Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5081
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
na hi...

Hulp bazze befejeztem..meg veszem roli gépét..és cc üzemmód.
Ágy azért kell mert azon szoktak aludni, tehát nekem nincs min aludni:)))))

Boltos téma:velem pós mindig tök rendes volt!!!!!!és ami kellett ott is volt hamar.sose volt gond, se mümszivel, se koczkáékkal, mért is lenne ha valami nincs az egyik helyen akkor lesz a másikon, valami az egyik boltban valami a másikban, így mindig van majdnem minden..
Peti megtaláltam a banshííííí gyenge pontját:olyan nehéz hogy behorpad a tetõ ha autóval szállítod, mártha befér a felni és a gumi a szállító talapzatba...:)tehát suzukin ne szállíts:) Maulé meg akkora böszme nagy hogy jó menni vele:)

szombaton cc-ride-ki tart majd velem??Köszegre???

#5082
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp még mindig banshe?
Nem néztél valami mást?
TE nem össz ki szombaton Jékra?


#5083
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja. Jól szóltál. ;D

#5084
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na haygjuk az egész vitát! Mindenki ott vesz és azta, amit akar!



#5085
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nekem is a Canyon a legkevésbé szimpi.
Maul, azért tudnék mondani ellenpéldát is a Biciklonnal kapcsolatban, azt meg ne írd, hogy amit írtam nem igaz, mert kb. 5-6 éve vagyok rendszeres látogatója a Biciklonnak, és nem egy eset volt, amikor elfelejtõdtek a dolgok, nem hívtak vissza, hogy most akkor mi a helyzet. Engem mondjuk már elég jól ismernek, szóval nekem is utánanéznek a dolgoknak, hagytam már ott elég pénzt, hogy ezt el is várhassam. Koczkáéknál viszont elsõre visszahívtak telefonon, miután lett áru. Viszont én mindig elõször a Biciklonba megyek, ha kell valami.

#5086
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
csáó!
sajna ma nem érek rá, de majd ha legközelebb mentek szóljatok megin' pls aztán akkor viszek fotómasint és ámulok )

boltoknál meg persze h van ami a másikban olcsóbb és egy gumival télleg nem naon lehet probléma szal azt én is az olcsóbb helyen venném meg de pölö haver vett felnit canyonban, pár hónap után szétnyilt neki az illesztés/heggesztésnél aztán visszavitte, azt mondták neki h ez így még jó mer belül egy pöcök összetartja. nyílván lehet sorolni bármelyik boltról ehhez hasonló történeteket... nekem canyon nem szimpi. ennyi. peace! :)

#5087
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Matt!

ha jössz írjá SMS-t! ok?

0620 219 2355

t

#5088
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hét vusszatérve erre a hol vásároljunk témába! Szerintem biciklionban iis jó a hozzáállás, eg ez hülyeség hogy hetekig kell várni valamire, mert például amikor vettem a lizardot, akor canyonban azt mondták, hogy nem tudnak hozni, átmentem a biciklonba, ott meg azt mondták, hogy két nap múlva hozzák! És így is volt! A canyonban is megrendeltem a 661-t és õk is két nap múlva meghozták! Szóval amit írtál hulp, az nem igaz!
Na mind1! Mindenki ott vesz ahol akar!

Ma meg irány bánya!

#5089
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Ok Matt persze hogy mindenki ott költi a manit ahol akarja.
de a Koczkáéknál egy külsõ gumit 6500-ért veszek, utánna a canyonba meg 5650-ért az már nem errõl szól. az a "párszáz forint" még nekem is számít.
én csak jót akarok, ez nem reklámkampány.

ma megyünk a bányába fél 5-5 körül ha van kedved gyere ki!!
ha eljössz felénk akkor még ki is tudlak vinni!
én most a Konát viszem, és akkor befér a te meg az én cangám is, meg te is, meg a Maul védõcuccai, aztán a Mault meg kihuzzuk kocsival....
a Maul böszme nagy DH gépe önmagába se férne be....

Na majd írj! ha tudsz akkor gyere fél 5-re hozzánk!
Te is MAUL!!!!
ok? Matt hozzá fényképezõgépet!! (ha jössz)

t


#5090
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
na ma a harmadik kissrác is összeqrta magát. eddig volt egy kulcscsonttörés, állfölrepedés, ma meg a gyerek a dh pálya utáni hídon esett el és lezúzta az arcát. gyereknek nem volt orra, azt mesélték a többiek.. azonnal vitték pestre plasztikázni.

szal délután szépen jól meg lett mondva mindegyiknek h nem leszünk jóba ha továbbra feljárnak és észnélkül jáccanak. nem igaz hogy nem értik meg hogy ez nem játék >:(

koczkáék tényleg drágábbak vmiben picit, de ott vettem bicajt is meg csomó cuccot szal szoktak adni kedvezményt és Gabinéni télleg rendes. párszázforinton meg nem izélek.. én canyonban nem szivesen vásárolok,érdekesen kezelik a garis ügyeket olyanokkal aki nem haver. de pölö Attilával meg tökjófej a Tamás. ciklonba meg mindenkivel jófejek úgyvettem észre. szal igazából sztem mindenki költse el ott a zséjét ahol jólesik neki ;)

szombaton lehet én is kinézek a bányába ha ráérek. kíváncsi vagyok már )

#5091
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jaj Krisztián, hányszor mondtad már, hogy majd innentõl kezdeve nem durvulsz, meg hasonlók, de aztán mindig újrakezded. Minek neked ágy? Azt én is megfigyeltem, hogyha nem is 10-15%-kal, de drágább, mint a másik kettõ bolt. Viszont rendesek, és ha azt mondják, hogy utánajárnak és felhívnak akkor az úgy is van, és nem kell másfél hónapig a nyakukra járni. Legalább is ez az én tapasztalatom.

#5092
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi, fasza, én soha nem jutok ki jákra.. :'(
Szombaton délelött ki jönne le??
Ha holnap mentek, vigyetek fényképezõt, meg kamerát!!!! Odaadom este bocinak, aztán vigyétek ki magatokkal, meg a kazit maul digizzed be, ha tudod! ;)

#5093
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Ja fasza Ják... ;D
Maul ha minden igaz holnap akkor jó lesz nekem is.
délelõtt beszélek Kiruval, meg neked is írok pontosat!! szerintem fél 5 jó lesz.

a brinyám kész lett, kurva jól megúsztam, 13500 ft ból, és ráadásul még jól is jártam.
X7-es SRAMot vettem, és adtak hozzá most ajándékba egy pár X7-es váltókart!!!! 8)
ez az x7-es váltó nagyon jó. szép erõs és precízen vált.
szal király.

na majd akkor holnap jelentkezek.

Matt! a Koczkáék boltjában minden kb 10-15 %-al drágább...mint (Canyon meg Biciklon)

Maul, a kamera lemerült a Kornél feltölti
aztán digizd be, mert meg akarom nézni!!!!!
t

t



#5094
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kornél, boci,maul én mondtam hogx csicsa egy állat-már akkor olyat ugrott a merev gépével amitõl tátva maradt..azt is mondtam hogy jó hely Maul.....örülök hogy felfedeztétek...!majd csinálljatok képeket meg videót!!!!

#5095
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,na már van netem is...ágyam még nincs-nem tudtok kona ágyat szerezni????:)
Ha hiszitek-ha nem akkor is az van hogya dh-zást abba hagytam-egy idõre tuti,,max apróságok szóba jöhetnek, mert az a helyzet hogy túl sok embert ismertem meg a balesetek során ::) ::)tényleg sokat,,az egészség fontosabb!!

inkább majd edzek maratonokra..ma meg vennem kell gépet venni-20000ezrem van rá!mit ajánlotok???santa krrúúz-bugyit-?kijön -vajon??
Most jut eszembe bazzeg ezért még tesco dh-t se kapok-pedig az akkora szar..
Roli mennyiért adja a gépét??lehet hogy érdekel!!!
a bukó kétoldalt elrepedt otthon vettem észre-hogy meggyengült a szerkezete-nemcsoda mert a szám vérzett-még sebes-vagyis az áéévéddõ bejött az arcom-ig!! ::)
Matt üdvözlöm attilát!

#5096
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
"csak nehogy majd az legyen, hogy az a hibás aki odaépítette a dolgokat. Mert a szülõ nem biztos, hogy a saját hülye gyerekét fogja cseszegetni. "

már intézkedtem :)
pontosan ezért, hogy ne lehessen semmit ránkvarrni kiraktam egy táblát hogy az építkezés folyamatban van és veszélyes a közelben tartózkodni, meg h bukó használata kötelezõ és nem vállalunk felelõsséget a dolgokér.

a legmegdöbbentõbb az volt, hogy tegnapelõtt az egyik srác valami "áginénivel" jött ki :o legközelebb már homokozólapátot is hoznak? :)

#5097
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hülye kis köcsögök, de sajna nem lehet sokat tenni ellenük, max mindegyiket megagyalni egy kicsit. Addig nincs baj, amíg csak magukat törik össze, akkor lesz gond, ha majd az építményekben is kárt tesznek. Egész egyszerûen nem lehet megértetni velük, hogy a mamutkergetõ, meg a tescóbájk nem egészen erre a felhasználási terültetre való. Meg gondolom bukó az egyiken sincs, mert az már túl snassz lenne, meg úgy nem is olyan izgi, mert akkor kisebb a valószínûsége hogy szétmegy a feje egy fán. Kölününk is már nem egy emberke köszönheti testi épségét a bukónak, pedig szerintem azért jobban bicajozunk mint ezek a kis pöcsök. Mindegy nem mérgelõdök, csak nehogy majd az legyen, hogy az a hibás aki odaépítette a dolgokat. Mert a szülõ nem biztos, hogy a saját hülye gyerekét fogja cseszegetni.

#5098
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
még nemtom mit veszek.. héten vszínû bemegyek koczkáékhoz aztán meglássuk..

pénteken nem kell suliba mennem szal úgy néz ki hogy csüt. délután meg pénteken egésznap szabad vagyok! 8)

ha esetleg kell valakinek ;)
--> Dust to Dust - New Low

#5099
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kedden akkor ki jönne ki Jákra! olyan 5 fele!
Kornél, te hogyan dolgozol?

Le kéne támadni a várost is a héten! Ki hogyan érne rá! Mert McClane, gyakorolnod kell!

Matt akkor mi van, mit veszel?

#5100
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hy! Jó volt ma Jákon! A CSicsa az kurva jól megy, olyan 5-6 méter körülit ugrott! Én is bevállaltam egyet, de az csak olyan 2.5 méter körüli volt! DE az a poén az egészben, hogy olyan jó az íve a leérkezésnek, hogy az egészbõl semmit sem lehet érezni! Szóval tényleg csak az eszetlenség szab határt! Szóval ki kell járni és folyamatosan növelni kell a távot!

Kornél kedden gyere ki mindenképpen, Qrva jóóó! TEljesen más mint a fõiskolánál, nem lehet érezni semmit, és nagyon hibázni sem lehet!