Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4981
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp nézd meg a 2005-ös Norco modelleket!

Az új six, ésaz a-line szerintem ,kurva szépek és jók! Valamint olcsók is!
Az a-line az 560-an a six meg 500!

DE szerintem az a-line igen durva lett a Marzocchi 888VF-el és a 9 inches hátsó útjával!!

#4982
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Most jöttem haza a pályáról! Minden rendben volt, és senki nem is használta! A kisgyerekek, meg nem járnak oda már régen!

#4983
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A dolog ott lett elcseszve, hogy nem a Marsra építettük egy felszín alatti bunkerbe amit egy hadseregnyi katona õriz és csak minket enged be. Minden más esetben várható volt hogy bekövetkezik valami hasonló. Egyébként a pöcsfejek már rég oda járnak. Egyáltalán megvan még? Járt ott mostanában valaki közülünk?

#4984
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
CSak tudod Matt ott van elbaszva az egész, hogy a pozsgaiék többnyire a csingerékkel mennek mindenhova, ami messze van ;D pl Kõzsegre! És ezek úgysem fgonak kitekerni Darkwoodba, szóval!

#4985
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
pontosabban pozsgai oszttársának "árulta el". végülis tök mind1.

Kornél azért sztem ne becsüld alá õket :) gege is elég jól tolja bálint meg naon :)
azért mondom hogy beszéljük meg velük mert õk még sztem egy normális társaság és értenek a szóból, de ha már odakeveredik mindenféle pöcsfej akkor már nem lesz mit tenni.

#4986
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nem, Hulp, nem arra gondolok, hogy te miattad van, csak így jött ki, lehet benne valami, hogy a mamád tudta, és elmondta a pozsgai mamájának. Az még korántsem biztos, hogy meg fogják találni, várni kellene még, illetve kirakni a csapdákat a pályára! ;D Maullal majd beszélek! Egyébként nem igazán az õ világuk a NS, szerintem ott nem tudnak mit csinálni, fõleg nem a végén! ;)

#4987
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nagyon szomorú az eset, de ha arra gondolsz, hogy tõlem származik az infó, hát nem. Én már egy hónapja a munkahelyemen meg a lakáson kívül nem nagyon voltam sehol, nem találkoztam emberekkel. ;D Sajna várható volt, hogy ez elõbb utóbb be fog következni. Megfontolandó a Matt javaslata, meg mi különben sem járunk oda, mindig a bányába jártok, szóval csak ott áll kihasználatlanul.

#4988
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, mit tudsz az esetrõl?? ???
Olvastad a VIP-t?? >:(
Lord_Leslie, szerintem jövõre 1ütt fogunk tekerni, ha
minden igaz... ::)


#4989
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
De honnan tudják ezek a kis buzik?
Meg kell verni az összeset ;D

#4990
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
mindenki csekkolja sürgõsen a vipet!

#4991
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Mi meg várjuk a képeket ;)

#4992
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, akkor vasárnap hozd te is a fényképezõt, meg akkor én is viszem a kamerát! Aztán akkor uccu neki ;D

#4993
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Khmm.. én is le fogom ugrani, ha minden jól megy! ::) Szal akkor lehetne egy 3as ugrást is csinálni, van hely bõven.. ;D
A Boci haverja Kínában van, nem hiszem, hogy haza jön mostanában, szal akkor marad az eredeti terv:
Kimegyünk, leugorjuk, gyakorolunk, aztán:

Fater analóg gépét megfogom objektívekkel, aztán megyünk fényképezni!! Az egy "igazi" profi gép, tuti jó képeket csinálunk vele! ::)

#4994
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Leugrottad te is te ájjat????Maul te isájjat vagy..akkor..
szerintem a minõségi fotó legyen az õ gondjuk, de majd megkérdezem õket, de ha a mi gondunk elég egy egy digit fotómashína, meg Edwin,ha ráér.. vagy Boci haverja ha ráér, csinálljatok, és akövetkezõben már bennt is lehetne...
azt gondolom hogy ez már az a szíint amikor nagyobb publicitást érdemelnének ,,ezek a Szombathelyi bringások" nem?

#4995
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A bocinak van az a fotós haverja, õt kéne megkérdezni!

De egyébként vasárnap én is le akarom ugrani! ;D

#4996
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Az ötlet nem rossz, Krisztián, csak az a baj, amit a Matt is mondott, hogy azért egy címlapfotó elkészítése nem úgy megy, hogy kimegyünk a kis digitális fényképezõgéppel, aztán kattogtatunk párat. A normális fényképhez tökéletes fényviszonyok kellenének, ami fotós szemével nincs, vagy pedig mindenféle lámpa, meg profi gép, ami meg nekünk nincs. De ha ezt össze lehet hozni, akkor jó ötlet.

#4997
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszi )

az ötlet jó szerintem, csak a megvalósítás azért nem olyan egyszerû. kéne egy vérprofi fótómasina+egy fotós mer' sztem azér elég égõ lenne egy ilyen homemade fotóval címlapot csinálni. úgyértem hommade hogy minõségileg...
persze mindez nem lehetetlen :)
az esélyeket növeli hogy Maulék elég jól fejlõdnek ahogy mesélte ;D

#4998
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Matt gratulálok az új ékszerekhez!!!! ;D :o

Ja egy fontos dolog... Tettem egy olyan javaslatot, hogy miért mindig benderek vannak a címlapon -magyarok meg szinte sose, vagy csak cc-sek néha,, na és az a válasz hogy biztos nincs akirõl jó képek készültek, mert háát nem sokan ugranak le kanyonokat, kivéve persze csicsát.... ;) ;D
Ezért voltam nagy franc mert akkor tudtam hogy mondják majd hogy küldjünk képet...Ha van róla valami jó-akkor küldjük már be, mekkora meglepetés lenne neki..... a teljesítménye címlapra való, és talán fel is figyelnének rá...!!!

Ha hülyeség akkor mondjátok... ???

#4999
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Á, még egyszer sem.


Na akkor most mondom! ;D ;D
Teccenek az új cumók ám és örülök nekik! :)

pénteken én benne lennék uccázásban de ki jönne még? Kornél? Peti? Boci meg Maul nem ér rá asszem, avgy tévedek?

#5000
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Fasza a gép Matt! Élõben is ;)


Ideges vagyok nagyon! A 8 nS elembõl mindössze 3-at tudtam elhozni. :(Ez így nagyon nem lesz jó! >:(Tele van a tököm a Csingerrel!
Boci, beszélj majd vele ;D