Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5181
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
huh, az nekem sok most :-\
az a helyzet, hogy azér keresek vmi gagyit, akár kukásat, mer nekem csak láncot feszíteni kéne szal nem kell profi dolog csak vmi óccsógagyi. na majd még keresgélek hátha van vkinek altus vagy vmi aztán ha nem visszatérünk rá :)

#5182
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen, itthon leszek, de azért csörgess meg. Mondjuk 3000 pénz? Az jó ár? Az a helyzet, hogy fogalmam sincs mennyit ér, meg neked mennyi lóvéd van.

#5183
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
oks hulp már tom hol laksz.
de ne izélj máR h amennyit nekem ér+10pörszent :)
sokat ér nekem mer nem akarom hazavágni az enyémet, viszont gyûjtök holzfellerre ;D szal? )

3óra körül otthon leszel holnap? arra fele megyek akkor, elõtte még felhívlak. oks?

#5184
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, szerintem védelem szempontjából mindegyik nagyon király, fõleg ennyi pénzért már nem nagyon csinálnak szart. Próbáld fel mindegyiket, aztán válaszd azt, amelyik kényelmsebb, nem tudok mást mondani, mi sem próbáltuk õket. De ugyen nem fogod eljátszani megint azt, amit a bicajnál. ;D

#5185
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Amennyit neked megér, plusz 10% ;D A Váci 9-et tudod hol van? A Váci M. utca, meg a Paragvári keresztezõdésénél van egy 10 emeletes ház, ott lakunk.

#5186
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
wow hulp! köszi!
de most télleg, komoan, mit kérsz érte cserébe? mer azé mégis csak egy alivio, meg ha láncfeszkónak fogom használni vszínû a rugójának annyi lesz :)

holnap délután otthon vagy? 1re megyek furikázni ;D avval 2:40re végzek. odamegyek én csak hova is? )

#5187
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mégsem megyünk franciába :'( >:(

#5188
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Néztem a daineseokat is, azok nem jobbak?

#5189
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Kornél te kis butus ;D
hát mire való a keresõ?? 8)

http://www.bike-comp...roducts_id=7189

van + kép is hozzá.

nálunk 17900.

t

#5190
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Én mé nem láttam a lizard oldalán ezt a védõt? Ott csak olyan van, amit a térdvédõ mellé kell használni, és full véd a sípcsont és vádli tájékán! De azon nincs térdvédõ!! Hol van olyan, amirõl beszéltek?? ???

#5191
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hajrá McClane! Nézõnek mész, vagy versenyezi? Mert azt nem mondtad.
Matt, megtaláltam a hátsóváltót, ha ráérsz gyere el érte, csak elõtte csörgess meg. Banshee Sream vázat beszámítok, de ha hozol hozzá 888 telót is, akkor egy, az egyben cserélem. ;D ;D ;D

#5192
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
asszem mi meg kimegyünk a francia vb-re....


#5193
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Szerintem is jó a 661, de a Lizardskin még annál is jobb.

a Lizradskinnel a baj az amit írtak(meg el is tudom képzelni) hogy meleg, mert lényegében az egy igazi komplett lábvédõ. sajnos csak nálunk ilyen 17900, kinnt mindenhol 50 EUR.
ha most vennék térdvédõt valószínû mégis a Lizardot venném, az fullba véd hátul is.

Maul ha van lé vegyél Lizardot.


t




#5194
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
És ez a különcködés megér plusz 6e Ft-ot? Mert mondjuk a Norco esetében még árban is nagyon jól jött ki, de egy sípcsontvédõért másfélszer annyit fizetni csak mert egyedi, hát nem tom.

#5195
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
En is estem mar parat, semmi panasz nincs ra, nem is meleg, kenyelmes is... Csak mindenkinek ez van, es ezert nem kell Maulnak szerintem. ;)

#5196
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, a 661 miért nem jó? Az csak 10e pénz, és szerintem nem kell jobb, a másik sem tud többet, vagy igen? Az enyém pl tök jól véd, és a szellõzésével sincs semmi gond, mert végigtekertem benne a maratont, pedig eléggé meleg volt.

#5197
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, voltatok jakon? Mi volt?

#5198
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A lizard skinnek, van az a jó térd, sípcsontvédõje, de az melyik, ami ithon is kapható 16-ért?

#5199
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
oké, ráér, köszi! :-* :)


#5200
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nekem ha minden igaz van egy fölös alivio váltóm, de majd még utána kell néznem, amit holnap meg is teszek, ha kell. Ma már nincs kedvem kimenni a garázsba.