Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3481
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Bocs ha ennyit írok, de aztán többet nem tudok netezni, és mindig csak másnap bíírom megnézni a válaszokat,,
Mcclane hol tartasz az ASP-ben??megy már???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3482
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
A Zeg-ride ban én benne vagyok, még úgyse voltam..

Kornél Nincs anyagod véletlen errõl:. Acces adatbázis elérése-Keresés benne!-PHP segítségével ODBC-n keresztül???!!!Ha esetleg errõl lenne valami anyagod -segíts...,
Ja meg erõteljes gondjaim vannak Mysql adatbázis kapcsolat létrehozása Php-vel témakörben..Minden stimmel,, az engedélyekkkel minden ok, a hozzáférés is,, meg minden de mégse jóó, valami hülye üzenetet ad..azért mert nem mûködik rendesen a Mysql szerver..szal má nemtok mit kitalálni,,,és haverok is látták de õk se értették,, majd elviszem a lapos-topom és megmutatom, ha ráérsz egyszer, mert az õrületbe kerget teljesen...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3483
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp akkor összegezzük:mondtad a pikeot--az tetszik,, csak ne legyen kemény-szeretem ha szépen mozog...
És maradt a Z1 freeride III...ahoz mit szólsz, nem túl drága, nem tud sokkal többet mind a drop-off de átütõs.. meg tetszik is...

Matt nem tudom mennyiért lehetne eladni,, szerintem 50körül,, annyit megér...az egyetlen hibája 2cm festékhiány..
Az meg belefér...a levegõt egy évig garantáltan nem engedi el..szóval szerintem király..
A pikeban van race vagy mi az fekete-az lenne a jó mert a piros az nem igazán..de az a vicces hogy boxxer-racet olcsóbban tudnék venni, mint szimpla vállast...
kár hogy nem az kell..

Peti nekem a kedvencem a mai napig a forrásos sztori... Ez csak úgy kifolyik???:):)

Mcclane te reptérpusztító,,,mikor megyünk tekerni...?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3484
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sztem Maul ha ráértek meg akartok meg legközelebb is rá fogtok érni és akkor is akartok :) akkor menjetek most is aztán legalább találtok uj helyeket aztán legközelebb már nem kell keresgélni se annyit.
emlékezz McClane! amikor mi ketten maradtunk délutánig akkor is tök jól el voltunk, szal szerintem õket se kell félteni h unatkozni fognak. aztán legközelebb majd együtt megyünk ;)

#3485
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Te Maul, most akkor mivan?
Matt sem jön, Hulp sem....nem jó ez így...szerintem várjuk má' meg, amíg mindenkinek meglesz a bicaja, aztán együttes erõvel támadhatunk ....
Tegnap jó lett volna kimenni egyet a városba, fel is hívtam Mault, de õ inkább FOCIZNI ment

Biczó arany drága barátom lan party valszeg Húsvét utáni hétvégén lesz, de ez még csak találgatás, szólni fogok, mihelyst biztos lesz
Come on! It's on

Korn

#3486
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Nixon semmiképpen nem ajánlom a Drop off helyett, de te tudod, én már mondtam egy csomó mindent, de nem nagyon foglalkozol vele. A Nixon nem zúzásra való, akkor vegyél inkább z1-et. Vagy ha már mindenképpen Manitou, akkor a Sherman Flick Plus és az még olcsóbb is mint a Nixon.
Hát lehet, hogy a zeg ride-ot most én is kihagynám. Meg most már aztán tényleg nem tudom mikor lesz bicajom.
A legjobb az amikor lejössz egy letörésen, és akkor megkérdezik, hogy felfelé is fel tudsz-e menni. Na azon jókat szoktam derülni. Na, majd a Stinkyvel, azzal aztán feltekerek mindenhova. :D

#3487
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bicikli nélkül én nem megyek.

beszólások meg télleg viccesek )
"másszá' fö' minnyá' a templomra' !!" :D

bico: mennyiért akarod dropoffot adni? körbekérdezgetek itt kõszegen..

#3488
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah akkor döntsétek el, hogy ki jön zegre, és ki nem! Én mennék mindenképpen, de persze egyedül nem megyek....

HULP, MCCLANE, BICZÓ, MATT, KORNÉL, BOCI???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#3489
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Sala, :):) ez az igazi jószándék.....!!!
Én meg megtanultam hogy a padon ülni szoktak.. Ti tudtátok ezt???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3490
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Már meghírdettem a telót...talán elviszik..Mcclane mikor lesz a Lan-party??
Hulp azt néztem , hogy az e-bikeosoknak van nixon-juk 130pézz és azonnal rendelhetõ..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3491
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
:D
nekem egyszer egy öreg fater mondta manuálozás közben, "Fiam tanulj meg rendesen kerékpározni!"
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3492
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Peti a városban voltunk Maullal és képzeld egy néni azt mondta, hogy a padon ülni szoktak!..szerinted ez igaz??? szerintem ülni és bicajozni,, mellesleg a padon már nem volt fa mert lerohadt..szóval ülni már nem lehetett rajta!!?? Megkérdeztem a nénit hogy nagyon ráér-e??? Csak mert akkor mondtam volna neki , hogy jöjjön le és üljön rá!amíg foglalja, senki nem tud rajt bicajozni.. De az oreh néni csak mondta-mondta...aztán elbúcsúztunk..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3493
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
A boxxszer az vasból van de az enyém nem , az enyém fémbõl lesz..!!
És nem veszek bikemagot mert drága...és nem kérdezek a teló topicba...mer lusta vk.
ÉS SAINTET veszek...
Az ZAVID digitális... a Saint meg HULP--szóval olyan kell..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3494
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Nekem már voltak hasonló gondjaim...lehet kapni, rendelésre és bazi drága..
csináltass!! 1-2 ezerért megcsinálják..én olyat csinálltattam ami elég jól állítható volt, így több idõ volt beállítani, de ha nem dolgozott pontosan a szakember, akkor se volt gond..ez csak egy tipp volt..mert persze garanciát nem vállal senki se az ilyen adapterekre,,,,


Fecó barátom azt mondta, hogy látott egyet a Canyonba, Hayes és háromezervalamennyi, úgyhogy talán szerencsém lesz... bár a fék még nem jött meg...

#3495
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha nem jöttök akkor nem fennt maradok pesten.
Csütörtökig eldönthetitek
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3496
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Minden teló kemény, mert vazsbú (vasból) van. Jó a Z1 is. A Pike-on több mindent tudsz buzerálni, de nem tudom ez mennyire számít. Kérdezz a telótopikban, ott talán már van egy kis tapasztalat is. Egyébként a mostani bikmakkban éppen egy Pike-ot teszteltek. Olvasd el a cikket, ott a végén éppen a Z150-hez hasonlítják. Annyival nem jobb a Marzó mint amennyivel nehezebb. Ne má hogy Saint féket vegyél. Vegyél Avidot, kíváncsi vagyok milyen egy Juicy 7.

#3497
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köszi Kornél a tippet,,, utánnanézek,, a marzo z1 freeride III-ra még nem írtatok semmit????!!!!!! a Pike akkor most kemény vagy nem az????
átütõs agy mi lenne???a tárcsám saint lesz azt már eldöntöttem, vagy avid...
ausztriába már kell a jó bicaj..

Akkor ha valaki el tudná adni a drop off-ot az király lenne...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3498
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane téged elkapott a lánckerék??? vagy mi?? snowbórd???:):) te jó ég...elõbb a tündér a ház elött, aztán az erdõben, most meg snowbord?:)
Mcclane azt hittem a 600-as gépem tuti meno, de akkor ezek szerint elavult????:) nem is gondoltam volna... most veszek újatt, a metróban van 12ezeréé 12funkciós, még tetris is van benne...3V!! 6,8" ijelzõ 64x128 as felbontás..és no ram-1000MHZ!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3499
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Sziasztok!

Szerintetek lehet ilyesmit kapni Szombathelyen? :chin: 203-as kellene, AVID BB7-eshez. Elõre is köszi.

NWD5 nekem megvan 1 CD, divx.

Nekem már voltak hasonló gondjaim...lehet kapni, rendelésre és bazi drága..
csináltass!! 1-2 ezerért megcsinálják..én olyat csinálltattam ami elég jól állítható volt, így több idõ volt beállítani, de ha nem dolgozott pontosan a szakember, akkor se volt gond..ez csak egy tipp volt..mert persze garanciát nem vállal senki se az ilyen adapterekre,,,,
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3500
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Költözzetek zegre. :>

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]