Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5101
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
értem.
nem, nem mi voltunk. én csak fél2kor mentem ki. na csak azért kérdeztem ám hogy láttad e az építményt? ) attila kezébe vette a dolgokat és nekiálltunk north shore-nak. egyelõre van kb egy 20m-es szakasz 2m magasban, utána meg egy kisebb ugrató. épül egyjó kis útátugrás is. meg tegnap csináltunk egy ilyen kis pool szerû dolgot.
amúgy vszínü az ovisok hangját hallottátok >:( odaszkott minden kis pöcs és kempingekkel faralják le a dh pálya alját >:( >:( mintha még nem lenne elég gyökeres.. meg mászókának nézik a northshore-t...remélem ahogy jön a rossz idõ szépen otthon maradnak. ha nem akkor valamit ki kell találni mer' ez így naon nem jó.
múltkor hülegyerek kontrás biciklivel jött le, lánc leesik, fék semmi-->kulcscsonttörés.. :-X
reméltem h tanul belõle a többi, de ma megin ezren voltak kinn..
na majd kezünkbe vesszük a dologot asziszem ha nem jönnek rá maguktól ;D

#5102
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Félig-meddig igen, de a katlan után elmentünk jobbra, ami majdnem a kálvária aljához ér ki közvetlenül, szóval nem mentünk le az aljáig, de aúgy hallottam, mintha lent lennének emberkék. Csak nem ti voltatok azok? A városban találkoztunk a Milánnal is.
A Roland Blastja meg amúgy is nagyon szép, mert nagyon kíméli, talán még kopás sincs rajta.

#5103
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hulp!
dh pálya fele jöttetek le?
írottkõnél meg annyira nem zsibbad a kezed ha elengeded a fékkart és csak a kormányt fogod ;) ;D
a blast amugy nekem is bejön nagyon. annnyira széép az a váz, hogy nagyon! jó kis cc bico!

#5104
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A mai tekerés Kõszegen nagyon király volt. Kicserélte a Roland a Balst stucniját, így már tök kényelmes volt, meg ráraktuk az én külsõimet, szóval a tapadás is megjött. Egész jól lehetett neki ereszteni. A Írottkõrõl lefele viszont tisztára elzsibbadt a kezem, azért oda már kell a fulltelós bicaj is. Ami durva volt, hogy kegyetlen nagy a por, volt olyan hely, ahol 5 centinél is mélyebb volt. A hajtómûveken vastagon állt a por. Nagyon király bicaj egyébként a Balst, nem tom miért akarja eladni a Roland. Ha lenne pénzem én tuti, hogy megvenném.

#5105
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hát Freestyler én nem vagyok benne biztos h nem megy szét tavaszig..
mármint..a karral semmi bajom merevségileg, mer alattam nem hajlik/törik semmi, csak négyszöges és ha uccán valami nem sikerül és leugrok a bicóról akkor ott azér betonon kemény ütéseket kap... meg írottkõrõl lefele multkor összevisszahajladozott a nagytányér a felcsapódó kövektõl. vissza kellett feszegetnem h valahogy tudjak tekerni >:( szóval gondoltam most ezt még jól eltudom adni vmi kissrácnak, aztán veszek vmi ISIS+rockring dolgot. jövõhéten bemegyek boltba aztán megkérdem mit lehet kapni... ha van husselfelt sztem meg is veszem. meg azér megkérdem holzfellerre mennyi %ot lehetne kapni ;D

#5106
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Saint leárazásról:
Ez egy hazánkba gyártott széria, vajon mé' ennyi az ára??
RaceFace Diabolus 80körül van, na azt azért nem kellene shimanohoz hasonlítani, és egyébként is, vajon miért van egy re több shimanot nélkülözõ egyén? Jó, persze hogy használtak XTR-t DH-ra,de SID-et is, szal nem jelenti azt, hogy arra van. Nézzetek meg egy Redbull rampaget, vagy bármilyen videót, a legtöbb RF, Holzfeller. Max egy két ember megy shimanóval. De nem vitatéma, ez tény! ;)
McClane, akkor a lépcsõsorral kezdünk! :)
MaTT, akkor várj, nem fogod tavaszig a hajtómûvet szétvágni,azt garantálom! ::)
Hulp, majd írj, milyen volt Kõszegen, talán jövõ héten kijutok énis, addig legalább olvasok róla.. :-\
Jó bike-olást!

#5107
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jóvan, nehogy összevesszetek má' ;D

mikor jöttök szombaton hulp? mi lent leszünk valószínûleg a dh pálya aljánál. 4körül megyek én ki ..délelõtt nem érek rá :-\

#5108
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csak azért is vitatkozok. Egyébként a Saint az nagyon leárazva kerül ennyibe, egyébként közel 80e Ft. ;) ;D Biztos nagyon király a recefice, de csak azért sem vennék. ;D Persze mindenki maga döntse el mit vesz, szerintem ilyen szinten már nem nagyon lehet mellényúlni, úgyhogy Matt olyat vegyél, amelyikre van pénzed, meg teccik is, oszt kész.

#5109
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Azért ha már itt vagyok kicsit vitatkozzunk.
miért is nem éri meg a raceface prodigy DH a 34900-at?
mikor a saint ahogy ti mondjátok 40 vagy még több is.
a race face meg nem sitmano. :-X
a race face a szememben több mint a shitmano.
+ ha valami neadjisten tönkremegy majd mindig vehetsz saintet mert csak az kompatibilis...

de a legjobb ár értékben akkor is a hussefelt dh.

na pá!

t

#5110
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Megvannak még a file-ok Maul, de nem azok, amiket te adtál, hanem amik nekem jöttek le, de kipróbáltam, és azok is mûködnek, kell?

#5111
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én azt mondom, hogy bátran megbízhatsz a Saint-ben is, de azért mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod. Az meg, hogy nem bizonyított még, szerintem a Shimanonál nem sokat jelent, max annyit, hogy majd ezután fog. Nem nagyon szoktak szar cuccokat gyártani. A CC-re tervezett XTR-t is használta mindenki DH-ra. Szóval errõl ennyit. Szerintem a recefice nem ér annyit, mint ammennyiért árulják. A Truvativ biztos jó, meg a te súlyod alá aztán tényleg tök mindegy, hogy mit veszel. Szerintem az XT lenne a legmerevebb, ha ez is szempont. És szerintem alattad az se fog soha eltörni. A te súlyoddal kár is törésrõl beszélni bármilyen alkatrész esetében is. Az LX is bírta, még alattam is.

#5112
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én Jákra biztos, hogy nem megyek, mert nem igazán tudnék ott mit csinálni, meg engem nem nagyon vonz az a bánya. Ha minden igaz, akkor szombaton megyünk Kõszegre, én vasárnap inkább pihenek, mert valamikor aludnom is kéne már.

#5113
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Na Skacok!

végre elérem a bikemag netet...

holnap 9 kor megyek jáki bányába!!
Kiruval megbeszéltem.
Mclane meg Hulp nem jöttök ki vazze???
kinnt lesz Csicsa is állítólag!
megnézzük a nagy letörés ugrásokat!!

Hulp mikor mentek kõszegre??
Vasárnap 9 kor én is elmennék!!!
13.00 ra haza kell érnem igaz, de addig is szívesen tekernék! -ha túlélem a Jáki bányaextrémek kiképzését ;D-
Ja Matt vegyé Hussafeltet simán kibír téged.
az én gagyi alivióm még mindig jó!! (a Konában)


Na Hulp ha jönné Jákra híjjá!!
Meg Mclane te is!!
06202192355
vagy írjatok sms-t

t


#5114
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
10Q (tenkjú) :)

most már én is asszem husselfelt mellett vagyok.. idei szállítmány már elfogyott szal lehet megvárom a 05öset. bár csekét ismerve.... ::)májusig nem akarok várni... ;D

jogsim meg csak hétfõn lesz mer' kötsög okmányirodások pénteken nem dolgoznak >:(

#5115
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
MaTT, gratula a jogsihoz!
Nos.. a fórumos haverokkal egyetértve a saint még nem igazán bizonyított, szal azzal még lassan! Nem szólom le, de kb olyan, mint a VW, egy jó reklám mögött egy kevésbé jó autó..de ez nem ide tartozik. Ha felmentek a pinkbike-ra, vagy bárhova, alig van saint, pedig kint van választék!! Helyette RF ezerrel, és holzfeller is akad jócskán, aztán FSA, stb..
MaTT, nekem a Shugino fullgagyi hajtómûvem 3éve egyben van, szét se szedtem azóta, pedig kapott! Ez a kilók dolga, te sem vagy 80kiló, szal nem lesz gondod szerintem egy hussefeltel sem!!!! Én azt vennék, és nem hallgatnék senkire, sok ismerõsöm használja ezt pesten,chat-en kérdezz utánna! Ha nekik jó volt, akkor neked is, és az "csak" 15körül van. Vagy az XT 25ért, az megint király!! Csak az drágább. :-\ Szal, 100szónak is 1 a vége, a Saint kicsit túl van lihegve, de akinek ez kell, vegyen azt, nem szólom le, legalább bizonyíthat! ;)
És még valami: Talán a hajtókarnál is fontosabb a megfelelõ középcsapágy, szal hiába veszel holzfellert, ha nem teszel bele jó középcsapágyat, akkor nem sokáig fog élni! :-X
Vélemény: itt a fórum, olvass, nézz utánna, és KÉRDEZZ meg embereket, akik használják ezek közül valamelyiket!
nah pá


#5116
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! A Doom-nak megvannak még neked az imagefájlai amit adtam neked?

#5117
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Matt vegyél gigapiepot, az fasz meg olcsó is! Nekem is az van! Bírja az!

#5118
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
részfészen nem is gondolkodtam mer "óccsó" részfész nemjórészfész a jóra meg kinek van pénze? :)
nézegettem most mtbr.com-ot ott 4.65/5 öt kapott a husselfelt meg vmi choice awardot is kapott szal ez megnyugtató :)
monoblokkal kapcsolatban van vmi okos tanácsotok? ) fsa-t szidják, gigapipeot is..
lehet veszek vmi óccsó acort aztán max ha meghal nem került sokba..

#5119
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Matt szerintem mindenképpen jó választás lenne! DE nem akarom réderõltetni, ez csak az én tapasztalatom! EGy race face biztos bírná ezerrel, de drágább is, és te azért nem álltakodsz úgy, hogy olyan kéne! Nah mind1! Gndolod meg! Én a helyedben azt vennék!

#5120
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
igaz..
tudom..
meg Milánnak sincs semmi baja vele, meg gyöngyösfalusi srác is dj-olgat vele elég keményen és semmi gondja..
csak annyi embertõl hallottam itt neten h husselfeltet NE.. ::) lehet mégis az lesz belõle, mer azér mégiscsak fele annyiba kerül mint bármi más.. aztán akkor még marad zsé rövid stucnira is :)
meglássuk..