Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4941
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Találkoztam ma itt Sopronban egy sráccal, állítólag ismer titeket, meg azt hiszem, láttam a krankedzone-on is!
Egy fekete caprine dual váz ilyen furcsa duplavállas kék(ha nem vok színvak) up-side down teloval! Sárga felni hátul és elöl valami mavic!
na mind1 ö is mondta, hogy ö oda valósi, ahol van ez a bánya! És ö ugrott ott már6 méteres cuccot!
ö is mondta, hogy nem sokáig van már ez a bánya!
Kár érte, meg próbálok lebontás elõtt eljutni!
kb. 4 óra múlva indulok Németországba becsempészni pár cuccot ;D
A hétvégén meg Szekszárdon leszek dh versenyen!
De jövõ héten szerintem jó lenne! írok nektek mindenkép!
Ja még valami banshee scream az nagyon vad! Teszteltem Bécsben!
amióta meg láttam szerelmes vok, én is szívesen lecserélném a stinkyt egy scream re!
Nekem, akinek monster t je van annak nem baj a súly!
najo majd még találkozunk!
bye


#4942
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem azért modnom, de olyan lényeges árbeli eltérés nincs a Heckler meg a Banshee között. Persze pár tízezer forint lehet, hogy van, de ilyen nagyságrendû összegnél azért az nem olyan vészes, és nekem a Banshee jobban teccik. Nekem sem lesz sokkal drágább a bicajom, mint a tiéd, csak nekem már lesznek hozzá alkatrészek, mert ha a Chaparralt veszem, akkor ahhoz elég sok alkatrészt fel tudok használni, ami igazán sokba kerül az a váz meg a teló. És tudom, ezt a vázat sem fogom kihasználni, de annyi baj legyen. ;)

#4943
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Most télleg nem azért mondom, de miért akarsz ilyen kurva drága biciklit venni? Kornélnak igaza van, a Heckler az kurva fasza lenne neked, mert a télleg all around, és nem is annyira drága!


X-Bike mikor jössz szhelyre?

#4944
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Mucca, minden ami bike az erdekel ;D

#4945
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Nem mutatok endroo áltál készített képeket mert nem értenétek mi játszódhatott le benne a képek készítése közben pl mikor az alany még hat méterre volt az ugratótól de õ már kattintott :D egyébként nem kemény freeride fotók csak viccbõl írtam be de sorozatképem arról hogy elesik egy gyermek a speed nevû pályán itt pesten, már ha ismeritek ha meg nem majd megmutatom..

#4946
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bakker, akkor holnap megyek a Tescóba bicajt venni, de nem is egyet, hanem mingyá ötöt, aztán délután meg leugratom vele a papayát, de összehegesztem mindet, hogy bírja. ;D

#4947
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Éppen most írtam a Mountainbikes Online-nak, hogy lesz-e náluk késõbb (amikor én venni akarok) Chaparral M-es méretben. Ha igen, akkor lehet hogy az tényleg jobb lenne nekem. Brutál erõs az is (14 mm a homlokcsõ falvastagsága), és mégsem olyan nehéz, mint a Scream és mozog 15 centit hátul meg lehet bele rakni 17 centit mozgó duplavállas villát, ami bõven elég lenne. Azt írták egy tesztben, hogy össze lehet állítani CC-sebb bicajnak, de igazi DH gépnek is. Nekem tényleg nem a 20 centi rugóút kell, ebben igazatok van, csak sajna ilyen erõs vázak csak ekkora rugóúttal vannak. ::)

#4948
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, eszünk ágában sincs téged lebeszélni a tekerésrõl, pont ellenkezõleg! Jó lenne, ha már újra velünk jönnél!!
A SantaCruz Hecklert nézted? Na az pont neked való, nézzed meg, és gondolkodj el ezen is!
Jah, és pont ma láttam a Tescoban Banshee Screamot 29.900ért, úgyhogy holnap mindenkinek az lesz már! ;D

#4949
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Kornél, azért mert valami olcsó, meg fasza, az még nem jelenti azt, hogy nekem tetszik is. Szerintetek az Author is egy kurva jó bicaj, de attól még szerintem iszonyat ronda, dehát ízlések és pofonok.Tegnap viszont én is elgondolkoztam azon, hogy lehet, hogy nem a Scream-et veszem meg, hanem a Chaparalt, aminek viszont az a hátránya, hogy egy kicsit drágább, és nem is biztos hogy lehet kapni. Mert ahonnan én akarom rendelni, ott nincs (vagy asszem csak S-es van) a másik meg sokkal drágább bolt. Egyébként a váz két kilóval lenne könnyebb. Meg ugyanmár ennyi pénzért hadd vegyek olyan bicajt, ami nemcsak jó, hanem még nekem is tetszik.
Bocika, nehogy nekem BAnsheet vegyél, mert nem akarok új bicajt keresgélni magamnak. Ilyet ne akarjon senki venni Szombathelyen.
Talán egy év kihagyás után is odamehetek majd hozzátok, és nem mentek át a másik oldalra, ha megláttok. Én már hagytam ki 2-3 évet egyszer, és annál jobban akartam újra tekerni, szóval eléggé kitartó vagyok ilyen téren, nem hiszem hogy el fog menni a kedvem a tekeréstõl. A GT-vel még országúton túráztam is nagy pakkokkal, pedig az nem kifejezetten arra való, és mégsem utáltam meg a tekerést. De ha még sokáig mondogatjátok, akkor lehet hogy belémbeszélitek hogy hagyjam abba. ;D Úgysem fog sikerülni. :P

#4950
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hurrá-hurrá! Bocika Bansheet vesz!! ;D
Végre akkor csak 1 jennyke marad, és akkor Bocika is vandálkodhat! :D
Kiváló ötlet! 8)


#4951
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nem értelek Endroo, mit nem értesz1et Maullal? ???
Hol vannak a linkek, amiket DIG ígért? ;)

#4952
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi X-bike!

Gyere csak, de a bánya nem Szombathelyen van, hanem kicsit messzebb, fél óra tekerés! De ha mákunk van,akkor kihúz minket bocika... ;D
Gyere hama, mert le akarják bontani, és akkor már nem tudsz ugrabugrálni!

Írj, mikó jössz, vonattal is meg ótóval is 1óra alatt itt vagy!
Üdv a Hocsának, ha találkozol vele... ;D

#4953
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi emberek!
Nagyon király ez a bánya cucc!
Én is szívesen bepróbálnám!
Csak nem tudom, mikor van idõm szombathelyre meni! Mivel gondolom, ez ott van vagy?
De nagyon durva! Jó anyag lenne a most készülõ x-bike filmhez ;D
Még mindig hardcore-ok vagytok
bye


#4954
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Egyetertek Maul-al! 8)


Én nem értek egyet Maul-lal ::) ;D de azért nekem elküldhetitek emilben.

#4955
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Na ez engem is érdekel!
Linket!
Hátha tanulunk valamit! 8)


#4956
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

na ma eljött a leszámolás napja.
kibújik belõlem a kis Colombo, és kiderítem honnan is jött az info a pályáról.
aztán mindenki rettegjen aki bûnös, mert rögtön itélõ egyszemélyes biróság kel életre.
és a bûntetés példaértékû lesz.

Hulp vegyé bansheet vazze tõk teccik nekem is.
majd rájössz hogy nem jó az neked én meg megveszem ;D
van új német ujságom abban van banshee+marzo 888 1899 EUR-ért!!!!
vazze én is veszek! nem baj hulp?

t

#4957
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ha nem dolgozom, akkor mindenképpen megyek a versenyre - persze csak szurkolni!! ;D
Maul, nem tervezünk egy útátugrást a mezõny felett? ;D

#4958
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Én is várom a linkeket! ;)
Sokat-sokat... ;D

#4959
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Miert? Ki vagy mi vagy? :D Bocs az offert, inkabb privizz, vagy mail... :D

#4960
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Rotten bá', itt is összefutunk? ;D