Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5321
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
yo lenne majd vmikor folytatni az ns építését...
meg közbe kellene iktatni ugratókat is...
mondom én, aki nem tud ugrani, de más majd biztos örül neki :)
tök frankón ki lehetne pucolni azt a helyet, át lehetne alakítani mountis pályának azt az erdõrészt...
pénteki lan-partira akkor ki jön?

#5322
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jaja!
csak verd az asztalt!! ;)

biczó:
ma megpróbáltam az abubaca-t és rájöttem hogy nem is olyan nehéz :o :) pici padkára már naggyából megy. de aztán én is hasonló eredményre jutottam, mint Te múltkor. még szerencse hogy volt nálam pótbelsõ :P valamit ki kell találni, mer ez egy ilyen felütésveszélyes figura, de rohattul bejön 8)

#5323
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát igyekszem én is, és mondtam is a Biciklonban, hogy ha a Mali nem csinál semmit, akkor megy a dolog a fogyasztóvédelemhez, meg a Mongoose gyárba a fényképekkel együtt, a törésrõl is vannak közeli fényképek.

#5324
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha jófej a boltos akko' sztem nem kerül semmibe..
legalábbis nekem számtehcboltba ingyen írta az eladó.. és még jol is jártam ;D

amugy sztem elõkészítheted a fogyasztóvédelem meg a mongoose címét. ha nem akarják kicserélni, vagy pénzt adni (vagy nem tom mien lehetõségek vannak) akkor írj szépen egy levelet fogyvédnek címezve.add oda a malinak, aztán talán meggondolják magukat. ellenkezõ esetben el lehet küldeni a levelet (meg a malit a pi..ba)
olyan nincs hogy csak ugy eltörik és nem kártérítenek!! >:(
csak határozottnak kell lenni!


#5325
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ma vittem be a bicajt, elvileg elindult a procedúra, de sok jóra nem számítok. Szerintetek egy szakértõi vélemény mennyibe kerül? Sajna Airborn váz csak idei van, az viszont nagyon nem tetszik, meg 30 felett van az is, szóval akkor inkább Caprine Dual. Az is jó?

#5326
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, szerinted melyik mostani duplavállas villát lehet V-fékkel használni? Szerintem egyiket se. A Marzokat mindenesetre biztosan nem. Én is így vagyok vele, hogy jó lenne elõször vázat venni, de ez most nagyon durván le van értékelve. Bár majd tavaszal is biztos lesznek leértékelések. Inkább akkor rád hallgatok és várok vele. A bicajt meg ma, vagy holnap beviszem, aztán azt csinálnak vele, amit akarnak.

#5327
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
óvatosan kell bánni vele, ez egyértelmû...
a hangja nem zavar, meg a füstje sem....
szvsz inkább haladjunk a munkával...
de azért megvárunk, és majd együtt nekiugrunk...

#5328
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! Én a héten nem lszsek itthon, szóval majd csak jövõ héten tudok menni építeni! DE ha ti kimentek nyugodtan elviketitek a cuccokat a garázsból, mert fattterom is otthon lesz asszem!

Egyébként láncfûúrésszel tényleg lehet gyorsan haladni! CSak veszélyes, kurva hangos és száll belõle a füst mint a szar!

#5329
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Szerintem ne vegyél ilyen saint cuccokat! Meg szerintem ráér!
Vedd meg inkább a vázat, aztán addig elõre raksz egy V-féket! Meg ha nincs elsõagyad, akkor odaadom a régimrõl az elsõkereket, aztán akkor azzal tudsz menni!
Meg szerintem úgy is még hónapokig esz leárazás!

Egyébként a vázzal kapcsolatban még semmi hír?




#5330
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
pályaépítés mikor folytatódik?
de most már télleg kellene valami fûrész-szerûség....

#5331
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
tegnap haver Írott-kõrõl lefelé az erdõben, a két ugrató között hatalmasat esett...
jött lefelé 50-60 -al, és egy faág az elsõ kerékbe a küllõk közé beakadt, és blokkolta egybõl az elsõ kereket....
lezúzta az oldalát, a hátát ás a seggét, más baja talán nem lett....
súlyos volt.... :'(

#5332
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Asszem rendelek egy Saint elsõagyat, féket, meg tárcsát, aztán a többire meg majd gyûjtögetek. Most érné meg teljes szetet rendelni, mert 40% azért nem semmi. Szerinted rendeljek? A következõ bicajomon úgyis átütõs teló lesz, ha nem is JuniorT, akkor vagy Sherman Slider, vagy Boxxer.

#5333
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát az egyik bikemagbn volt, hogy fékkar nélkül van 40 körül asszem!
Mikor megyünk ki újra építeni?

#5334
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen de sajnos ez csak maga a féknyereg, kell hozzá még fékkar (8500Ft az XT, egy ezressel kevesebb a Deore), meg fékvezeték (4500Ft), meg olaj, meg valaki aki az egészet összerakja (2-3000 Ft az olaj meg a szerelés), meg a tárcsa (9000Ft), mert nem igazán akarok Saint tárcsát, mert az csak a Saint aggyal mûxik. Nem tudod mennyi kompletten a Saint? Mert sajna sehol nem találtam infót róla.

#5335
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Miért 35?
A fék maga:11700, a tárcsa meg 5500! És akkor van saint féked! Szerintem rohadtul megéri! Meg az összes többi alaktrész is! Szerintem ha így külön külön akarsz venni cuccokat, akkor mindenképpen innen rendelj!

#5336
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Maul lehet, hogy rendelek ilyen Saint féket, bakker 35-bõl kijön egy komplett fék, plusz a szerelés. És a Biciklonban is a Shimano féket ajánlották. Alszom rá még egyet.

#5337
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van mind1, akkor halasztjuk ;D

Holnap aakor majd hívlak horgászás ügyben ;)

Kornél, a kamerámon van analógbemenet?

#5338
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap biztos nem megyek a Biciklonba Maul, mert sajna alkatrészekkel együtt kell felvinni a bicajt, szóval addig nincs értelme új vázat venni. Sajna ez van.

#5339
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

ide a forumra kérek visszajelzést ma 16.15-ig ki jönne ma 18.00 kor cangázni???

hi
t

#5340
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen, jöhetsz te is, akkor 2-re ott vagyok nálatok. Felteszem az ftp-re a vázam törésérõl készült képeket is, ha gondolod Kornél, akkor rakd fel a többi mellé. Kösz.