Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1501
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Sajna nem, a lapos elem az csak 4,5 voltos, szóval az nem jó. Hát Biczó ez most így eléggé felemás, mert akkor el kell vinni a tetõcsomagtartót, szóval akkor már tök mindegy, hogy visszafelé is hozzuk-e, ez talán a lehetõ legrosszabb megoldás. Mennyiért vállalja?

#1502
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! Mit mondjak a Dávidnak, hogy hova jöjjön? Mert lehozza az anyukája, csak akkor kellene neki valamit mondani, hogy mikor és hol...

KORNÉL!!! MATRICA LESZ?

#1503
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hejhó!
kõszegen van egy 661páncél McClane. ez is L-es. de azt mondta a Balázs hogy LEHET hogy holnap jön érte a Csonesz és felviszi Szhelyre. de hívd fel õket aztán dumáld meg! ha meg ez se jön össze szerintem Leogangba tuti kapsz, lehet hogy még olcsóbban is... Haverok amikor voltak azt mondták a fékpofától kezdve minden volt ami fogyó eszköz, szal sztem védõ is van..
sok sikert!

tölthetõ lapos elem létezik? az 12Vos,nem? ;)

#1504
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
ezt azért írom külön mert fontos-Mcclane, hulp akkor este gyertek majd a cuccokért, de a csákó cuccaiért a koleszba kell majd menni, mert felesleges hozzám elcipelnie..szerintem...na hi..rohanok tovább, mert még melózok, és már rég pakolnom kellene..csövi
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1505
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
ÛMcclane szerintem elég lenne a csak-gerioncvéddõ is..van könyökvéddõm..meg az olcsó is-és azt mindig tudod használni...

Sajnos a buszos szólt hogy a mercedes nem készült el a kisbusszal,,ezért csak a vissza-utat tudja válalni..tehát megyünk vonattal!!!
Akkor holnap jön a csákó-haverom, és tanárképzõ koleszában fog lakni...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1506
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
akkor páncél nélkül megyek?
vagy nézzek majd ott kint szombaton?
Come on! It's on

Korn

#1507
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Neked szerintem az is nagy lenne, nekem is csak az izmos hasam miatt kellett a nagyobb. De ha nem hiszel nekünk, akkor menjél be, aztán próbáld fel. Én nem nagyon állítgatnám, nem véletlenül van belõle több méret. Az lenne a legjobb, ha mindkettõt fel tudnád próbálni, aztán akkor tudsz dönteni, hogy melyik kényelmes.
Beszéltem a Krisztiánnal, még nem szóltak neki vissza a kisbusz ügyében, de azt mondta, hogy ha tud valamit, akkor írni fog.

#1508
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
beszéltem Póssal, azt mondta, hogy van axo páncél, de "L"-es méretben, de azt is mondta, hogy az állítható (?)
Come on! It's on

Korn

#1509
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
jóvanna, sosem volt páncélom, honnan tudtam volna a méretet??
nem kell minggyá lebaszni...'csába
Come on! It's on

Korn

#1510
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Hívd fel Kornélt!! Õ biztos tud egíteni...

Meg akkor most ezzel a kisbusszal mi van?

Kornél! Lesz matrica???

McClane! Hogy a szarba kellene neked L-es? Nekem is akkor van basszus.. Neked az M-es bõven elég.
Most voltam a Koczkáéknál, aztán mondták, hogy a páncélt már elvitték onnan is, szóval Szhelyen már nem tudsz venni...

Vettem szép Fox mezt:)

#1511
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na ne viccelõdjünk, hova kell neked az L-es méret? Izmos vagy meg minden, de szerintem az nagy lenne neked.
Vidám ma este megnézi valamilyen boltban Pesten, hogy lehet-e ilyen aksit kapni. Remélem szerencsével jár. Most még abban reménykedem, hogy nem lesz 10 kiló, mert akkor megszívtuk.

#1512
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
én mûszaki analfabéta vagyok, szal rám ne számíts :(
Krankeddel kell beszélni, felhívod?

Matt nézd akkor meg plíz a páncélt, szvsz "l"-es méret kell nekem
Come on! It's on

Korn

#1513
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Elvileg igen.
Viszont a minikamerával van egy kis probléma, nem tudtam vezetékest rendelni, úgyhogy rádiós lesz, viszont annak a vevõjéhez kellene valami áramforrást találni. A fickó azt mondta, hogy 9-12 V feszültségen mûködik, és normál AC bemenet van rajta. Szóval mûszaki zsenik, ehhez kellene egy áramforrás, különben nem tudjuk használni a cuccot. Bár még így is lehetnek vele problémák, mert pl. nem tudom hogy lehet majd csatlakoztatni a kamerához. A fickó azt mondta, hogy célszerû a 12V-os áramforrást használni, mert kisebb sajna nem jó. A legnagyobb probléma, hogy csak péntek este kapom kézhez, amikor már nincsen nyitva semmilyen bolt. Mindegy majd megoldjuk valahogy.

#1514
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
akkor ma délig ad választ a Biczó?
Come on! It's on

Korn

#1515
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én szerencsére pont nem áztam el, de nem sokon múlott.

#1516
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
postára ha lehet ne bízz semmit, tiszta gáz már

tegnap sz@rrá áztunk, Hörmann forrásig mentünk országutival, szuper volt
Come on! It's on

Korn

#1517
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Beszéltem a csávóval és valószínûleg a vezetékest rendelem meg, mert a vevõhöz csak házilag barkácsolt aksit lehetne használni, és én az ilyen sunfituning megoldásoknak nem nagyon vagyok híve. Sajna megszakadt a vonal, úgyhogy nem tudtam vele mindent megbeszélni. Az lesz, hogy megkérem vigyék ki a Vidámhoz Pestre, és akkor õ majd hazahozza pénteken este. Így nem kell szállítási költséget sem fizetni, mert ingyen viszik házhoz. Egyébként azt mondta, hogy péntekre postán is ideér, de én ezt erõsen kétlem. Egy vacak levél kézbesítése is legalább egy hét a csigapostán.

#1518
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van Hulp, de akkor rendeld meg minél elõbb, hogy ideérjen péntekre...

#1519
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Akkor majd beszélek velük a kamera ügyében, de szerintem elég lesz a vezetékes is, majd az én bicajomon lesz, és akkor én vigyázok a kamerára is. McClane általában azok a dolgok jönnek össze a legjobban, amik nincsenek elõre eltervezve, mert ott nem borul a program. Meg ha az a változtatás jó, akkor miért ne. Sokkal jobban örülnék, ha a bicajt egy furgonban vihetnénk, és nem kéne szétszedni, hogy beférjen a kocsiba.
Írtak vissza a szállásról, és nem gond nekik a 6 ember, bár lesz olyan, akinek kihúzható ágyon kell aludni, de gondolom ez nem gond. Viszont így 70EUR/éjszaka/apartman, ami azt jelenti, hogy fejenként nem egészen 12 EUR/éjszaka. Gondolom azért ez sem rossz, és még mindig olcsóbb, mintha csak 4-en mennénk.

#1520
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ittvagyok, csak kevesebbet netezgetek mostanában.
intézkedtem sulit, koleszt ilyesmiket...
vettem egy schwalbe blackjacket elõre, tök frankó, bütykös de mégis nulla gördülési ellenellás!
barátnõmmel majnem hegymásztunk egyett raxon, de esõ volt szal schneeberg lett belõle. szeretnék sok pénzt és kikocsikázni oda minden hétvégén bicoval :)
tegnapelõtt elhoztunk egy fabia combit cellbõl )
tegnap meg 4tõl fél12ig bicoztam a városban :D jól elfáradtam de tök jó volt )
szal vagyogatok.
Jó leogangozást nektek! biztos frankó lesz! csinájjatok sok képet ám! és ne nagyon törjétek össze magatokat!

üdv!
Matt

ja meg két napja damilos fünyiróval nyomulok a telkünkön :shit: