Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5381
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tiszta ideg vagyok, hogy én meg nem tudok veletek sehova menni, pedig úgy szeretnék, az esti bandázás a múltkor is igen király volt.

#5382
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Matt ha rajtam múlik, akkor 10-ig simán bent leszünk a városban péntek este....
Biczó, a forgatást meg a lógatást én is szeretném megtanulni, ráadásul van egy be nem váltott ígéreted, talán emléxel még rá.... ::)
Hulp nekem remegett a kezem, túlnyomó részben én vettem :D
pénteken akkor ki érne rá? én délután kb 18 órától ráérek, jó lenne egy kis street, meg akkor vinnék kamerát is, meg talán Maul is hoz kamerát...
Matt esetleg hozhatnál fényképezõgépet...
Biczó én is beszállnék ilyen beöltözõs tekerésbe, majd kitalálok valamit....
a north shore építésben én is benne lennék, csak ne kedden és ne csütörtökön, mert akkor edzés van....
Biczó LAN party idõponton gondolkoztál már? na meg azon is, hogy mit nyomjunk....
film hogy tetszett srácok?
mészike, ha meg van Biczó telszáma, akkor csörrenj rá, és megyünk tekerni...

Biczó kellene egy mp3, meg tudod szerezni?
Dust to Dust: New Law

#5383
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ha minden igaz, akkor fenn van a film, ha nem sikerült, akkor szóljál, aztán tovább próbálkozom. Arra a címre raktam fel, amit ott adtál meg.

#5384
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp,a VIP-ben adtam egy cimet az ftp elerhetosegnel! Azt nezzed meg!! 500mega...

#5385
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hû, csak úgy pörög a fórum, izzanak a billentyüzetek :) alig telik el pár mp és ujabb hozzászólás érkezik ;D



#5386
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bocs, csak nem olvastam a másik fórumot, hogy csak 100 megás a tárhely, de most már megy fel a másikra, az 500 megásra, viszont az még eltart egy darabig, mire felmegy, bocs.

#5387
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Majdnem egyszerre írtunk Matt, de én nyertem 3 mp-cel. ;D

#5388
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hi!
biczó, remélem nem haraxol meg érte, de inkább az Attilához viszem a kerekem ;) a küllöt már megvettem ma. 2milivel hosszabb de remélem jó lesz. szóval holnap délután már kész a dolog.
pénteken akkor meddig értek rá? érdemes még este 7re bemennem? 10ig elhülyülünk?


#5389
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nemtom, oda, amit megadtál a másik fórumon, létrehoztam egy videó könyvtárat, de kb 85%-nál volt, és megszakadt a kapcsolat, meg azóta mégegyszer, úgyhogy nem próbálkozom vele tovább. Hova rakjam fel?

#5390
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp,hova pakoljatok a cuccot? Krankedspace1 ?

#5391
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Kivancsi leszek a filmre nagyon! A kameranak meg jo lenne valami alvany,akar egy bot is.. ;)
Biczo,akkor kene a vegyvedelmis dolog,amikor lesz a savaria-karneval,akkor mutatna nagyon! ;D De jo otlet!!!

#5392
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na erre a vegyvédelmis dologra kíváncsi vagyok én is.
Kornél, a McClane elhozta hozzám a filmet, amit csináltatok, most rakom fel az ftp-re, kb 2 óra múlva lesz fenn. Nem rossz a film, csak kicsit remeg a kamera, kicsit stabilabban kellene tartani, de ez csak szõrszálhasogatás.

#5393
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
persze!!!-alig várom- gyakorolni akarok még én is, mert háát nem olyan könnyû-de most már ahoz képest ahogy kezdtem szuperul megy!! de tényleg- lejtõn lefelé már nagyoon sokáig bírom tartani, sõt a térdekkel irányítani is tudom már.. a többi is csak idõ kérdése.. megtanuljuk-ok!!!!!!! És még valami: volt egy fogadalmam: ha sikerül az államvizsga végig bicajozok vegyvédelmi cuccban a városban-ezt esetleg meg lehetne örökíteni- talán még a filmhez is jól jön majd pár képkocka ebbõl a bevállalásból-nem? majd úgy alakítjuk hogy jó legyen a filmhez:)

#5394
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi,király,akkor mehetünk gyakorolni lógatni meg forgatni,Biczó?

#5395
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
??? jó az a kormány-ezen ne essél kétségbe!!!!3000egy bike+ jó az is... egyenlõre, drága vázat meg nem kell venni!olyat vegyél-ha már nem kell-akkor az majd tetszen nekem!-mert akkor majd megveszem tõled!!!ok? ;D ;D

Mészi:én péntektõl fogva ráérek bármikor!!!!!!!a számom beírom aztán mejd törlöm azt a hozzászólást..ok?


#5396
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Most úgy vagyok, mint a Maul volt, nem tudok igazán dönteni, igaz nekem lóvém sincs. Tegnap néztem, a kormányom is elhajlott. Szinte komplett bicajt kell vennem, hogy rohadjon meg. :'( Rohadjon meg a Mongoose, tönkretette az egész nyaramat. :'( :'( :'(

#5397
Mészike

Mészike

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Melyik nap lehetne összehozni egy kis tekerést?
Sajna csak itthonról tudok még neten lenni, ha Szombathelyre érek, ott már nemtok fellépni :(
Hogyha megadom valakinek a számomat, dobnátok egy sms-t, hogy mikor tekernénk egyet? :) Most még kb 6-ig tudok fórumot nézni, utánna indulunk.

#5398
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
JA Matt-most már otthon leszek, és mindig számolhattok velem-legyen az építés! vagy bármi!!!
Csak a bringának fogok élni, meg a barbiknak ;D

Na szóval Matt ha bejössz Szhelyre-veszel egy küllõt és megcsinálom a bringád-ki is centírozom!!!!!ok?

Hétvégén csak bicajozni fogok- mindenképp menni kéne ha másnem streetelni!

LAN::::: Mcclane-Hányan leszünk??Hulp te eljössz? vagy valaki?,

#5399
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,
ájj-ájj ájj!
miért drágák a konak??????(drágák-de most van akció)-most 30ezerért az össze tavaji megvásárolható!!!!!!!!!!!!!!!!ezt mondom már ezer éve- ha kell péntekre viszek neked Hulp!!!!!:)
A stuff baromi jó, meg szép. de amire neked kell drága....(mivel csak átmenetileg kéne)

#5400
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
menjünk má' filmezni, minggyá itt a határidõ...
összevágni sem lesz kis munka....
na akkor a hétvége kinek lesz jó?