Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Retro - régi idõk bicaja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2499 hozzászólás a témában

#2161
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Vettem egy regi Peugeot versenybicajt. At van alakitva egyeneskormanyosra, ezaltal a 105-os fekkarok hanyagolva lettek.
Most vmi egyszeru fekkar van fent, de iszonyat nehez huzni a feket, es persze nem is fog semmit.
Kerdes hogy a versenyfekkar mennyire kompatibils a V vagy canti fekkarral.

#2162
freebiker

freebiker

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
igyekszek a képekkel, még nem készítettem róla. a corsa az talált!

#2163
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
hali freebiker

az szép! ;D 11.ezret bõõõven megért.yo vásár volt.gratula.

a gallériámban szintén van egy Atala 1987 körüli, nézd meg .szerintem nagyban hasonlít a tiédre.

az ofmega hátsováltorol küldhetnél képet.
a haytokarrol ne..azt sayna ismerem...(sayna nem pozitiv)

fogadni mernék hogy modolo corsa fékes a tied is. vagy?

#2164
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

sziasztok! új vagyok itt! DE!!! vettem egy Atalát '86-ból 11.000-ÉRT! Tullio Tubin váz, Ofmega hajtómû, Ofmega hátsóváltó, Ambrosio 19 felni, ITM kormány, ITM kormányszár és egyéb finomságok. MTB állat vagyok, de ez a bringa *rvára megtetszett. Mai napig ez az edzõtársam, meg is nézték már egy párszor (persze a tetszés jutott felszinre). Megyek országúti versenyre is vele. Körös 100, Tisza-tó kör. Kék-fehér. Nagyon király!!


Képeket tudsz róla nyomatni?

#2165
freebiker

freebiker

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
sziasztok! új vagyok itt! DE!!! vettem egy Atalát '86-ból 11.000-ÉRT! Tullio Tubin váz, Ofmega hajtómû, Ofmega hátsóváltó, Ambrosio 19 felni, ITM kormány, ITM kormányszár és egyéb finomságok. MTB állat vagyok, de ez a bringa *rvára megtetszett. Mai napig ez az edzõtársam, meg is nézték már egy párszor (persze a tetszés jutott felszinre). Megyek országúti versenyre is vele. Körös 100, Tisza-tó kör. Kék-fehér. Nagyon király!!

#2166
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
ááaaaaa :'(
de szar napom volt...
reggel vittem magammal kereket átfüzetni mert a régi is szingos felnim megrepedt 2 hét Budapesttõl :-\(a szegecselésnél indulnak ki a repedések)
aztán látom hogy meghaylot a record agy tengeye hátul....elhaylitotta a paucsot is.. :o :-[ de naaagyon durván néz ki....
szal 2 hét megölte a record agyas szingo kerekeimet..nemistom mit mondyak...
lehet áttérek a drotperemre + valami normál agyra...
pedig oyan pofás igy a gép. :-\

szerencsére van még record agyamn..mayd kicserélem a tengeyt...dehát ez akkor is durva.

#2167
Sierra

Sierra

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
hi! megválnék egy 1982-es shimano 600 ex full szettõl!Teljesen müködõképes de újitanák. ha valakit érdekel hivjon.cirka 35000ft-ért megválnák tõle.20-440-9758


#2168
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
madve

örülök. ;D
méég nem :-[ mert nemigazán voltam othon, amikor igen akkor meg qrva nagy esõzések voltak.... :-\

akko pár régi mezzel(ha nem adtál mindent oda) Colnago/Campa "megdobhatnál" ha ugyse yo rád ;D

amugy az elõzõ oldalon(SS topic) lévõ SS összedobásával voltam elfoglalva...azért is pihent Milanetti.

Yob


#2169
madve

madve

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Hali! nekem is van rég mezem.egy kék Bianchi, meg egy hosszú ujjas kék-narancssárga Capri-Sonne-os Eddy Merckx felirattal a vállán,meg túrtam még egy rakat Campagnolosat meg Colnago-sat darabját 100forintért :).csak a többi nem jó a testemre >:( :((kell a kutyának ennyi izom, de hát a genetika, ez már nem jön le :)) úgyhogy eladományoztam haveromnak.
Yobi!milyen a Milanetti?kipróbáltad már?én már kipróbáltam a DX fékeket.nagyon jól fognak!!!
üdv:madve

#2170
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
!!!!!!!!!!!!retro MTB katalogusok 1987-97 köztiek,
letöltthetõk itt, (Acrobat Reader kell hozzá)


www.mtb-kataloge.de

#2171
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Ilyen szép Marinkája volt az egyik haveromnak is a 90-es évek közepén.Elég kuriózum volt már akkor is.


#2172
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Helló mindenki!
Találtam egy tanyabájkot, a feliratok: Hahn original és 1951. Van valakinek valami infója róla hogy mennyire különleges darabbal állok szemben?
Privi üzenetben vagy mailben, ha valamit találtok!
Köszi elõre is!

#2173
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
csurgatni
http://www.bike03.at/seiten/marin.htm

#2174
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Nekem is van oldscool Campa pulcsim, nagyon komoly világítós-kék, belekötött viágbajnoki csíkokkal, a hátán meg van 2 zioppzáras zseb. Mindez fehér zippzárral. Nagyon komoly, túrtam 800 HUF-ért ;D

#2175
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
apamnak is ilyen tankja van
hatalmas, teljesen letolt nyereggel is hosszu. 18kg, pedig alig van rajta valami.
Viszont valamelyik nap neztem hogy a felsocso el van repedve, ugyhogy meg ezt is meg lehet olni...
nem en voltam!!! ;)

#2176
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
gyûjtsd a vasat, és a fémet, ezzel is a hazát véded!!! ::) ;)

#2177
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Van egy nagykomoly legalább 50éves bringám, mely még a NAGY SZOVJETÚNIÓban készült! A márkáját és a nevét nem tudom leírni, mert olyan érdekes a ciril írásmód a számomra. Az érdekessége, hogy 28"-os a kereke és olyan, mint egy tank, ráadásul hosszú és nehéz is! Szerintem még 150 évet ki fog bírni. Még manapság is nyúzom az öreg tanyabájkot és bírja a kiképzést! Ha egyszer begyorsul, akkor megállíthatatlan. Fõ alapanyaga a bringának az acél!

#2178
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
8)
azayo! nekem is van legalább 6-7 turkálós iyen mezem. s az a szép hogy én hordom is õket. designben sokkal yobbak voltak akkor! van egy fekete spanyol zászlóval keresztbe, meg ,Atala mez,+ osztrák csapatmezek/nadrágok ,Campagnolo pulcsi ...
Szoval ha láttok maratonokon v. pesten/zalában iyesmiket akkor az én vagyok. :)

#2179
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
öccsém, mit leltem otthon:
éccsanyám vette egy turkálóban:valami exnyugatnémet senkifia kerós csapatmez függõleges szines vastag csikokkal állat nagyon dzsörzészrkó abba lehet büdüsdni rendesen, ha még emlékeztek a ált. isk. 6os kézilabdamezekre... na az a feeling ;D

szerintem beadom most nyáron 8)

#2180
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
cruxos

mayd ha megtalálod nyomy rola 1 képet, mailben v. topicba.
Vagy csatolhatod a mezhez. ::)