Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5241
picivirág

picivirág

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
a 661 fullface-es a haverom svott voltage faszt8uggyami yzxcerasfasljfdashfaslf2-ese van.
Eléggé szétcsszte már. Õ a danika. ;Dú
Na SZÓVAL NEM JÖN SENKI? :( valamikor?

#5242
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem közülünk való az illetõ, és itt nincs is Kona Stuffos, mint ahogy a Matt is mondta. Matt a Nábrádi Attilától nem tudod megszerezni a versenyen készített felvételt? Mert nagyon kíváncsi lennék rá.

#5243
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
stuffos gyerekkel nem naon találkozni fórumon szal itt hiába üzensz neki ;)

amúgy véletlen nem kék 661 fullfaceje van?

#5244
picivirág

picivirág

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Nincs kedve valakinek eljönni briingázni csapatostul? Melyikõtöknek van Kona stuff-ja?és asszem rokker
Megkérdezném tõle hogy õ már ugy szültetett e hogy tudta azokat a trükköket amit most tud?
Mert ha nem akkor ne szoljon be!!
Ha igen akkor meg menjen redbullrampage-re.

#5245
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ha adsz kb fél millát, már rohanok is vásárolni, illetve azonnal rendelem. Nálam sem az akarat hiányzik. Sõt már nem is vagyok abban a helyzetben, mint a Maul, hogy nem tudnék választani, mert már megvan a konkrét jelölt a Banshee Scream személyében.

#5246
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Maul!

amikor írtad az sms-t még fent voltam, utánna meg 1 órát kb nem aludtam, mert felhúztál.
na mind1.

Hulp! vegyé bicajt aztán megyünk zúzni!

t

#5247
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azt írták róla, hogy azért lehet tekerni is, bár azért CC versenyt nem lehet vele nyerni. Azt olvastam, hogy jobban lehet tekerni vele, mint a Bullittal. Nem könnyû a váz, de legalább nem is törik el. Viszont lehet bele tenni Super MonsterT-t is ;D Azért az már nem semmi.

#5248
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, de ezzel nem igen tdsz ám felfele menni:D
Majd ugrálhatsz 3 méterektõl:D

Bocika azért nem tudtam mnenni, mert egyszerûen nem tudtam elaludni és fél négykor is fent voltam még, és 3és félóra alvás az kevés nekem:( DE vakamikor mindenképp el kéne menni!

Hulp ma mikor megyünk akkor?

#5249
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Für Reifengrößen 24x3.0" oder 26x2.6".

hát ez tuti fasza !

Hulp nesze:
www.mountainbikes.net

õk a forgalmazók ahogy látom, 1599 EUR, de jobb cuccokkal adják!! ez biztos nem törik el ;D 4600 g rugóstag nélkül.
és ez nem DH hanem extreme freeride váz azt írják.

Maul te meg mér nem jötté????

t

#5250
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nézzétek meg ezt az oldalt:
http://www.bike-mail...roducts_id=2285
Azért ennyi pénzért nem szar, és van hozzá elsõváltó, meg még egy csomó alkatrész, meg lehet állítani a rugóutat 14-20 cm között, azért ez nem szar. És 1340 Euróért nem is rossz ajánlat, és vadi új. Majd azért még meg kell néznem a vásárlási feltételeket. Bocika, mi volt az az osztrák cím amit a múltkor mondtál, hogy láttad ott is a Banshee-t?

Ja, és most néztem, hogy itt már lehet rendelni 2005-ös Marzo villákat, pedig még a hivatalos honlapon sincsenek fenn.

#5251
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ok, köszi Kornél, ezt nem tudtam, bejelentkeztem, és most már mûködik.

#5252
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp beszéltél a rolanddal, mert jön õ is építeni, tegnap mondta!

#5253
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Igen,oda külön kell bejelentkezni! Elvileg a bejelentkezésed aktív, amíg a bejelentkezéshez szükséges cookie a gépeden van, ha törlöd (újratelepíted a géped) akkor ez elveszik, tehát újra be kell jelentkezni a fórumba is a VIP-n belül. Ha nem tudod a jelszavad hozzá, használjad az elfelejtett jelszó menüpontot! ;)

#5254
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
oda külön kell bejelentkezni, nem? ::)

#5255
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen, a fõoldalon be tudok jelentkezni, ki is írja, hogy üdvözöl meg minden, de amikor belépek a Vip menüpontba, akkor nem tudom megnézni a fórumot, mert ott meg már nem vagyok bejelentkezve. Tegnap volt egy windows újrarakás, lehet, hogy az zavar be, nem tudom.

#5256
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Hulp, akkor a VIP megy,csak a fórum nem? ott van egy olyan sor, hogy elfelejtett jelszó. Elvileg minden stimmel az veled, nem igazán értem, mi lehet a gond. Ha nem lesz jó, akkor törlöm a regisztrációd, és csinálj újat! ::)
Majd írj!

#5257
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél, nem tudok bejelentkezni a vip zónába a krankedzone-on, illetve be tudok lépni, de a vip zónába mégse tudok fórumozni.

#5258
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én szívesen mennék bandázni.... Akkor holnap 2-re ott vagyok nálad, McClane, utána megyünk hozzád Maul, majd megcsörgetlek, amikor odaérünk. Majd szólok a Rolinak is, hogy jöjjön õ is a karneválra, és akkor majd lesz talán bicajom, ha nem akkor majd beszélek a Kornéllal ezügyben. Bár nem tudom, mikor van otthon. Írtam a Mongoosenak, de szarnak válaszolni.

#5259
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hy! Na hazajöttem! holnap akkor mikor indulunk? Ugye kocsival megyünk?

Karneválra megyünk péntek meg szombat este bandázni úgy mint tavaly?

#5260
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ok, kettõ az cool....
vigyünk szerszámokat is?
csak mert a Maul csákányáról a múltkor simán lecsúszott a vas, szal nekünk is vannak szerszámaink.....
akkor?
nekem jó a kettõ, Hulp befér pár szeszám, vagy jók a Mauléké?