Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2541
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

erdészek :D
a hétvégén volt egy kisebb összezörrenés az egyik "természetvédõvel"
aki persze kocsival volt :D :D Természetvédelem matrica volt a kocsijára ragasztva
komoly

szombaton megyünk akkor Kõszegre?

Mcclane olyan matricám nekem is van-kell? kék, és madár van rajt(fehér) és természetvédelem felírat, a kérdés csak az hogyha ilyen van a kocsiján, attól mért természetvéddõ?! vagy miért hiszi hogy õ jobb mint én vagy akárki... kérdés hogy mit tesz????? a természetért...persze.

Mcclane szombat nekem ok, de Vasárnapot beszéltünk mi... vagy ez nem az??

Azt hiszem Hulp füzetek egy kereket új felnivel, talán nem oylan drága az... mert máshogy nem igen lesz kész a bicaj..ha esetleg ráérnél segíthetnél , már arra is gondoltam, hogy szólok hogy csinálljon egy kereket saint aggyal, és én majd odadom nekik az én agyam, mert ugye az agy itt van a kerék otthon,,, na így mond meg az adatokat, fogalmam nincs mennyi a belsõ átmérõje a felnimnek, meg a többi paramétere, így meg kudarc az egész..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2542
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
<sohaj> hosszas eszmefuttatas utan a tarcsafekek topicban, arra jutottam hogy valoszinu v-fekes lesz. Viszont ezt nem tarcsas aggyal szerelik. Felhivtam Canyont:) Holnap hoznak megint wensonokat mert elfogytak. latom nem csak nekem van jo izlesem:) Es ha a tobbi cucc jo, akkor szinte meg is van a penz

#2543
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
erdészek :D
a hétvégén volt egy kisebb összezörrenés az egyik "természetvédõvel"
aki persze kocsival volt :D :D Természetvédelem matrica volt a kocsijára ragasztva
komoly

szombaton megyünk akkor Kõszegre?
Come on! It's on

Korn

#2544
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
A Dh versenyes topicot olvassátok el, ott le van írva minden!

#2545
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A képek már megvannak, csak a munkahelyi email postafiókomban. Azok le lettek kicsinyítve, hogy el lehessen õket küldeni, majd a hétvégén meglesznek normál méretben is, aztán akkor majd válogathatsz, hogy miket raksz fel az oldalra. Végülis a betonos ugratónál készült 4-5 sorozatkép. Jó kis tanulmány. :)
Ja beszéltem a hét végén a Milánnal, és õ mondta, hogy azért kellett elhalasztani, mert az erdészek nem engedték ebben az idõpontban, de ha jól tudom, még a július 2 sem 100%, mert még ott is várnak valami engedélyre.

#2546
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
dh verseny asszem akkor lesz amit hulp mondott. az erdészek variáltak valamit állítólag...azért kellett elhalasztani...

4600ot számolt ki a hocsa sapim küllökkel vágással füzéssel centrirozással együtt. szóval korrekt! koczkáéknál majnem duplája lett volna... így meg elautózhattam sopronba is ) elmentünk apuval végülis )
én is alig várom a gépem )
láncot is hoz hocsa aszonta, szal tök jó! Sram PC1 700ft :D
már csak bóvdent kell szereznem meg véféktüskét. )

#2547
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Kornél! Akkor majd holnap csörögj, aztán akkor odaadom!

#2548
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

Üdv!

Nah: Biczó akkor csinálj képet, én is kiváncs vagyok!!
Maul, felõlem mehetünk akkor, csak jó idõ legyen! Szerintem ha Cornel kocsival jönne, és ha szépen megkérjük és hoz egy fejszét meg lapátot, akkor azt is meg tudjuk csinálni egy óra alatt, és akkor Cornel lesz az elsõ, aki látja majd a csodát (vagy esést :) )
Cornel, tudsz ebben segíteni?
MaTT, árat nem mondott Hocsa? Alig várom a géped, menni akarok vele!! :)
Maul, holnap délután el tudnék menni a tételekért? Mikor vagy otthon? fél 5fele?
Hulp, a képek mikor lesznek meg?


Persze! Akkora csomagtartója van, mint egy kispolszki, nyugodtan telelapátolhatjátok :-) vonóhorog is van!

#2549
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Üdv!

Nah: Biczó akkor csinálj képet, én is kiváncs vagyok!!
Maul, felõlem mehetünk akkor, csak jó idõ legyen! Szerintem ha Cornel kocsival jönne, és ha szépen megkérjük és hoz egy fejszét meg lapátot, akkor azt is meg tudjuk csinálni egy óra alatt, és akkor Cornel lesz az elsõ, aki látja majd a csodát (vagy esést :) )
Cornel, tudsz ebben segíteni?
MaTT, árat nem mondott Hocsa? Alig várom a géped, menni akarok vele!! :)
Maul, holnap délután el tudnék menni a tételekért? Mikor vagy otthon? fél 5fele?
Hulp, a képek mikor lesznek meg?

#2550
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Megnyugodhatsz, nem fogunk újraérettségizni.,.......


És ha mégegyszer meghallom azt, hogy "nem szeretnék gondot okozni" akkor...... :<


Cornel! Hozd a Konát a bányába nyugodtan! Vannak nagyon kedves dolgok, ahol tökéletesen lehet gyakorolni mindenki számára!




Biczó!!!!! Csinálj képeket lécci a Pécsi bányáról! Mert nem tudok már aludni ;)

#2551
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Kosz Maul. Mehetek penteken is. Delutan. Delelott csak akkor ha ujraerettsegiztek es mi kapunk meg 1 napot:D Holnap felhivom kanyont. "interurban Szhely":D De tenyle nem szeretnek gondot okozni

#2552
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Matt! Akkor most mikor lesz a Kõszegi DH verseny??


Kornél! De a bányába valamikor meg kellen építeni a szépséget! Mert azon kívül nem igen tudunk máshol ugrálni, csak azon a gyakorlón, meg mellette.... Mondjuk nem mintha az nem lenne gyönyõrû, csak azt így maximum egyszer-kétszer leugorjuk, aztán jól van!

#2553
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Treuman! Én pénteken ráérek, szóval gyere nyugodtan! De akkor mikor jönnél? Délelõtt??


Szombaton akkor bánya! De akkor találkozzunk negyed kilenckor, és akkor kiérünk kilenre!! Nah??

#2554
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Tudom Biczó, hogy jár hozzá, reklamáltam is, de azt mondták, hogy így kapták meg ezeket az alkatrészeket, és hogy ezekhez nem jár. Valószínûleg így lehetett, mert egész Magyarországon nem lehetett ilyet kapni, több helyen is megkérdeztem.
Megyünk Matt, ha minden igaz, akkor az 1es vonattal. Videózás lesz ezerrel. Viszont nekem sajnos a 18:25-ös vonattal legkésõbb haza kell jönnöm.

#2555
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Jeah!!
felvittem a felnit meg az agyat hocsának! péntekre ígérte hogy kész lesz! remélem kész is lesz :D
biczó, McClane! szombaton jöttök ti idefele tekerni? mert akkor ha kész lesz a bringám akkor csatlakoznék. bár nagyon ki vagyok jõve a formából, meg csak egy áttétem lesz (32-14) ami azért elég tekerõs, de remélem megvártok majd )

Trueman!
egyáltalán nem vagy kölönc!! de sajna most pénteken se érek rá ,mer most meg sopronba menek...

nah hájsztok!

#2556
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Én már meg is beszéltem Mcclannel a tekerést, ezért bánya no, hanem Kõszeg!!!de-tt úgysem vk még otthon..Meg tekerés, és lefelézés most jobban jön, nektek jó felhõ-karcolást!:)
Hulp azt el is felejtettem mondani, hogy a készletben-az agyhoz gyárilag benne van a szerszám, és reklamáltam is volna ha nincsen benne, mert gyárilag egy zacsiban van az aggyal, és én meg is kaptam... tehát van szerszámom a tárcsához... szerintem azt a következtetést akartam levonni, hogy te nem kaptál az agyhoz...?!!! és akkor most lógnak neked eggyel!!kérdés: mi az a sárga izé- az olajvezetékhez?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2557
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

Ok, Maul, Cornel, meg aki jönne, akkor reggel 9kor vagy elöbb is mehetünk? Jó lenne 9re odaérni, aztán akkor van 3óra ugrabugra!!


Valószínûleg autóval megyek, ha ráérek, mert nem akarom azt a sok cuccot bringán vinni. Merrefele van ez a bánya?

Azért viszem a Konát is, a hátsó ülésre pont befér! ;) Hátha van ott egy kisebb ugrás merev bringák számára is...

Én olyan 7-8 óra körül kelek, lehet, hogy elõbb is odaérek mint 9.

#2558
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ok, Maul, Cornel, meg aki jönne, akkor reggel 9kor vagy elöbb is mehetünk? Jó lenne 9re odaérni, aztán akkor van 3óra ugrabugra!!

#2559
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Csak wenson-nezobe mennek. Kozos ride max majd az uj masinaval:)

#2560
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Kornél!
De én csak szombaton érek rá, mert vasárnap Gyõrbe kell mennem!


Trueman, de biciklizni jössz, vagy csak wensonnézõbe??