Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4801
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kurva jó a NWD5! Szerintem tökéletes! Bár azon csodálkoztam, hogy most inkább a sebességre, és a hosszú ugrrásokra mentek rá max(10-15m), de nagy magasságokból nem igen röpködnek, maxilyen 5-6 méter szóval....

#4802
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jaja, végülis ugyanaz van az összes képen, csak más a festés ;D

erre még matrica is alig jutott ;D
jaj, de ez meg alu és nem acél...viszont ez vizszintes papucsos...mint az evil...de abba meg csak átütõs agy való...viszont a hitman meg szééép...
jajdenehéz ez a vázválasztás, ugye hulp? ;D ;) :)

amúgy szerintem Chaparal mert az ritkább és a bullitnak táncol a segge :)


#4803
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 posts

Jaja vagyunk egy páran ;) ;D

Kancho!Szevaa! Mikor fogsz tudni biciklizni?Mi történt veled?én csak a pletykát hallottam...

#4804
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Matt látom te is csemegézgetsz, gondolom mindegyik váz tajvani tömegtermék. ;D
Krisztián, mi a véleményed: Bullit vagy Chaparral?

#4805
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 posts
Az én Stinkym Monster Tvel 26kg os!
Én csak tudom milyen nehéz tekerni!
felfele meghalás!
na meg a 3.0ás külsö ami rajta van! ;D
szoval a norco ´val még lehet! ;)


#4806
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Megnéztem Maul a honlapot, amit ajánlottál. Nem semmi alig 200e Ftért egy RM7 amikor csak a Switch kerül 600e Ft körüli összegbe. Kíváncsi lennék mitõl ilyen olcsó. Sajna nekem nem jó a dolog, mert csak hitelkártyával lehet fizetni, vagy csekken, azt meg inkább hanyagolnám. Viszont megnézegettem az IronHorse bicajokat, és egész jók, bár nem tudom mennyibe kerülnek.

#4807
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts

Matt+polaris=60kg


na lehet, hogy van az 65kg is.. ;D ;D


másik kedvenc meg ez

és csak $450.. ::)

#4808
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Ne túlozz, mert abba a hibába esel, hogy te fogsz tekerni a maul gépével, ha több lesz mint 5-ös perc,, én már ismerem ezeket a túlzásokat, Maul és a csillagpusztító ,,vasa" bizony nem felfelére való ;D ;D...

#4809
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 posts
Á de hogy kell sokkat tekerni!
Kicsi ez a Sopron!5 perc egyik végéböl a másikba!

#4810
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
És Dávid! Hogyha lemegyünk Sopronba, akkor sokat kell tekerni, hogy odaétjük egyes pályákhoz?

#4811
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
DE Hulp nézd meg az oldalt mindenképpen, mert vannak leárazva más vázak is, amik könnyebbek és kisebb a rugóútjuk! Egyébként ha lnenne pénzem biztos vennék 200-ért egy RM7-et!


Boci nézd meg te is, mivl ugye te is ngondolkodsz új gépen!

#4812
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
hi..

Hulp-Kornélnak igaza van..Maul neki nem RM-7 kell.. ???az egy csillagromboló, neki elég egy kis csillagszóró is...max15cm-az enyém mocorog kevesebbet mint130mm....bõven elég...én tudom hogy neked elég lesz..


Mcclane várod a kihívást-vasárnap lenyomlak... :P ::) ;D ;D ;D edzetek maennyit akartok, de én vagyok a jobb....várj bebizonyítom..figyi al ogikát!
Krisz+coiler=91kg
Mccalne+muni-mula=70kg
Matt+polaris=60kg
91>70>60 Maul veled nem számolok ;Dmeg Kornél veletek se ;D

tehát mindenkinél több vagyok, .... 8) 8) :o

Ja igen, az idõjárás jelentés jó idõt ígér,,,ezért ugye jöttök?Kornél mi jutott az eszedbe??

#4813
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Matt ász az a bringa, ha már szereztél magadnak egyet, jöhetne egy nekem is :)

#4814
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp! nézd meg ezt az oldalt.
Van egy két tavalyi modell féláron!
https://www.supergo.com/

RM7 csak 900 dollár! küldenek europába is!

#4815
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ja faze!
én is 53 kiló vagyok asztá mégis bírja a polaris ;D ;D ;D ;)

amúgy a hétvégén szerelmes lettem..
kell nekem egy ilyen váz! :)

#4816
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp holnap nekem nem jó, mert megyek NWD vetítésre!
Egyébként nem tudom mit panaszkodsz a súlyodra, mert én is 85 kg vagyok, és mégis ugrálok kissebbeket...

#4817
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ok, Hulp, nem igazgatlak többet! ;)
De szerintem nem vagy egy nagy súly, m*g hat rád is, rám is, szal max 20kiló a különbség! Bocika is ugrik méter fölött, és õ sem éppen pillangósúlyban van! ;D
Persze tudom, hogy mit jelent a súly, de ha nem akarsz ugrálni 2 méterekrõl, akkor nem is kell atomváz! Pl a coiler simán bírna bármit, mert azt arra tervezték, a Fairlane-t pedig nem.. ;) Szal egy 17-18kilós gép a max,
amit alád el tudok képzelni, max 15centi rugóúttal! Hidd el, nem fogod megbánni! De tudod mit? Ugorj a Maul gépével 1et, az enyémmel, majd a bicóéval,és alkoss véleményt! ;D
8)

#4818
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Kösz Kornél, hogy megint eligazítottál. Te már csak tudod. Csak azt hagyjátok ki a számításból, hogy az én súlyom alá egy méter magasról történõ leugráshoz is olyan bicaj kell, mint mondjuk a Kornélnak 40 M magasról. (a 40 m-t ne vedd komolyan, mint ahogy a Benderhez sem komolyan írtam). Lehet, hogy inkább holnap Maul, mert ma egy kicsit megcsúsztam a munkahelyemen, persze nem önszántamból. Ha holnap haza tudok jönni négykor, akkor felhívlak.

#4819
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp! akkor neked mikor lenne jó? Ma is ráérek! Hívj fel!

#4820
K.A.N.C.H.O.

K.A.N.C.H.O.

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Jaja vagyunk egy páran ;) ;D