Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2681
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
high ;)

Amugy nekem irc Kujo Dh 24x3" van hátul. Nehezebb mint a kerék fogsorral :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2682
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csak hogy belepofázzak, ha kocsival mész, akkor már ott is vagy, mintha a Koczkáéknál füzetnéd, szerintem. Én is kiperkáltam nekik a lóvét, igaz dobtam egy hátast, amikor megtudtam, hogy mennyibe kerül, dehát ez van, végül is gyorsan kellett, és megcsinálták, meg jó is lett.
Ma beújítottam egy új külsõt hátulra, Maxxis Minion DH 2.5 Ezzel azért már dögösebb lesz a bicaj, nem lesznek kis csenevész kerekei. :D Súlyra meg nem lesz nehezebb, mint a régi volt ami azért nem utolsó szempont. Elõre mit vegyek szerintetek: Minion DH, vagy Highroller?
Krisztián, megjött már a teló?

#2683
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jó, persze! értem én!
biztos van így is elég dolga a flash across-szal, én se akarom hogy az agyára menj mer a végén nem csinálja meg :D

kocsit ugyse adnák oda szal ez nem problem :)

másrészt meg pénteken érettségizem angolból szal ugyis tanulnom kéne. )

nah

türelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelemtürelem
kibíromeztazegyhetetkibíromeztazegyhetetkibíromeztazegyhetetkibíromeztazegyhetet )

#2684
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ok, MaTT! De szerintem ne kocsival menj.... Ha szerdáig nem ír a Hocsa, felhívom, csak nem akarok az agyára menni...:)

#2685
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
okésokés :)
amugy most néztem menetrendet, buzi volán indít egy buszt délben meg egy másikat 5kor.. kúúúl... szal kocsit is el kéne kérni :\
nah akkor majd szolj pls amint van valami konkrét.
be vok má izgulva. itt van a szobámban végülis az egész bringa, 36 küllõt, a láncot meg a gumit kivéve :D

#2686
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
MaTT, feleslegesen még ne menj le, írtam Hocsának, várjuk meg míg válaszol! Utánna felhívom, megbeszélem vele mikor mész le, hogy tudjon veled foglalkozni.. tom, hogy kész vagy, de nem kell ennyire sietni! :)
Szerda bánya?

#2687
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Kornél!
hocsa akkor hol is melózik pontosan? melyik boltba kéne mennem? holnap lenne idõm talán lemenni sopronba. tudom hogy csak jövõ héttõl érnek rá de jövõ héten én leghamarabb szerdán tudnám bevinni, így meg már neki tudnának állni amint van idejük.
thx!
Matt

#2688
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hogy miert mondom? Csak ugy. Meg vegulis a multkor ki lettt adva hogy vadasszunk a jo helyekre:D
Gratula Sala! A versenyhez is!

#2689
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Felraktam az uj hátsógumit. Vávávávávávávávááááá
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2690
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
De ezt most miért mondod trueman??

#2691
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Gratula Matt!
Hello again McClane! Remelem jol vagy. Kezdj megint tekergetni, es johetsz a tobbiekkel zegridera;)
Illuz! Akkor nem kell a bringam?:D
Maul! A multkor szo volt arrol hogy talaltunk egy dh palyat. Talan emlekszel. MEg kep is volt rola. Hat nemtom. A hetvegen visszamentunk, de nem lattam. Gondolom a lomboktol:) De meg egyszer megprobalom elokeriteni. El csak nem szaladt

#2692
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nah most rendeltem külsõgumit ebikeról. elvileg zöld szal két napon belül itt is van remélem.
koczkáékat meg felhívtam. 2500ér fûznek, LOL +120ft a küllõ kb.. hihetetlen...
szóval szerintem mindenképp Sopronba viszem. hacsak nem ott is ennyibõl jönnék ki, de naon remélem hogy nem ennyire lehúzósak )

#2693
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Üdv újra az élõk sorában, McClane! Holnap én is szívesen mennék, legkorábban fél 6 után, mert elõtte dolgozok. Bocika?

#2694
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul mondjuk holnap délután egy kis street?
Come on! It's on

Korn

#2695
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah megvan mégis! :D

#2696
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hogy a rákba kell az idõt beállítani?

#2697
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah szervusz McClane! Örülök, hogy már beszámíthaó állapotban vagy!

Hát én szerdán meg csütörtökön nem érek rá, de aképp bármikor! Meg akkor építeni is kellene menni, mert jó lenne befejezni a fenti szakaszt!

Tényleg biczó! Mikor hozod már a pántokat? ;) :D

#2698
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
kösz Matt :)

jah, remélem nyomjuk majd a streetet
Come on! It's on

Korn

#2699
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
háj McClane!
örülök hogy jobban vagy már!
remélem nemsokára már együtt tekergünk ;)

az órát állítsd át a vezérlõpultban. mármint itt a Bikemag Community >vezérlpultnál.

üdv!
Matt

#2700
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
yo reggelt

Maul láttalak benneteket, amikor mentetek ki a bányába Kornéllal, csak nem tudtam már utánatok szólni, mert nõvéremék házában voltam....

egyelõre ou-i bringával próbálkozom rövid, egy órás tekerésekkel, különösebb megerõltetés nélkül, nagyon gyenge vagyok még, edzésrõl szó sem lehet :(
de egy kis street jó lenne valamikor a héten, egy kis laza tekerést megbeszélhetnénk itt a városban

ns építés?

Matt jó lesz a bringád, alakul :)

Ranger jah, az télleg igaz, hogy Kornél elsõnek szúrta ki a csajt Sala képén :)

érdekes, hogy két óra mínuszban van a hozzászólásom idõpontja...
pedig a gép órája jót mutat
Come on! It's on

Korn