Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2641
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
A papucs egy kisse tenyleg nyeszlettnek tunik. Ket dolog miatt szeretnek tarcsasat. Egyreszt a tarcsa az tarcsa, meg avid is:) Meg mintha a tarcsason lenne 24 es kerekhez v-fek tuske, nem? Ez a kesobbiekben meg jol johet. A felszereltsegrol alig tudok valamit. De talan kapok madj valaszokat. Atomnak is irtam mar. Szerintem a 4.0-ban nem manitou van. Px nincs teljesen elvetve, de mar annyira nem favorit...

#2642
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
de a Biczónak ott a Coiler is, nem?

akkor mi legyen vasárnap?
Come on! It's on

Korn

#2643
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Milyen volt a gumi anyaga, Kornél? Mert az sem mindegy, ha 42, akkor elhiszem, hogy gyorsan szétkopott. Én a legkeményebb verziót vettem, hogy azért kitartson egy darabig.
Biczó, azért hagytalak ki, mert vasárnap már menni szoktál vissza, meg a Balst nem igazán DH-ra való, de örülnék, ha jönnél te is.

#2644
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jah, csak papucsban tünik másnak a két váz..
a négyes avid tárcsákkal 130ér elég baártinak tûnik. mien telo van ebbe? manitou splice vagy mi a neve?
de a véfékes is bõven jó ennyiér..


edit: hmhmhm most látom közelebbrõl a négyest...háááát így képrõl eléggé kikönnyítettnek tünik az a papucs... :\
polarx-et már teljesen elvetetted?

#2645
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Sracok! A velemenyeteket kernem. Szerintetek mi a kulombseg a ket dirt wenson kozt? Mert en csak a teloban meg a vazban latok kulombseget. Na de ez a kul. lenne 100ezer fotint?
http://www.kep.tar.h...llos/50051277#2

#2646
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nekem a roller pár hónap alatt elkopott, többet nem veszek maxxist! Majd valami jó kis kemény hutchinson 24-est...:)

#2647
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
JA Maul a pántok megvannak,, kiviszem valmikor... még olvasom vissza az oldalakat, mert ezret írtatok....
Magvan a Pike--szuper, bár csak 5 percre láttam, mert hazavittem leraktam, aztán mentem BP-re... de biztos jó, de bicaj az alkatrészek ellenére csak sokára lesz kész..sajnos..
Márt csak apróságok hiányoznak.. Ja a Pike-ról majd adok képeket jó vaskos darab, ami legelösszõr feltûnt az a fura átütõ tengelye...mert valami hihetetlen megoldása van áhm... de nem értek hozzá hogy az jóó-e vagy e nem.. fogalmám sincs... majd eldöntitek, most BP-en fejtágítanak...nektek jó tekerést!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2648
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köszi hogy nem hagytál ki:)??!
Mcclane mi van veled? Szeretnék veled majd beszélni, mert kellene az ASP könyv elektronikus formában...meg a ,másik php-s is!! elõre is köszi!, majd viszek pen-drive ot és rárakod??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2649
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szombat nekem sem jó, én is ballagásra megyek, ráadásul én is oda, ahova a Maul.
Vasárnap, ha jó idõ lesz, akkor megyek Kõszegere egyet DH-zni. Beszéltem az Attilával, ha ráér, akkor jön õ is. Maul, Kornél, McClane, Boci?

#2650
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok, én benne vagyok az éápítésben, de akkor mikor menjünk?? Nekem a szombat az nem jó, mert ballagás van!

#2651
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ha péntekere felszárad, akkor Hulppal kimegyünk egyet Parkosba...

hétvégén egy kis ns építés?
Come on! It's on

Korn

#2652
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát nem tudom Matt, de nekem eddig akárháyszor kellett foltoznom, én még soha nem vettem le hozzá a hátsó kereket! ;)

Mondjuk csak a Magellant kellett, mert a Norcoval még nem volt semmi gond! :D

#2653
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nagyon szívesen. Nem sürgõs, mert van hátsó váltóm.

#2654
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
"hájrollé" rulz :D
jo gumi

remélem nekem nem lesz defektem hátul. két 15ös anya szorítja az agyat a vázba. a láncfeszítõ rá van huzva a tengelyre és egy-egy 10es anya szorítja a papucshoz...

vagy pedig meg kell tanulnom ugy foltozni hogy nem veszem ki a kereket :)


ja, hulp!
a váltódat nagyon szépen köszönöm!!! remélem ha kész lesz a bicom többet taláxunk aztán akkor vissza tudom adni. köszke!

#2655
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én is elkéstem ma egy kicsit, még szerencse, hogy McClane türelmes ember. Éppen kicseréltem mindkét gumit, már indulni akartam full felszerelésben, amikor kiderült, hogy defektes az elsõ gumi. Gyors szerelés, és csak 15-20 percet késtem. Bringázgattunk egy kicsit a városban. Ja, egyébként Maxxis Highroller 2.5-ös lett az elsõ gumi.Jól néz ki.

#2656
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, én holnap nem érek rá, mert szerenád lesz.....

#2657
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Ójeee! :)
november óta triplázódott, tetszik a dolog :D

amugymeg
vááá
kicseréltem az elsõkeréken a gumit a kevésbé kopott slick-re :)
szépen felfujom, lemosom, lefújom szlikonnal hogy szép fekete legyen...erre meg mit látok? egy helyen ki van repedbe meg kilátszik a belsõ :(
még jo hogy nem feleslegesen csináltam.... na mind1.. )

#2658
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

hát igen. ma kaptam meg a hármas matek kisérettségimet. remélem az igazi jobban sikerül :\

basszus! télleg gyorsult a net! 138cal töltök lefele :D
Cornel! ez ugye nem csak ilyen ideiglenes beetetés?!


Nem, ez már így marad! :)
http://www.hwsw.hu/h...28876&count16=1

#2659
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Maul, holnap bánya?
fél3tól, ha nem lesz esõ... vagy valamerre? Kellene mezt vennem, oda is elmehetünk...Hulp, nem jössz holnap?

#2660
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Tök jó Matt! Én is ma kaptam meg és nekem is hármas lett, mondjuk én nem nagyon foglalkoztam vele, mert közben eszegettem, piáltam, meg dumáltam, szóval úgy elvoltam....