Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5161
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na most akkor mi is van? Ki ér rá, meg mikor? Most hétvégén még tényleg nem kelek korán, de asszem elõbb-utóbb majd én is hozzászokok a korai keléshez, aztán akkor majd már én sem tudok aludni még hétvégén sem. Szólok, ha eljön az a hétvége. ;D

#5162
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, azoknak a filmeknek mi a címe mond meg lécii! Ma nem jön el valaki! Mégis itthon leszek a hétvégén!

#5163
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

szombat azért nem jó mert a Móni szabadnapos, nem dolgozik(délelõtt).
De délután vagy vasárnap valamikor biztos jó lesz!

Meg a lényeg Bocc! meg mindenki, hogy holnap akkor 14.00 street ok?

t

#5164
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Ez egy fekete street gep, a masik egy narancs CC volt! Jossz akkor penteken, MaTT?
Hulp, ha kell a bicaj, akkor viheted, csak nem tom szombaton ki akar menni bicajozni, mert Maul es Bocika sem er ra, en meg csak reggel, akkor meg nem akarsz felkelni gondolom.. :D
Bocc, a szombat reggel miert nem jo neked?


#5165
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jah bocsika bocika ;)
királyos lett a streetfighter bike! :o :)
de nem narancssárga volt az a binyigli? vagy ez másik? vagy színvak vagyok? :D

majd mehetünk együtt uccázni aztán jib3ban már fõszereplõk leszünk ;D

#5166
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
beüzemeltem ma a váltódat hulp. kösziiii!! ;D

leszedtem az elsõváltót meg a váltókarokat. hátul váltó maradt h feszítse a láncot. elsõfék le. hátsóféknek ezer kilóméter bóvden :D és így körbe tud forogni a kormány 2x :)
egyelõre csak ideiglenes az állapot. kell majd még rendes bóvdenház+bóvden, meg még hosszabra kell hagyni, mert így ha körbefordul akkor behúzza picit a féket szal nem okés >:(
meg majd veszek lyukas körmösanyát v. headlockot, hogy stucnin át tudjam vezetni az elsõféknek a bóvdenjét, mer azér elsõ fék nélkül nem az igazi.

amúgy meg tök örülök neki hogy ilyen a bicó :D már tudok majnem kp-t csinálni csak nem tudok visszafogni a levegõben csak a földön..
juhéé!!
sztrííít 4eve'! ;D

(ha véletlenül láttok középen lyukas headlockot vagy körmösanyát akkor pls szóljatok mer egyelõre nem találtam)

üdv!

#5167
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Meglehetõsen érdekes, igazából még senki nem tudja, hogy pontosan mit is kellene csinálnom. Na meg az a hajnali kelés sem tesz jót nekem. Egész délelõtt egy holland csávó nyomta a sódert angolul egy számítógépes rendszerrõl, értettem a srácot, meg dumáltunk is közben, de a rendszer kezelését még nem igazán sikerült elsajátítani. Egyelõre belevágtak a tenger közepére, elkezdtem úszni, csak még azt nem tudom merre van a part. Talán majd hamar belejövök. Ott lebeg a szemem elõtt a Scream. Szombaton szívesen mennék tekerni, majd beszélek a Rolanddal bicaj ügyben, vagy esetleg a Kornél Mongoosa, ha vihetem.

#5168
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na megvettem a sixsixone-t, meg a lizardot! Kurva jó mindegyik! A lizard az kegyetlen, alul 4 helyen fogja a lábat, és egészen a lábfejemig leér!

#5169
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hogy akkor authort nem veszel??

Na hulp, milyen volt az elsõ munkanap?

#5170
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

emint a hardcore streetfighter:
ma kap új kormánykát a kicsike
(funn full one)
http://users.atw.hu/...me/dscn1622.jpg
http://users.atw.hu/...me/dscn1625.jpg

persze még alakulóban van ;D de már baba.

t

#5171
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
muti képet a streetgépekrõl meg az 'új' jennyrõl 24"+láncfeszkó pls! :o :)

én asszem most délután megcsinálom SS-re a bicóm meg ezer km bóvden és lehet gyakorolni KPt ;D ::)

#5172
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Szombaton nem fogok tudni menni DH-zni, de nektek kéz és lábtörést.
7 végén biztos jó lesz valamikor, de nem tudom mikor.

Maul meg Kornél!
Kornél Pénteken 2-5 jó neked cangázni??
Maul pénteken mész suliba?

t

hardcore streetfighter rulez 8)

#5173
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nah, akkor ide is:

Szombaton ki jonne bringazni? Ha jo ido,akkor koszeg, ha rossz,akkor street!
Bocinak kesz a megabrutal street gepe, gondolom ki akarja probalni, de benne lesz talan a DH palyaban is.

yeesss,megjott a kerek, mar fent van a gepen, qrva allat! ;D


#5174
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én majd megyek veled bicajozni, csak majd mind esti tekerés lesz, mondjuk 5 után lehet menni, csak bicajom nincs. ;D De remélhatõleg ez is hamarosan meg fog változni.

#5175
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Gratula Hulp!!!! ;D
de akkor kivel fogok én majd biciklizni???????? ???

#5176
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na srácok az én szabadságomnak is vége, felvettek a Yageohoz, holnap hajnali fél 8-kor kezdek. Kicsit hirtelen jött, de annál elõbb lesz lóvém a Bansheere. ;D Persze ha nem rúgnak ki legalább egy fél évig.

#5177
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszönöm szépen! :)

#5178
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Akkor nem tom miért erõsködtél, hogy mindenképpen pénzért kell. Simán odaadom ingyen is, mert itthon nem megyek vele semmire, mert csak áll a garázsban. 500 pénzt meg nem fogok kérni, mert annak semmi értelme, szívesen nekedadom.

#5179
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Talán jövõ hétre kész lesz a blastom, aztán akkor te is jöhetsz hulp végre biciklizni!

Kornél, megjött már a 24-es kereked?
A vépi srácnak volt olyan szép huszonnégyes 2.6-os gumival....... gyönyörû volt!

Boci, ha van valami hír az authorrrol szólj!

#5180
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, ne félj, nem fogom eljátszani, mint a bicajnál ;D
Már megrendeltem a lizardot, meg a FÖLSÕtestvédõt is, holnap utánra jön meg minden!