Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3421
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
na ha ezek után tudsz dönteni biczó, akkor gratula :D

#3422
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Pedig nyomkodtam pike-ot és nem irnám le teljesen. A reba meg valami álom ahogy mozog.Nem lennék a helyedben...Tökéletes döntésképtelenség.
1500 :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3423
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
igen.
ha ugyanolyan mozgású telót akarsz mint volt csak átütõset akkor maradj a marzónál. ha a pikeot veszed lehet az nem fog tetszeni az ízlésvilágodnak.
(kár hogy nem olyan helyen élünk ahol vásárlás elõtt ki lehet próbálgatni a dolgokat)
szóval ha nem akarsz meglepetést akkor szerintem is marzo. ezt már ismered. tetszik. akkor miért váltanál? ;)

#3424
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
biczó: kõszegi haver vett pike sl-t. feketét ;)
nyomkodni egyelõre csak szönyegen próbáltuk szal érdemleges véleményt a mozgásról nem tok mondani.. de lehet állítani nagyban a keménységét puhaságát...

#3425
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Biczó, azt csináltad, mint a Maul, minden szót külön hozzászólásban írtál. A marzonál a 3-as azt jelenti, hogy nincs benne annyi állítási lehetõség, mint az 1-ben. Nézd meg a Mali katalógust, vagy ami még jobb a Marzo honlapját. Ott megtalálod, hogy mit tud az egyik, mit a másik. A Pikenál meg a sram honlapján találod meg ezeket. Én sem tudom milyen a Pike mert még nem próbáltam. Sõt a Boxxert sem, de eddig külsõre tetszik. Ha ennyire határozott szavazatot akarsz, akkor marzo z1. Lényegében ugyanazt fogja nyújtani, mint a drop off, csak átütõs lesz.

#3426
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Biczaj SL-bõl is van fekete :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#3427
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Nahh. teló felsõváll megjött.2005ös integrált stucnis. Fékadapter megvan már csak imádkozni kell , hogy holnap megkapjam a pénzemet!!!û
jahh és a teló nem 2003as ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3428
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mivel ünnepeljük az 500-ik hozzászólást??? azt hittem sose lesz az 500-hihetetlen, most meg észre se vettem..ki
rály
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3429
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Vazze Hulp most nem jutottam elõbbre:)!!!
Nemtom hogy Pike-nem próbáltam nemtom hogy mozog...stb..
A marzot tudom, megbizható-csak ez a ,,3" jelzés nemtom mit jelent-valami szarabb verzió? vagy mi? egy nem rossz...
Ja igen ha tudom hogy mit-akkor se tudom hogy hol? az e-bike honlapján elég olcsónak tûntek!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3430
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Matt én a színe miatt gondoltam aTeamre--nekem szürke teló, vagy piros fekete-fehér bicajba nem kell!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3431
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ha kell az állíthatóság, akkor a Pike, ha nem akkor Marzo. A stance-t én is hanyagolnám. Én is azért vittem a kereket a Janihoz, mert bár még nem csináltattam ott semmit, de nagyon jót hallottam róla. Canyonba nem vinném, mert a Rolitól azt hallottam, hogy nem annyira jók. A Biciklonban jovõ hét végére tudnák talán megcsinálni. Úgyhogy most megpróbálkozok a Koczkáékkal, aztán lesz ami lesz, ha van nekik küllõjük, akkor szombatra készen van mindkét kerék. Fórumból elhoztam, mert a Jani azt mondta, hogy ma meg tudja talán csinálni, de aztán mégsem, és az sem biztos, hogy a jövõ héten megcsinálja. Szóval ha nagyon szar lesz akkor majd elviszem centíroztatni, úgyis az a lényeg. Én most már mindent megpróbálok, csak legyen már végre valami.
Boci, a ti Shermanotok egy nagyon király villa, meg a Slider nekem kifejezetten tetszik, de ennél lejjebb nem nagyon vennék manitout. Nem tudom miért, csak. A Mrzónál meg szerintem azokkal a papucsokkal volt gond, amelyikek azzal a szar QR20-as papuccsal voltak szerelve. Dehát az amúgy is egy elcseszett konstrukció, az új az teljesen más. A Rolié nagyon szépen nézett ki, és bizalomgerjesztõ volt. De a döntés a Biczóé.

#3432
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Matt és szerinted nem túl kemény??Szépen mozog? Könnyen megindul?Hol nézted? Melyik boltban van ?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3433
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
stance-t ne.

pike-ból én az sl-t venném, mert nekem nem ér 20ezret az hogy aluból van a teamnek a nyaka. tapiztam. tetszett.

marzo is biztos király. ha eddig bevált a márka akkor maradhatsz ennél ;)

szóval én egy negyedikre szavazok: rs pike sl átütõ, secc perc alatt állítható: visszacsilli,motion control,floodgate,uturn. 80ezer

#3434
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Na szóval már oda eljutottam hogy 3 teló van a befutóban,, biztos mindegyik szuper...
De ezekrõl elfogultság nélkül írjátok meg a véleményeteket légyszí!
1.Manitou stance flow átüt.- 84ezer
2.RS. Pike team átüt. 100e
3.Marzo Z1 freeride 3 eta 100e
szerintetek melyik, az adatokat nézzétek, és hogy ti melyiket vennétek! amelyik több szavazatot kap azt veszem meg.. mert árban egyformák, jónak bármelyik jó,,, szerintetek???

melyiket?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3435
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
boltokba MÁR nincs tavalyról, nagykerbe MÉG nincs idei...
várok türelmesen...
most ugyis betegeskedtem picit..multkor hideg volt..szal vmivel mindig megvigasztalom magam hogy 'ugyse tudnék bringázni'. :\ ezvan..
1-2hét aztán sztem jön tutira

#3436
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Még mindig nem találtál???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3437
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jolvan :) csak legyen hamar ss agy :imádkozós smiley:

#3438
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hulp akkor neked kész lesz a bicajod? Mikor megyünk??? Én holnap reggel megyek haza.. ha gondoljátok este már mehetünk is, 7végére úgyis rossz idõt mondanak,...
Maul én szívesen maradok Zegen csak legyen jó idõ!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3439
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Matt szerintem Jani nagyoon jól fûz-és bárki másnál jobban csinálja Szhelyen...Én hozzá vinném! És nem is drága.. aróól hogy beteg senki nem tehet.. egy gyorsan dolgozik..!

Maul és melyik nap mennénk??????mertazazamitnemtok....a vonat az ok... :)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3440
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Nekem az már túl dúrva.. nem kall annyira jó...de köszi Maul..
Az az igazság hogy 130at már nem szívesen költenék, mert akkor inkább olcsóbb-meg új tárcsa..

A nixonok miért nem jók? egy az is drága....
Azt hiszem z1 freeride 3 lesz mert az olcsó-és átütõs és 130mm az elég annyit tud mint amostani csak átütõs...vagy egy picit többet tud...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!