Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5341
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Akkor én is csak délután megyek ki holnap, ha nem jon senki reggel! Hulp te kocsival mész? Nem mehetek veled?

#5342
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Az lehet McClane, de én most nem arra gondoltam.
Megvannak a Vidám által készített képek, felrakom az ftp-re és akkor rakd fel az oldalra Kornél. Akkor holnap olyan 2 körül megyek ki én is építkezni.

#5343
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
;D ;D ;D ;D
a játékszerem az más, az csajoknak van fentartva ;)
Hulp egyébként én sem tudom, mit horgásznak a srácok, szal ne mvagy lemaradva, ne aggódj :)

#5344
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bakker én mindenrõl lemaradok. Mit horgásztok ti? Meg hol? Ez nem ér. Tök jó, a McClane olyan, mint egy ötéves kiscsávó, aki új játékszert kapott, tisztára rá van izgulva erre az építkezés dologra. ;D
Viszont úgy néz ki, hogy nem megyek Pestre dolgozni, majd szerzek itthon munkát, és akkor többet tudok majd menni itthon tekerni. Csak már lenne bicajom.

#5345
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Boci, ma munka után nem jössz el horgászni? Mert a biczóval mennénk, már tegnap is voltunk:D


#5346
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél az mikor derül ki hogy tudsz-e hozni körfûrészt? Mert akkor ha déelõtt kijönnél fel tudnánk vágni az összes fát aztán akkor lenne kb 100 darab keresztléc!


#5347
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Szerintem jó lenne már délelõtt kimenni! DE nekem mind1 ahogy ti gpndpljátok, mert a kornél azt írta hogy õ csak reggel érne rá!

McClane jó a 100-as szög is! Meghát ha elfogy majd veszünk, azért nem kell az egés családi készletet elhozni!

#5348
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a délután kettõ nekem okééés, menjünk akkor, és maradjunk estig....sokat ns-t szeretnék csinálni :D
kerestettem otthon apuval szegeket, 120-as -ból van egy kisebb doboznyi, meg van 100-as - ból is...
jó a 100-as is, vagy az kicsi?
fûrészt nem tudok vinni, Kranked te tucc hozni?
be vagyok izgulva kicsit erre az építésre asszem :D
kamerát ne vigyük ki?
filmekbe is lehet látni, ahogy építik...
{ csak egy ötlet volt }

#5349
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kezdjük mondjuk 2-kor, és akkor sötétedésig maradunk, ok Maul? ;D
Nyugi nem fogom hagyni, mert azért nem kevés lóvéról van szó, meg szerintem nem mûveltem vele túl extrém dolgokat, bírnia kellett volna. Holnap a törésrõl csinálok majd jó közeli képeket, majd rakd fel az oldalra, Kornél lécci. Mert én igazán nem tudom megállapítani, hogy anyaghiba volt-e. Az biztos, hogy már korábban voltak repedések, amik kívülrõl nem látszottak, mert gyakran nézegettem azt a részt, és nem tûnt fel.

#5350
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp azé' ne hagyd annyiban a dolgot, vidd magaddal Boczikát is ;D
Maul nekem pl a péntek délután lenne jó, persze attól is függ, mennyit akarunk építeni, és mennyien leszünk...
viszek akkor kaját is, mert tutira megéhezem :D
dél után már mehetnénk is, aztán lehetne estig nyomni....
vagy már reggeltõl gondoltátok?

#5351
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tudom, elcsesztem egy kicsit a dolgot, akkor ott kellett volna hagynom, és akkor már két hét eltelt volna, egy hónap után meg vissza kell adni a lóvét. Dehát elcsesztem, és most már nem tudok mit tenni. Meg tulajdonképpen nekem semmi közöm ahhoz, hogy a Malival õk hogyan rendezik a dolgot. Akkor úgy néz ki, hogy pénteken megyek én is, ha lesz kocsi, a tesóm is lehet, hogy jön. Csak akkor majd mondjátok meg pontosan mikor megyünk.

#5352
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mikor menjünk McClane, mondj egy idõpontot, aztán akkor a többieknek is úgy kell szólni! Hulp, gyere ki te is! Már régen láttalak!
Egyébként án a helyedben már elmentem volna a biciklivel együtt az osztrák forgalmazóhotz, biztos jobb a hozáállás!

#5353
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
pénteken akkor ns építés? tudok hozni otthonról 120-as szeget...

#5354
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Most olvastam el a Mongoose garancia feltételeit, és azok alapján élettartam garancia vonatkozik rá abban az esetben, ha anyaghiba miatt törött el. Bár sajna ezt a Mali fogja majd megállapítani, és elõre tudom a választ. Majd csütörtökön csinálok jó ényképeket a törésrõl, aztán elküldöm a gyárba is, hogy lessék meg õk is. Ha egy hónapon belül nem csinálnak semmit a Malinál, akkor meg úgyis vissza kell fizetni az árát, bár gondolom ezzel õk is tisztában vannak.

#5355
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
holnap este én megyek a városba egyet állatkodni, tököm ki van már csomó mindennel, kell egy kis kikapcsolódás.....
a péntekkel kapcsolatban pedig próbáljátok meg úgy intézni, hogy valamikor a nap folyamán ki tudjunk menni építeni ns-t...

#5356
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Maul,jó lett volna,ha idõben szóltok,mert akkor úgy kellett volna terveznem a napom! "Sajnos" én nem érek rá egész nap, szal elõre kell tudnom,mikor mit fogok csinálni! Így már nekem késõ,mert szerveztem programot,mivel senki nem írt vissza.. :(
[glow=red,2,300]Ha ma este nem jönne össze,akkor holnap ki érne rá?[/glow]

#5357
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, menjünk ma ki vépre!!!!! Megy vonat 16:22 kor, meg 16:48-kor! Addig úgy is megszárad az a páncél! Na?

#5358
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mikor megyünk ki vizibicajt felvenni?????? Biczó,nagyon jó ötlet,meg kellene csinálni!!

#5359
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp,ez már a 3. hét,hogy nem csinálnak semmit a bicajoddal. Én már rég a fejükre húztam volna a vázat,ne szórakozzanak velem! Nem tudom,miért kell ennyit szarakodni, nem hiszem el,hogy nem tudták volna felvinni elöbb! Tragédia...
McClane,nem tom mikor vegyél ki szabit,mert nem csak rajtam múlik. Mindenkinek rá kellene érni,de ezt szinte lehetetlen összehangolni! Még Vépre sem tudunk kimenni,azt is nehéz megszervezni! :(

#5360
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Képes vagy ezért szabadságot kivenni? Nem semmi. Pénteken lehet, hogy én is kimegyek végre. A holnap semmiképpen nem jó, mert mennem kell Pestre, csütörtökön viszont már valószínûleg ráérek, úgyhogy megyek építeni.