Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kesztyû: kell vagy nem? Milyen?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
496 hozzászólás a témában

#41
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Velvártból melyikben? pest v buda?

#42
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Troy Lee Designs ?
abból én is néztem a pinket csak nem találok seholse


Igen, Troy Lee..

Pink van a Velvárban is nomeg a KTM Óbudában is (Kiscelli és Tímár megálló között 6-os vagy 86-os)
Egyébként az is baba, csak hát haverok kitagadnának :D

Különben meg mindig elfelejtem, hogy Miskolci vagy :D így meg már értelmetlen, amit mondtam, hol kapható, de már nem törlöm ki, mert így legalább hosszú a post és még hosszabb lesz csak... :) Nomeg kopik a del billentyû.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#43
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

TLD XC

Troy Lee Designs ?
abból én is néztem a pinket csak nem találok seholse

#44
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Látom, mindenki félreért..., nem baj... nem azt mondtam hogy nem kell:wallbange
Csak azt hogy 5-10k-ért felesleges.

Ebbe nem szükséges belemenni... Mindenki annyit költ, amennyit nem szégyell és arra, ami neki tetszik és bevált.
Részemrõl TLD XC egy napi teszt: tökéletes, nem meleg, kényelmes és biztos fogást biztosít.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#45
Gyufa3

Gyufa3

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
661 Raji-ról vkinek véleménye, tapasztalata?

#46
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Neked...


A sebesség mindent megold.

 


#47
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Látom, mindenki félreért..., nem baj... nem azt mondtam hogy nem kell:wallbange
Csak azt hogy 5-10k-ért felesleges.

#48
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A bõrkeményedéstõl, ha amúgy bársonyos kacsóid vannak, meg a horzsolásoktól és más sérülésektõl.
Hosszúkból volt egy 661, egy hetet nem élt, mert elütöttek, és szarrá ment, ahogy végigcsúsztam vele a betonon, cserébe maradt a tenyeremen bõr.
Most van 3 db piros-fekete Altrix, fõleg fogasozásnál foglalkoztatva, az egyik kissé megszakadt az ujjak és a tenyér találkozásánál, de amúgy bírják.

#49
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

Véd? mitöl? Gyorsabb vok lefele?? ha ehhez kesztyü kell régen rossz...



ha mondjuk ne adj isten elesel és mondjuk pl murván az neked jó h ha mondjuk nem tudsz fogni 3 hétig mert nincs bõr rajta? igazad van a kesztyû felesleges. Vagy neked nem szokott mondjuk izzadni a tenyered? bár igaz az izzadságtól nem csúszkál a kezed:mybad:

#50
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás

Egy jó kesztyû véd, kényelmes és gyorsabb vagy tõle lefelé (tapad a tenyere), ezek közül az osanos kesztyû egyiket sem tudja. ;)

Véd? mitöl? Gyorsabb vok lefele?? ha ehhez kesztyü kell régen rossz...

#51
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Na beruháztam egy fehér (tudom, kb 2 percig marad az, aztán mosás :) ) TLD XC-re. Tetszik és kényelmes. Remélem nem lesz melegebb, mint a 661 Comp.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#52
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egy jó kesztyû véd, kényelmes és gyorsabb vagy tõle lefelé (tapad a tenyere), ezek közül az osanos kesztyû egyiket sem tudja. ;)


A sebesség mindent megold.

 


#53
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
osanos 500-1000huf-ért, és nem fogok sirni ha tönkre megy;), 5-10,000huf-ért inkább mást vennék a bicora.
szvsz:)

#54
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

azért a Fox meg a Dakine az bringás körökben kicsit "nagyobb név", mint a Nike...

Dakine-t nem minõsíteném. Van/volt két különbözõ. Többet nem lesz.


#55
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
pl http://www.velvartbmx.hu/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#56
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

érdekes, mert a 661 mindenkinek baromi hamar tönkremegy, nekem a 2004es comp még mindig megvan és semmi baja. Amugy nyárra meg Troy Lee Designs XC, szintén nagyon jól bírja mindennapos hasznalat mellett, kb 7 ropi


Elõbbi van nekem. 1 év, kinyúlt, kiszakadt.
Troy Lee-t merre kapni? :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#57
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
érdekes, mert a 661 mindenkinek baromi hamar tönkremegy, nekem a 2004es comp még mindig megvan és semmi baja. Amugy nyárra meg Troy Lee Designs XC, szintén nagyon jól bírja mindennapos hasznalat mellett, kb 7 ropi

#58
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

azért a Fox meg a Dakine az bringás körökben kicsit "nagyobb név", mint a Nike...


De ettõl még nem biztos h jobb is..Legalábbis haver Fox kesztyûjén fél év után lett egy szakadás a hüvelykujjánál, ami most egyre csak nõ..
661 nekem se vált be, szétment hamar, most Answer Edge van, ezzel a vásárlás utáni napon sikerült betonon borulnom..:), akkor lett rajta egy pici szakadás, de nem lett nagyobb, pedig lassan egy éves lesz.

#59
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nekem még nem volt olyan kesztyûm, aminek a tenyere nem lyukadt volna ki egy év alatt. A mostani lizard skins kesztyûm már majdnem 2 éves és csak annyi a baja, hogy a hüvelyk és mutatóujjam közt lyukas. A legrosszabb tapasztalatom a 661-nal volt, fél év alatt szétmálott a tenyere.


A sebesség mindent megold.

 


#60
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás
tudnátok mondani egy jó tartós (legalább 2 idényt éljen meg)
rövid jólpárnázott kesztyût, ami 3-4000-ért megvehetõ?

most egy merida kesztyûm van, de már foszladozik és a párna is kb 3 hónap alatt szétment.
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077