Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3541
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez valami huncut film, McClane? :)

#3542
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
srácok, megvan annak a filmnek a címe, amit nagyon hajtok:

There's Something About McConkey

ha valaki meg tudná ezt szerezni.....léccilécci :)
Come on! It's on

Korn

#3543
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha van kedved Maul akkor gyere.
Évával megpróbálom megbeszlni hogy ottaludhass
Ha elõbb mondod a norcot........ ejjjj
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3544
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát nagyon remélem. Pestre én sem megyek, mert az nekem eléggé húzós lenne anyagilag, mert ugye már rég nem vagyok diák. Jó nekem ez a Kõszegi-hegy is.

#3545
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Fogasozni nem megyek, kevés vagyok én még oda....
hétvége nekem nem jó, szombaton meló, vasárnap pedig edzés

Hulp Zeg Ride2-re akkor már Te is tudsz velünk jönni, ugye?
Come on! It's on

Korn

#3546
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hét végén már talán én is megyek tekerni. De szép is lenne.

#3547
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok McClane, nekem jó a hétfõn! De hétvégén nem ér rá senki???


Most beszéltem salaval, aztán azt kérdezi, hogy jövõ hétvégén (szombat vasárnap nem megyünk-e pestre fogasozni??? Szerintem jó lenne, én szívesen mennék....

#3548
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó nálam rendesen mûxik a fórum....
lan partyra pedig ne egy 600-as notebookot hozzá', elhiszem, hogy menõ, és hogy jól néz ki, de oda inkább valami erõsebb gépet hozzál....Lányi Peti is ott virított eccer egy notebookkal, és szívott egy csomót, de te tudod...

Maul a faanyag inkább maradékok, meg raklapok, szal ha el is tudnánk hozni, utánfutó kellene, az én autómon pedig nincs vonóhorog
hétfõ este 5-6 körül egy kis street?
ha felszárad egy kicsit a talaj, mehetnénk ns-t építeni
Come on! It's on

Korn

#3549
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Biczaj, ha nem akarsz sokat telóra, akkor vegyél egy psylot! Átütõs, majdnem 130mm, és sokat kibír, ezt mindenki tudja. És 90körül van!!! (az átütõs)

#3550
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ok, ha lenyerte a tetszését, akkor szólj.

#3551
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
oks. leadtam az adatokat a srácnak :) azt mondja még meggondolja. megnézi miket hirdetnek még használtan..
amugy caprine treat vázba menne.

#3552
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
RS Sid XC 165/38 mm-es. Csak a pozitív és a negatív rugóutat lehet állítani rajta. Nagyon szívesen megválnék tõle, mert én sok hasznát nem veszem. Az egyetlen probléma az vele, hogy egy faág leütötte a becsúszóját, szóval egy kicsit optikai hibás a cuccos. A mûködését nem igazán befolyásolja, legalább is én nem vettem észre rajta. Mondjuk azért havonta érdemes ellenõrízni benne a légnyomást, de még alattam sem nagyon eresztett. Mennyit szánna rá az illetõ? Milyen váz egyébként?

#3553
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hulp!
a mongoose-ból meg van még a rugóstag?
egyik haverom vett egy vázat tag nélkül aztán kéne neki szerezni valamit. Te jutottál eszembe )
ha megválnál tõle akkor érdekelne hogy mekkora meg milyen meg h mennyiér.
üdv
Matt

#3554
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane, ne uzguljál, a fának nincsen semmi baja, kint volt végig, de mindig le lett takarítva róla a hó, szóval semmi károsodás nem érte!!!


Hát nem tudom, hogy megoldható-e ez a faelvietl! Attól függ, hogy mekkora mennyiségben van, meg hogy milyen fajta! Csak hogy érdemes-e érte szenvedni?



Mondj egy idõpontot McClane, hogy mikor menjünk tekerni!!




Kornél! Mikor megyünk bányákat nézegetni??

#3555
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Biztos nem vacak, mert ahhoz azért sokba kerül. Szerintem merevebb, mint a mostani Drop Off, de szerintem nem mozog olyan szépen mint a marzo. De inkább kérdezz a teló topikban, vagy nézd át az ediggi hozzászólásokat, mert ott okosabb, és legfõképpen tapasztaltabb emberkékkel találkozhatsz.

#3556
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Asszem olyan 500€ körül volt, de csak azért. mert még a tavalyit rendelte meg, de az már nem volt, és helyette adtak neki ilyet. Viszont az a freeride 1-es, szóval a legkomolyabb, ami itthon 200 felett van nem is kicsivel. Bár ha jól látom idén csak tavalyit lehet kapni.

#3557
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp, Kornél én már rég nem olvasgattam ezeket a megnevezéseket, nemtom mit jelentenek.....fluid flow, vagy nem az,,mi baj vele?? A stance nekem elég primitívnek tünt... meg nem is drága,,, vagy vacak???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3558
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem

#3559
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp Roland telója mennyibe került??????


bocs ha ennyit írok..de már 470-még sose voltam ilyen közel...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3560
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Kornél, a velotrade katalógusában az áll, hogy a Stance is fluid flow-s. De végül is mindegy, nekem nincs tapasztalatom vele, mert nem volt még Manitou telóm. Egyelõre a rock shoxról sem tudok mit mondani, eddig csak azt tudom, hogy szép. De a hét végén már remélem száguldhatok is vele. Van adapter a fékhez, most már csak a kerekekre várok, meg hogy legyen szerszám a tárcsa felszereléséhez.