Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2581
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hoppááá!! Cornel, délelött nem érsz rá szombaton? :) Jöhetnél bányába fényképezni...:)

#2582
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Elég komolynak tûnik.

Hulp, ha el tudok menni szombaton vihetek én is fényképezõgépet!
6 megapixel és 2 Gigás kártya! ;)

#2583
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Milyen "magas" ez a tákolmány?
Hulp, dobjad fel a képeket, persze, hogy érdekel! A gyökeres rész jó, csak el lehet tévedni...:)
MaTT, gyere fel msn-re, adom a számot!

#2584
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem rossz, csak a leérkezõ vízszintesnek tûnik, ami nem kifejezetten használ a bicajnak.

#2585
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Videó olyan 3-4 perc, mert Vidám ment haza 4-kor, mert ment a vonata Pestre. Elvileg a hét végén megvágja, meg tesz alá zenét, aztán ok lesz. Maj talán folytatni is tudjuk, mert csak a katlanig jutottunk, és igazán utána érdekes a dolog, csak a gyökeres részen rohadt meredek, ami nem lefelé baj, hanem amikor visszatoljuk. Meg van egypár sorozatkép a DH ugratónál, természetesen csak az én kis szelíd ugrásaimmal, mert McClane sajna még nem ugrotta le. Viszont van egy rohadt jó kép, pont az a pillanat, amikor teljesen berugózott állapotban van mindkét teló, plusz még a gumi is szinte felütéshez közeli állapotban van, nagyon durván néz ki. Hétvégén majd azokat is felteszem, mert egyelõre csak a munkahelyemen van meg e-mailben. Természetesen csak ha érdekel benneteket az én bénázásom. A képek között van egy csomó jó. Videót még nem láttam, de Vidám mondta, hogy jó lett az is, de az biztos, hogy úgy fog látszani, hogy tök lassan megyünk, mert sajna a kamera nem adja vissza a sebességet. Persze nem mondom, hogy nem lehet gyorsabban menni, csak én nem tudok.
A nyolcas vonattal jöttünk haza, de én ma alig élek, mozdulni sem tudok.
Az Írottkõrõl le lehet menni Bozsok felé is, és akkor az végig DH, nem kell felfelé tekerni, csak utána vissza kell menni. Sajnos olyan országban élünk, ahol nincsenek magas hegyek, és nincs minden domb mellett felvonó.
Biczó, csak már készen lenne az a bicaj. Szombaton, vasárnap akkor szólok a Vidámnak, hogy készüljön megint a fényképezésre. Ha tudnál hozni egy nagy SD kártyát, akkor lehetne a fényképezõgéppel egy csomó videót csinálni. Sajna a 128 megás kártya eléggé hamar betelik.

#2586
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ha erdekli a tarsasagot: http://www.kep.tar.h...llos/50054474#2
Ez utan sajna kikeszult a masina

#2587
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
azon a számon elérem a hocsát amit írtam?
vagy mi a száma? árulja el valaki pls. holnap vége az érettséginek, le tudnék most már télleg menni de feleslegesen nincs kedvem 4órát utazgatni...
kösz!

#2588
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Bcc, inkább eszek zsíros kenyeret hajmával' :)
Hulp, felölem majd mehetünk még, ha nem lesz bánya, de én CC vel megyek, aztán jól lehagyok mindenkit!
Biczó, mikor megyünk oda? Honnan tudsz te azokról?? Van ott valami szálláslehetõség?
Hulp, meddig voltatok? Videó milyen lett? Mikor lesz vágva?

Bocc, szombat bánya?? Nagyon jó helyet találtam neked, csak NEKED!

#2589
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul neked az Everest is rövid lenne..
De háát az igaz hogy nagy hegy hijján, hosszú szakaszokban sem bõvelkedünk..de azért gyertek majd Kõszegre,, jó az..
Az Óház mögötti részt megnéztétek?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2590
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
azt elfelejtettem hogy azért egy picit vissza is kel mászni mindig...
De bakker most hogy visszaolvasom, látom hogy nem is vitt Hulp túl magasra titeket..
De szerintem azért fogalom zavar is van a DH-meghatározásában... mert háát a DH nem letörés ugrásból, NSból meg szakadékból áll, hanem a leggyorsabb lejutásból, és a DH pályák sehol sem letörésekrõl szólnak, nézzetek meg egy Nicolas Vuilloz kisfilmet, semmi nagy ugrás, de olyan technikával és ezerrel jön lefelé mint senki...!
szóval a DH-pályával nincs baj, ha csak nektek az nem baj hogy nincs rajt felhõkarcoló, amirõl le lehet ugrani...
az irottig meg nem kell mentõ ,tekerjetek többet..
Pécsett van egy iszonyat bánya-szerintem ti Flasch-be kerülnétek másodpercek alatt, mert olyan qva jó!!! és bazi nagy!!! vannak rajt benderezõs részek ezer-szám..Egyszer elmegyünk majd...
Ja azt az életveszélyes NS-t a kis csitrik ugrálják le Kõszegen,,, szóval van mit tanulni..
Megvan minden alkatrész az egészhez, úgyhogy Hulp Szombaton mehetünk tekerni...:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2591
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát nem tudom, de én amikor veletek voltam irottkõn, és mentünk lefelé, akkor is õgy éreztem, hogy többet megyünk felfelé. Egy ilyen egybe függõ fasza szakasz sem volt.

#2592
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
HI,, Hulp háát te meg milyen galibát csináltál??????? ezeket a szegényeket milyen helyre vitted?-most elvetted a kedvüket....!:)
Vazze ha felmész irottig,ami nem sok!!akkor 22km lefelé-az nem két perc!!!! szóval nem tudom merre jártatok... ha meg izgalmakra vágytok meg letörésre van az is egy csomó,, csak nem mind egy helyen..
Vagy mi volt Hulp táposak a kölkök?:) vagy pont elromlott a felvonó..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2593
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát mindegy, én jobban örülnék ha együtt tudnánk tekerni, de nektek Kõszeg nem jön be, én meg a bányában nem tudok mit csinálni. Azért néha talán majd összefutunk. :D

#2594
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
HT-SPORT KFT.
Rakoczi u. 4.
H 9400 Sopron

Mobil: 30 929-2x5x

heavytools@mail.datanet.hu

itt megtalálom hocsát ugye?

#2595
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul mé' nem akarsz jönni Kõszegre?
Come on! It's on

Korn

#2596
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na mi van veled boci? Régen hallottunk rólad! ;)

Hát én azért nem fogok gyúrni lábra! Majd ami érdekel, azt úgy is megcsinálom!

Kornéllal teljes mértékben egyetértek..... ;)

#2597
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
tekerni kell büdös kölkek, meg gyúrni lábra.
Kornél van még asszem elfekvõbe kis primobolan. kell?
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2598
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, ez a pálya egy fos, semmi izgalmas nincsn benne. Se letörés se semmi, csak az a NS darab, amire életveszély felmenni. Irottkõre szerintem mentõk vittek volna fel, mert meghaltunk volna..ez van,nem tudunk felfele menni. A 4órás kõszegbe 1db 2perces lefelé fért bele, ebbõl az idõbõl a bányába 3órát!! ugráltunk volna, ami had ne mondjam mekkora különbség! Azt fogom csinálni, hogy a CC bicóval megyek majd kõszegre, arra a pályára az is tökéletesen elég, és felfele se fogok meghalni! :)

#2599
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szívesen látunk.

#2600
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Szívesen elmentem volna én is, csak az egész napom elment. Család, bevásárlás, ilyesmi... majd legközelebb.