Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5201
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
kérdés:
valamelyikõtöknek véletlenül nincsen egy felesleges gagyi hátsó váltója amitõl megválna óccsóér?
feltételek:
csavaros legyen h fel tudjam rakni mostani bicora, két görgõ forogjon (bár ezt talán tudnám cserélni), és jó legyen benn a rugó. csak láncfeszítõnek kéne..


#5202
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
padra mászott fel aztán ahogy le akart lépni nem sikerült rendesen és kifordult :-\ legalábbis ezt mondta.
én már csak a jajjgatásra meg arra lettem figyelmes hogy a földön fekszik.

tényleg szar dolog kihagyni. vállam után én is már másfél héttel próbálgattam egykerekezni meg kisebb dolgokat, mert hiányzott nagyon, szóval megértem. de azér ha lehet vigyázzunk magunkra! :|

edit: most látom hogy azota írtatok :)
szal vállam köszönöm szépen jól van. kopkopkop. tornára nem járok. itthon tornáztatom néha. labda emelgetés, pici sulyzoval sok dolog, meg nyomok pár fekvõtámaszt. talán így nem lankadnak el ott az izmok meg a bigyok és a helyén tartják a dolgokat.
nõvéremnek van gyógytornász könyve. ha gondolod bicó megnézem hogymit írnak ilyen bokasérülésre. aztán Te is nyomhatod egyedül otthon.
de télleg az a baj hogy ha nagyon megnyulnak a szalagok azon csak mütét segit :'(

#5203
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
hat bizony, nem kellene eroltetnie, mert tenyleg nagy baj lesz. MaTT, a te vallad hogy van? Jarsz tornara? Biczot is vigyed magaddal!! :-X

#5204
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem tudok most már mást mondani, csak hogy gratulálok neki. 5 év múlva meg majd úgy fog járni, mint egy 100 éves öregasszony.

#5205
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Bakker, mit csinalt?

jo volt a mai varosi baromkodas, jovo heten is kellene menni,de akkor mehetunk reggel (9fele) is.
Ha mentek a banyaba, akkor vigyetek fenykepezot, kivancsi vagyok, mit alkottok!!! :o

#5206
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Krisztián megin' sikeresen lezúzta ma a bokáját egy padnál :(
gyogyujj+ hamar :-*

#5207
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mikor megyünk jákra?

#5208
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a mai lefújva, holnap 13:00 emlékmû

#5209
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát nem tudom mi legyen, menjünk akkor építeni, vagy nem, mert én biciklivel semmiképp sem megyek ki!

#5210
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Van értelme kimenni dagonyázni? Mert ásni se nagyon lehet szerintem, meg minden tiszta víz. De ahogy gondoljátok. Nekem ilyen idõben nincs hozzá túl sok kedvem.

#5211
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
13:00 Emlékmû, csekk.....

#5212
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Holnap akkor ki jön cangázni 13.00 kor?
jó idõ lesz az elõrejelzés szerint.
a városba?
13.00 Emlékmû!!! ok?

t

#5213
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
na most akkor mi lesz?
esett ugyanis az esõ....

#5214
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Elvileg ráérek délután, úgyhogy mondjuk 3-kor indulok itthonról kocsival, ha nem esik az esõ, vagy nem készül esni.

#5215
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kössz hulp! Pénteken akkor mikor megyük építeni?

#5216
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ezt a címet nézd meg: http://www.bike-mail...php?cPath=48_59 Itt van minden, nem csak Dainese.

#5217
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Boci! amit mondtál dainese-t azt Németországban hol leet venni, mert olyat akarok! Nincs valami címed, vagy valami??

#5218
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van McClane, akkor pénteken kimegyünk! Szombaton ha jó idõ lesz kik kéne menni a bányába, meg tegnap találkoztam a vépi sráccal aztán õket is a hétvégén fel kellene venni!

#5219
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
odaadnám Krankednek a filmet, de nem tudom leegyeztetni vele, a számát sem tudom....
pénteken 15:00 után akkor kimegyünk?

#5220
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van, úgy is McClane is akkor jön! Aztán akkor én bikeal megyek!