Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5141
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok a héten mikor megyünk streetelni?
ismét le kellene támadni a várost :D ;D
jól esne egy kis lazulás Mátra Maraton után....

#5142
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát ha minden úgy jön össze, ahogy én tervezem, akkor a vázat talán februárban meg tudom venni rá két hónappal meg a telót, még egy hónap a kerekek, szóval május elõtt nem valószínû. Sajnos. Akkor rárakom a régi bicajról a cuccokat, aztán majd folyamatosan cserélem le az alkatrészeket. Tervek:
888R
FSA kormánycsapágy
Truvativ 31.8-as kormány meg stucni, vagy Ritchey
Saint hajtómû
http://www.mountainb...2&lc=1&curcd=19 Ez még egy tizessel olcsóbb mint az itthoni leárazott cucc.
Hope Mono M4 fék
Valami durvább agy néztem DaBombot, de nem tom milyen
http://www.mountainb...2&lc=1&curcd=19
Singletrack, vagy doubletrack felni
Az LX váltórendszer nekem tökéletesen megfelel.

Sajna ezek csak a tervek, mert szerintem a Hope iszonyat drága, arra lehet, hogy nem adok azért annyi lóvét. Amiket belinkeltem, azt a honlapot nézzétek meg, rohadt olcsók a dolgok, és az összes szállítási költség 6 euro, és lehet utánvéttel is venni.

#5143
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp bicikliügyben nem néztél valamit? Mik lesznek a bansheen? És elõreláthatólag mikor?

#5144
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nincs, azért írtam 3 pontot a modat mögé.

#5145
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, van nálad most valamilyen bicikli? Mert akkor el tudnánk most menni egyet szórakozni!

#5146
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én is ráérek egész nap.....
Egyébként tényleg nem volt sötét. Olyan 6-fél7 körül történt az eset, csak ott azért elég sûrû volt az erdõ. Az biztos, hogy én is bementem volna a balesetire, fõleg azok után amilyen szarul kinézett utána. Bár talán semmije nem sérült, mert azért le tudott jönni a hegyrõl is. Remélhetõleg egy idõre most megint visszafogja magát egy kicsit, és óvatosabban bicajozik.

#5147
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem jön ki ma valaki tekerni? Én ráérek egész nap!

#5148
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát naon remélem h semmi belsõ baja nem lett. én azér bementem volna a biztonság kedvéért.. ::)

annyira nem volt még sötét, csak a digi fényképezõ nem szereti az erdõben fényképezést (kona talin is ragyogó napsütés mégis sötétek a dh képek :\ )
szal 6körül volt asszem..
az óház parkolójától megy lefele egy erdei út a mohás forrás felé, itt történt a dolog.

#5149
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Bakker, ez hol történt?? ???

Mikor kezdett sötétedni, mert ha jól láttam, akkor egész sötét volt már, nem? Meséljetek!!!
A képeket kirakjam az oldalra?

#5150
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem ment be, hazament, de mondtam neki, ha szarul van mindenképpen menjen be a kórházba.

#5151
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
képeket feltoltam ftp-re..

balesetire végülis bementetek szhelyen?

#5152
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jó volt a mai tekerés, egészen a legvégéig. Akkor ugyanis a Biczó kollégának sikerült közelebbi ismeretséget kötni egy fával. Bár én már csak a következményeket láttam, de szegény nagyon szarul festett, állítólag irtóra elkapta a fát. Bár úgy tûnt mikor hazaértünk már jól volt, bár még fájt mindene, de fõleg a sombja, mert azt ütötte meg, de nagyon, Matt csinált fényképeket. A bicajának elhajlott a kormánya, meg eltörött az elsõ tengely, egyéb sérülést nem láttunk rajta, de ki tudja. Talán más baja nincs. Szóval a vége lehetett volna jobb is.

#5153
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Holnap ki jön ki tekerni?

#5154
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Maul: képek most mennek fel.

hulp: engem az elõbb hívott a Krisztián hogy õ is jön az egy órással, meg felhív téged is Maul hogy jössz-e meg még nem tom ki érne rá egyet tekeregni hegyekben. Csak nekem még fel kell rakni az elsõfékem, aztán utána indulhatunk. mindjárt felhívom a Nábrádi Attilát hogy hátha õ is ráér, aztán akkor lennénk ezren. :)

#5155
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap megyünk a Rolanddal Kõszegre az egy órás vonattal. A Stromfelden szállunk fel. Akinek van kedve csatlakozzon! Elõreláthatólag a 18:25-ös vonattal jövünk vissza!

#5156
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Matt, ha feltöltötted a képeket akkor szólj!

#5157
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jólvan akkor majd hívj!
byez!

#5158
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, a vinyóm az ugye nálad van még? Mert akkor holnap amikro jövünk haza biciklizésbõl bemehetek érte?

#5159
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát MaTT én sem tudom hogy mikor és hol, mert bocika hívott, de elfelejtettem! Majd felhívlak holnap aaztán akkor megmondom!

Kipróbálom holnap a lizardot, meg a 661-t ;D

#5160
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nah akkor én holnap délután (pénteken) 13:45ös vonattal megyek ba szhelyre. ha elérem a vonatot persze...
kinn lesz már valaki olyan negyed3 tájt? hol találka? mikor? írjatok mer nem tok maj felhivni senkit és nem akarok egyedül bolyongani..
csáó!