Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3461
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kornél sajnos ez teljesen zárt hálózat-minden titkos!! és a szerver is itteni-én gondozom.. tehát elérni nemtod..
A lap-topom megmutatom majd hogy mi a gondom..ez csak ezen a buzi lap-topon van.. máshol nem volt gondom ilyesmivel..ott telepít, és ment ezen nem.,.,.,,,
De majd fárasztalak vele...:)

John vagy hogyishívják Mcclane ~alias Bruce W. vagy hogy is hívják állandóan reptereket pusztított,,, bocs Mcclane a hülye viccért
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3462
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, húú mennyi infó-nem is érek a végére... köszi mindenkinek!!!

még nemtom mi lesz... a telóm már úgy néz ki meg fogják venni-többen is hívtak!!!Meg lehet hogy Mault is érdekli,,,,
MAul az használt-avagy új???

Hulp már nem bírtalak követni így este,, szóval akkor mi is a javaslatod?? én a rugósra gondoltam...
Boci ezzel nem akarok cc-ni,,van black arra a célra...
50 körül gondoltam szerintem az nagyoon korrekt ár érte...már a régiért

Hulp amit én néztem az Z1 freeride 3- a Rolinak jobb van.. nem ua a freeride 3 benne van a bikersguide-ban és az ebike honlapján is,, arra gondoltam..Maul ha hsznált akkor az annyiért nem érdekel, mert annyiért vadi zsír Z1-t kapok, átütõst, 05-öst..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3463
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Biczó! Nézd meg a Dávid hirdetését a krankedzoneon!!!

66 VF 137 ezer ropogós aranyforint!!! VEDD MEG!


Használt vagy új?

#3464
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Boci! Igazad van. De a levegosek eleg jol mocorognak,nem?


Hát mihez képest. Egy Fox 36 valószínûleg igen, de mondjuk egy SID biztos nem mozog úgy mint egy Z1. Persze hülye példa, mert ugye nem is ugyanaz a felhasználási terület. Elvileg a levegõs rendszerekhez szorosabb szimeringek kellenek, és elvileg kicsit nagyobb erõ kell a megindításához, tehát nem lesz olyan érzékeny, mint a rugós villa, szóval nem fogod olyan szép mozgásúnak érezni. Viszont pl. amikor 50m magasról ugrassz le egy Siddel, akkor könnyebb megemelni a bicaj elejét, mert kb. harmad olyan nehéz, mint a Z1. :D A leérkezés az már egy másik probléma. :D

#3465
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó! Nézd meg a Dávid hirdetését a krankedzoneon!!!

66 VF 137 ezer ropogós aranyforint!!! VEDD MEG!

#3466
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát boci elõbb még ez a vonat van: 12:40 15:31 De ennek három óra a menetideje.............

#3467
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Boci! Igazad van. De a levegosek eleg jol mocorognak,nem?

#3468
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
7.15-8.27 nekem jó( szerintem a többi nem is jó), de vissza kell egy korábbi, vagy nem tudok menni!!!!
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3469
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
NA itt van. hogy mikor mennek a vonatok!


Szhely-Zeg: 05:10-06:20
06:30-08:20
07:15-08:27


A következõ már 10 kor indul, és délben van ott, de az mér késõ szerintem! Vagy az elsõvel, vagy a harmadikkal kellene menni!


Visszafele: elõbb nincs 15:32-17:14
17:27-18:50
21:08 22:03


Nah döntéstek el!!

#3470
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
MOst lehet sokan mesértõdnek, de szerintem a jó teló az amiben van anyag, és rúgó+olaj elven mûködik.
fasznak kell levegõ bele?
a cc-re ok, mert fontos, hogy 1110 gramm legyen ne 1890.
Biczó, ha neked cc-re kell, akkor is inkább erõs telót vegyél, hogy bírja.
Tudjuk milyen brutál vagy -:)


ZEG RIDE:
úgy néz ki tudok menni, de persze nem egész nap, kb úgy mint múltkor.
mikor indulnánk és mikor jön vissza vonat?
husvét nem zavar be a vonatokba?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#3471
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
nD meg yvorl elvileg jönnek... asszem caffka is. Káccsóval ugyis beszélek holnap. Megkérdezem. Sztem õk is jönnek

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#3472
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát trueman, ezt nem tudom megmondani pontosan, hogy kiket mondott sala! De gyertek minél többen, meg keressétek az új helyeket ezerrel:D ;)

#3473
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát egy levegõs RS biztos nem úgy mozog, mint egy rugós Marzo, ez tuti. Viszont könnyebb, de ez szerintem a Biczónál nem olyan fontos szempont.

#3474
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Meglatjuk. Megteszek mindent amit tudok. Remelem jobban sikerulnek mint a multkr
Sala mit mondott, tolunk kik jonnek? Sala, Ranger, Markkk, en. Kaccsoek vagy yvorl?

#3475
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Bõven elég lesz Trueman! De nem sokat, hanem jókat kell fényképezni;)

#3476
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
En vallalom az operator szerepet!Einstand! Amugy sem vizezkedhetek, mert a felni ma is akkorakat reccsent hogy majdnem szivrohamot kaptam. Nem mintha tudnek barmivel is. Meg egy kerdes. Van ket db 128as kartyam fenykepezobe. Eleg lesz az?

Levegos RS-sel mi a baj?

#3477
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah akkor Korél! Elvileg négyen mennénk, mert jön te biczó boci, meg én! Multkor mondjuk öten voltunk, de hgát most egy-ide oda!
Sala is mondta, hogy szólt már a többieknek, szóval tényleg jó lenne lemenni! Meg jó idõt is mondtak!

#3478
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, a Pike Race MCD U-Turn nem rossz, a piros már csak azért sem jó, mert az levegõs nem rugós.
Hát srácok nem tudom mikor lesz már meg ez a rohadt bicaj. Sajna a fórumos Jani még mindig beteg, más meg nem tudja megcsinálni a kereket. Szóval lehet, hogy majd csak jövõ héten lesz bicaj, de lehet, hogy még akkor sem. Pedig már fizikai fájdalmaim vannak, hogy nem tudok bicajozni. Tisztára lelki mélyponton vagyok.
Biczó, a Z1-gyel kapcsolatban meg beszélj a Rolival, neki is az van, szóval élõben is meg tudod nézni.

#3479
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Biczaj, ha nem gond, akkor adjad meg az SQL server elérését, az adatbázis nevét, stb, hogy rá tudjak kukkolni, na és persze ha van tárhelyed, amihez az adatbázis kapcsolódik, akkor annak az elérését is, átnézem a dolgokat. Könyvem nincs sajnos, minden a fejemben van...:)
Zegride fasza lenne, persze csak ha ismét sokan lennénk, és persze jó idõ is lenne. Sajnos nem tudom mennyire leszek formában, október óta nem voltam bevetésen, de talán nem felejt az ember...:)) Végülis a papayánál is alakítottunk Maullal.
Szal: ki jönne, szombaton jó e, reggel mikor, Hulpnak kész e bicaja, stb..

#3480
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó mehetünk tekerni a városba, csak szólj, mikor vagy itthon, de elõtte egyeztessünk, mert elkezdõdtek az edzések az alapozás után.....
miért is vagyok reptépusztító?
mi lenne, ha Zeg Ride2 hétfõn lenne?

Biczó asp lassan megy, mert alig van idõm foglalkozni vele...általában csak este 9-10 után érek rá vele foglalkozni, éjjel 1-2-ig, de aludni is kell....
Come on! It's on

Korn