Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5301
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ezen a hétvégén Bükk maraton + hc, jövõ hétvégén pedig irány Kona Találkozó!

#5302
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
háj!
télleg elégéé le van halva a dolog. én se nagyon irkáltam mostanában.
holnap én nem nagyon érek rá (vezetek, ugyhogy 5körül inkább maradjatok otthon ;D ) de kona tali elõtt még összefuthanánk egy tekerés erejéig. de legkésõbb akkor jövö 7végén taláxunk. ugye mindenki jön?! :)

#5303
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, én is ezt vettem észre, senki nem nézi mostanában a fórumot, csak én, de magammal meg nem fórumozok, majd megbeszélem magammal, ha valami gondom van. ;D

#5304
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mészike passz, max valaki kiírja neked cd-re....

skacok, igen le van pangva a fórum....mivan?? :o ???
szerda este egy kis street?
na meg jövõ hétvégén Kona találkozó!

#5305
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap viszik fel Pestre, talán holnap délután majd már okosabb leszek, bár nem tudom mennyi átfutása van a dolognak. Ha visszahozzák az alkatrészeket, akkor meg majd már tudok venni új vázat, meg minden mást, és akkor már legalább tudok menni bicajozni. Már alig várom.

#5306
Mészike

Mészike

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ugyanis ma elhalt az a vinyóm, amin tároltam a Kranked, meg New Word Disorder, meg már nemtudom milyen videókat. És most ezek nagyon hiányoznak :((((((((
Tudna valaki segíteni, hogy újra meglegyenek?

Mostmár persze okosabb lehetnék, hogy archiválni.... És terveztem....
Linuxot mentettem, csak a cuccaim..... :(((((

#5307
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
biczó itt van kõszegen dh pályán, ha jol tudom.én is mentem volna csak dolog van :-\

#5308
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Szeva!

Hulp segítek az 500-hoz ;D
tegnap voltunk a Bicóval tekerni.
ma is készültem, de dolgozni megyek.

Eccer tényleg játszhatnánk.

Hulp!
mi van a cangával?

Kornél!
ma nem érek rá, de a Biczónak szóljatok!

t

#5309
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nem menstruálok, csak kicsit ideges vagyok....

#5310
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mivan McClane menstruálsz? ;D Kicsit ingerült vagy ma reggel. Egyébként mostanában a fórum olvasottsága is eléggé megcsappant. Szinte csak én irogatok. Hogy lesz meg így az 500 hozzászólásom?

#5311
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
na akkor:

1.)
az xx építése így is alig halad, mindenki b@szik rá, de akkor oké, legyen akkor az xx téma csak a vipben...
2.)
Bocika fps-ben megküzdhetnénk eccer, meg startégiában is akár ;D
3.)
Freestyler jó lenne, ha nem csak beszélnél, hanem jönnél is, akár tekenri, akár építeni, mert mostanság kicsit széthullott a banda...persze kifogást lehet találni mindig mindenre, de azé' jó lenne, ha együtt maradnánk, és folytatnánk közösen az építést is pl....
4.)
elmehetnénk eccer egy egész napra pl építeni, de úgy, hogy mondjuk este meg tüzet raknánk, meg szalonnát sütnénk, esetleg az xx pályát kivilágítanánk, vagy mittudomén, szal jó lenne egy nap buli, amikor mindenki ráér...
p'csába, hogy nem tud mindenki egy napot rááldozni a kib@szottul fontos idejébõl arra, hogy együtt legyünk, és jól érezzük magunkat....
5.)
sorry a kicsit ingerültebb hangvételért.... :-\

#5312
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

de mindenkit megvernék(mármint játékban) aztán akkor meg elvenném a kedveteket



Hiszi a piszi ;D. Gép nélkül mondjuk tényleg nehéz lett volna. Nagyon király volt, kösz McClane, hogy meghívtatok.

#5313
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

csatlakozom a Kornélhoz az NS ügyében! ?? :-X

meg mér itt beszélitek meg a számítógépes játékokat? ;) ez biciklis fórum.

Hulp!
nem tudom megyek e elvileg 6-8-ig ráérek, de mindenkit megvernék(mármint játékban) aztán akkor meg elvenném a kedveteket ;D

megén a gépemet nem viszem az biztos.
nézni meg nem megyek!


TEKERNI MIKORMEGYÜNK? MA 6 kor???
VAGY HOLNAP 9 KOR?????

t


#5314
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Annyira nem értek a témához, de a suliban pl olyan kábellel vannak összekötve a gépek, ami hasonló a TV koax kábeléhez, és olyan bemenet nincs a gépen, legalább is úgy rémlik. Na mindegy, Roland nem tud jönni, mi meg kettõre megyünk a Krisztiánnal. Bocika, akkor jelezd, hogy jössz-e vagy sem. Mi az az NS?

#5315
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Alaplapi hálókártya teljes értéket képvisel,tehát semmi baj nem lehet belõle,ha az van!

De skacok,ne itt beszéljétek meg a NS építést,azért van a VIP zóna,hogy illetéktelenek még csak ne is gondoljanak arra,hogy van ilyen valahol! Még jó,hogy az útvonalat nem írjatok ide... >:(

#5316
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp bácsi...
az alaplapi hálókártyának is jónak kell lennie, de azé' nem árt a tartalék....
szólj nyugodtan Rolinak is, az sem baj, ha késõbb jön, jöhet bármikor...
viszont ha jön Roland is, akkor én is szólok még egy srácnak, és akkor leszünk 6-an....
mikor lehet tudni, hogy jön-e a Roland?
ja...kaját és piát hozzatok ;D

#5317
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hogy lesznek összekötve a gépek? Kell külön hálókártya, vagy jó az alaplapra integrált is?

#5318
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Joint Operations is jó játék lehet, és csak multiplayerben használható, majd viszem azt is. Meg akkor inkább nyomjuk a Colin 4-et, mert most az van fenn. Joystickja nincs senkinek, mert én tök szeretem a repülõszimulátorokat is. De az mondjuk joy nélkül meglehetõsen nehéz, meg nem is jó. Hányan leszünk? Azért szólok a Rolandnak is, ha nem gond, bár szerintem 4-re semmiképpen nem tud jönni.

#5319
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nagyjából ezekkel ;D
bár age nem biztos, de asszem cs-vel kezdünk, meg mondjuk collin2, meg van team fps is, szal majd meglátjuk...
kaját hozzatok ezerrel, meg piát is...

#5320
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bszéltem a Biczóval McClane, akkor megyünk pénteken, 3/4 4-re megyek a Krisztiánhoz. De nekem pl. nincs meg sem az Age of, sem az Unreal, sem a CS. Szóval azt nekem elõbb majd fel kell tenni. Mivel játszanánk?