face bukómra ráfér...
kösziiii :)

én otthon nem tudom kinyomtatni :(
Come on! It's on

Korn

#1490
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Vaze, hány mA -es kell? Csak mert akkor adok sima telefontöltõs adaptert, az 9V-os a nokiánál!! Jójaz nem?
Matrica feketefehér lesz, csak méreteket adjatok! McClane, megjött a tiéd is, akkor este kinek vigyem el õket?
Bocc, majd viszek valamit! Akkor 7kor!!

#1491
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
McClane, én ma este bepakolom a Maul, meg az én cuccomat a tetõcsomagtartóba, aztán meglátjuk mennyi hely marad még, és akkor annak függvényében pakolunk tovább. Maul, ha kérhetlek, akkor olyan 5-6 óra környékére pakold össze az összes cuccodat, aztán akkor elmegyek érted, elhozzuk a cuccodat meg a tetõcsomagtartót. És utána ki is fog derülni, hogy mennyi cucc fér még be a tetõcsomagtartóba. Gondolom a Krisztián haverjának nem lesz túl sok cucca, mert ugye neki Szegedrõl kell hoznia. Ha ezt este elrendeztük, akkor reggel mindenki nekáll 7-kor pakolni, aztán fél 8-kor meg találkozunk nálatok McClane, ha valami esetleg még nem fért el, akkor azt megoldjuk.

#1492
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Bocc nekem is lökjé pár matriccát!!!

Meg ha jössz este légyszíves hozzá pár programot, ami kell az internetezéshez! konkrétan valami internet security meg antivirus kellene meg tûzfal......meg ami kell!
mert a chellót azt az olcsót beköttetem.
ok?

tamas
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1493
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a krankedzone@freemail.hu-ra küldtem a matrica igényemet, jó az a cím Kranked?
Come on! It's on

Korn

#1494
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nah emberek akkor nézzük :)

Biczó én fél négyre odamegyek hozzátok, ahogy megbeszéltük, bemegyünk a városba megnézni a védõfelszerelést, aztán ha nem kapunk normálisat, akkor kint veszek

Maul a haverod akkor szombat reggel jön? a kérdésed arra vonatkozik, hogy szombat reggel hova jöjjön és hány órára?

szvsz az lenne a legjobb, ha mindannyian egy közös helyen találkoznánk, és elosztanánk a cuccokat ;) mármint hogy kinek a cuccát hova rakjuk

szal akkor a Maul haverja jön velem, az õ bringája, cucca és õ jön hozzám, na meg az én bringám, meg az én cuccom és én :D
Biczó vagy azt csináljuk, hogy reggel elhozzátok hozzám a cuccot, vagy ma este elmegyek a cuccotokért, a tiedért és a haverodért is, elviszem hozzám, és reggel Hulp-al elosztjuk a két kocsiban...
ebben az esetben Maul mondhatnád a haverodnak, hogy mondjuk jöjjön reggel hét órára hozzánk, ott bepakoljuk a cuccokat, meg te és a Hulp is odajönne hétre, elosztanánk a cuccokat, és irány Leogang
Come on! It's on

Korn

#1495
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél, szerinted meg lehet buherálni magát a kamerát, hogy ne az atennára adja a jelet, hanem kivezetünk belõle direktbe RCA kábelt? Csak mert a fénykép alapján a rádiós, meg a nem rádiós kamera tök ugyanúgy néz ki.

#1496
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél, tudsz te ilyet csinálni nekünk szombat regglre? Olyan kell, mint ami a Walkmanenknek meg a discmaneknek is van. Szóval egy teljesen hagyományos 12V-os adapterrel mûködik hálózatról. Hát sajnos ez van, lehet, hogy ez kidobott pénz lesz részemrõl, mert ha ilyen macerás, akkor majd valamikor veszek egy normál vezetékest. Csak most sajnos nem volt nekik olyan.

#1497
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó hát akkor legyen fekete fehér.....

E-mailben elküldöm az igényeimet... :)

#1498
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Na vagyok emberek!

Mi kell Hulp? AC9-12V?? Nem DC? Csak mert szerintem nem váltó kell, hanem egyen...:)
Matricaterveket és méreteket kérek, de utoljára szólok, holnap nekiállok, és aki nem küldi az igényét, az ne reklamáljon! :)
Maul, hogyan nyomtatod ki? Mire? Nem jó a feketefehér? Sokkal designesebb..:)

#1499
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
http://www.addel.hu/...prcategory=5465 ?

#1500
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Semmiképpen nem lesz meg a kisbusz szombat reggelre?