Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4961
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
én is megnéztem a képeket, ezek télleg állatok ;D

október 24-én lesz a HC verseny Kõszegen, arra még készülnöm kell, és idén nem lesz több verseny, utána kis pihi lesz....
na meg egy kis street :D

#4962
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Írtam VIP-be, csekkoljátok! ::)

#4963
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én sem vok a nehéz gépek híve...
persze érthetõ hogy megbízható cuccost akar hulp. a dolog után még az is jo hogy ujra bicajra akar ülni :) de nehéz gépek sztem egyedül azoknak kell nehezeknek lenni amivel benderkedni kell. mer egy verseny dh gép is mozog ezer centit meg masszív mégsincs több mint 20kiló mer kell h irányítható legyen meg minden. szóval hulp, Te nagyokat uccsem fogsz ugrani, nem?
akkor inkább szerintem vegyél valami ultrafasza könnyebb fr gépet annyi pénzér..
olyan árkategóriában már nem feltétlen kell vastagnak lenni annak ami erõs.

persze a banshee qva feelinges lenne ) Maul gépe is tök tetszik, amikor csak gurulgatok patkáról fel le és nem érzek semmit. ;D de aktívan használni ÉN nem tudnám, mer a tököm cipelné :D

na csak azt akarom mondani evvel, hogy ne hogy az legyen, hogy majd elmegy a kedved a bicózástól azért mert nem a Neked megfelelõ, hozzád való bicót veszed.
helyedben én vennék vmi max 16-17 kilós 15centielõlhátul dolgot viszonylag könnyû kerekekkel, hogy tekerni is lehessen. keréken a súly 3xosan számít ne feleddjük :D

dönts okosan és menjünk bicózni hamar!! ;)
ha bansheet veszel akkor is szeretni fogunk ám ;D
csak jót akarunk ;)

#4964
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jézus, már hogy lehet erre azt mondani, hogy ronda?? Olcsó pénzért kapsz egy fasza DH gépet, ami könnyebb, mint a Scream, szal én meggondolnám! Persze ha valaki azért vesz gépet, mert szép, meg csillog, akkor ez nem érvényes kijelentés. A Norco a legjobb az eddig általam ismert vasak között ár/érték arányban, amit neked tudnék ajánlani, persze azt szem elött tartva, hogy neked egy 20at mozgó szörny kell! ;) Persze nem tom minek, ha nem ugrasz vele, akkor dísznek? ???
A mongoose ezért tört el alattad, mert kifejezetten nem ugrálásra való váz volt, esetleg anyaghibás is, szal nem kellene levonni ebbõl azt, hogy minden törik alattad (cc-n), ami nem 5kilós váz. Nem tom Hulp, de gondolkozz el kicsit, és inkább vegyél decemberben egy 500ezres gépet, mint júniusban egy 800ezrest, mert addig ha nem jössz ki velünk, bizony már nem is fogsz! Egy év alatt annyira kijössz a tekerésbõl, hogy na... :( Nem fogunk könyörögni, mert már felajánlottuk a bicajokat, csak élned kellene vele! Nem kell ugrálni méterekrõl, csak gyere, mert így nagyon eltávolodsz a csapattól, és a bringázástól is! Nem bántó szándékkal írtam ezeket, csak így gondolom! ;)
Hajrá, kedden akkor te is gyere!!

#4965
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Maul bocs, hogy ezt mondom, de szerintem az új A-line kifejezetten ronda, de ez csak az én véleményem. A tied az jól néz ki, de ezt nagyon elcseszték.

#4966
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemgáz.
lehet hogy nem is lesz jo oda hátra ???
mer most jöttem rá hogy nem jo így a láncvonal és ujra kell alátétezni.
de no para! ha oda nem jó,jó lesz máshova ;)

kedden lehet h be tudok menni mer szerdán megyünk osztálykirándulni. még meglátom.
üdv!

#4967
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, elvileg okés, de majd holnap pontosítok, ok? Beszélek holnap a videóssal, mikor érne rá, jó lenne profi cuccal is felvenni a dolgot.. ;D
MaTT, a matricád a Bocinál maradt, remélem nem gyûrödik össze! Majd elhozom tõle, mikor jössz be? Kedden?? ???

#4968
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Egyetertek Maul-al! 8)

#4969
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na akkor linkeld!

#4970
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Azt hiszem be kéne linkelnem az Endroo által fotózott sípályás ugrásainkat... :D

#4971
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, akkor kedden megyünk bányába?

#4972
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hy all!

Azért nyitottam, ezt a topicot, mivel érdekel, az, hogy kik vannak Magyarországon olyan riderek, akik a nagy ugrásokra specializálódtak!

Érdekel minden kép, videó, és élménybeszámoló!
Írjatok!

#4973
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
durvák vagytok :D

kicsit nem figyelek oda aztán már 5-6 métereket ugráltok ;D

én meg eszkábáltam láncfeszítõt de most mutatkozik meg igazán hogy nem egyenes a láncvonal. szal majd ujra kell sztem alátéteznem hátul a dolgot..
vagy visszarakom a váltót..
nemtom..

#4974
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Fasza volt ez a nap nagyon ;D
csináltam két képet, összeraktam õket, ilyen ki gagyi:D vefore, after képek:D
bánya1 és bánya2 néven vannak, azokat rakd fel mindenképpen!

#4975
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hát a bánya már nemsokáig fog élni... :-[

Egyébként megjöttünk, leugrottunk mindent!!!! ;D
Mennek majd a képek és videók--> és vannak kisebbek is, kb 3m a legkisebb, de nagyon jóók!! ;)

#4976
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Az a helyzet, hogy az túl macerás lenne, meg senkinek a bicaját nem akarom igazán használni, mert én sem örülnék, hogy más használja az enyémet. Persze tudom, hogy nem gond mert odadjátok, de inkább várok hogy legyen saját dögnehéz bicajom. Meg nekem ez a bánya dolog nem igazán jön be, de azért majd a Bansheevel ki fogok nézni én is. Persze csak nézõként. Van ott kisebb ugratási lehetõség is? vagy egybõl 100 méter magasról kell leugratni?

#4977
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

Hát Lord Leslie nem kell várni a képekre...
ezek az állatok beugrották, amit lehetett.
kb 4 meteres függöleges fal + a lejtõ, összesen vagy 6 m-er....
megvan videón meg képen is.
a video holnap be lesz digizve, és a képekkel együtt felkerülnek az oldalra.

www.krankedzone.atw.hu

Gratula Kornél meg Maul. állatok vagytok!!!!!

én meg mire le mernék ott ugrani nem lesz bánya ;D


más téma,
Hulp te mostanság nagyon megváltoztál.
amióta nem biciklizel :P
csak azt nem értem mért nem jössz a Kornél vagy az én gépemmel legalább el velünk.


t

#4978
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
FEltöltöttem a képeket a krankedzone-os ftp-re hulp! Nézd meg!

Holnap te nem jössz ki jákra? 10 kor megyünk!

#4979
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
http://www.norco.com...05bikes/vps.php
ez az a-line!
Képet nem tudok felrakni!


#4980
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem enged fel a www.norco.com honlapra, kiírja, hogy nincs jogosultságom csatlakozni a szerverre. Úgyhogy nem tudom megnézni, tudsz berakni képet?