Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kesztyû: kell vagy nem? Milyen?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
496 hozzászólás a témában

#21
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Answer Edge


Volt. szerettem, de elkezdtek kifesleni az ujjak végei.. típushiba.
(használtam volna még, csak elhagytam az egyik felét..)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#22
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Answer Edge


A sebesség mindent megold.

 


#23
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
TLD XC mellett meg egy voks, masfel eve van meg es hibatlan, baromi kenyelmes, nagyon jol szellozik.

----

FÁJVÓ

----


#24
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
labidani: lehet, hogy a northwave skeleton nem szép (szerintem vagány amúgy..), de hogy nagyon kényelmes és jó, az biztos. :)

#25
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Nekem is TLD XC van, fehér, egyetlen hibája, hogy gyorsan koszolódik ezen kívül semmi, nekem bevált. A debreceni Velvártban is lehet kapni. Egy barátomnak volt egy Northwave skeleton, ha jól emlékszem egy éves volt, de nem volt valami bizalomgerjesztõ, ahogy kinézett.

#26
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ajánlom a speci kesztyûit..
Kényelmes, jól néz ki, csak a tépõzár makacskodik.. kibolyhosodott és nem mindig hajlandó müködni... :S
de ez lehet egyedi eset. (1-2hónapos)

Feltöltött kép
Én az enduro-ba ruháztam be.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#27
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Dakine Cross X kesztyût lehet kapni valahol idehaza, netán tudtok mondani pesti boltot? A magyar weblapjuk közel sem mondható kielégítõnek.
Ha ez nem jönne össze, akkor milyen hosszú ujjas kesztyût vegyek? Tartós legyen, a sixsixone hamar megadta magát, tehát ez a márka kilõve. Answer, Northwave skeleton? A Fox túl drága, 8ezer forint körüli összeget szánok rá. Jah és kis méret kell :)


Ajánlanám például a TLD XC-t :)

http://www.velvartbm...shop/frames.php

Eddig teljesen jó, majdnem egy éve van meg és még csak annyit történt vele, hogy az ujjak végén lévõ pici gumi csíkokból 1-2 lejött.
Kényelmes, jól szellõzik.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#28
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Dakine Cross X kesztyût lehet kapni valahol idehaza, netán tudtok mondani pesti boltot? A magyar weblapjuk közel sem mondható kielégítõnek.
Ha ez nem jönne össze, akkor milyen hosszú ujjas kesztyût vegyek? Tartós legyen, a sixsixone hamar megadta magát, tehát ez a márka kilõve. Answer, Northwave skeleton? A Fox túl drága, 8ezer forint körüli összeget szánok rá. Jah és kis méret kell :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#29
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

a specialized kesztyûk viszont akciósak szeptember1-tõl.
tessék keresni õket bõszen.


a bg comp mennybe kerül így akciósan?
A Paripa (Magellan Serpens): Blau - http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=3077

#30
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
régiekbõl van enduro és fortress is, ideibõl csak bg gel van perpill.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#31
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás


a specialized kesztyûk viszont akciósak szeptember1-tõl.
tessék keresni õket bõszen.


mely hosszúujjas modellek érhetõek el itthon?
nem téliekre gondolok.
köszi

#32
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
A ceglédi Kaland kerékpárban is van.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#33
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Veszprémben a Kuszinál még van néhány answer.


A sebesség mindent megold.

 


#34
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
elég ritka hollo mostanában egy-egy answer kesztyû.
a specialized kesztyûk viszont akciósak szeptember1-tõl.
tessék keresni õket bõszen.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#35
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Kérdés: van olyan kesztyû, ahol normálisan el vannak dolgozva a varratok úgy, hogy azt nem érezni? A téli kesztyûm mondjuk ilyen (Decathlon-os), de abba egyenlõre lesülne a kezem.


Answer
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#36
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

Kérdés: van olyan kesztyû, ahol normálisan el vannak dolgozva a varratok úgy, hogy azt nem érezni? A téli kesztyûm mondjuk ilyen (Decathlon-os), de abba egyenlõre lesülne a kezem.


nem tudom, hogy ilyen-e, de nyári hosszúujjasban nekem egyszerû Zoggie van, és míg a rövidujjúakban szokott zsibbadni, /fõleg régebben, azóta állítottam a kormányszarvakon/ ebben nem.
téliben egyébként most vettem dekatlonost, 2500-ért (!), még nincs felavatva, de ígéretesnek tûnik. Penta gyártmányú, csak nem volt méretválaszták... mindegy, valszeg az L-es már rövid lett volna..
utálom az akciókat, mindig az én méretemet viszik el leghamarabb...

#37
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Hétvégén felavattam a hosszúujjas kesztyûmet (Race Face XC). Hm, elsõre kényelmesnek tûnt, de hosszútávon szétzsibbadt a kezem, mivel a varratok pont az ujjvégeken vannak. Ha nagyobb méretben veszem, akkor meg lötyögne a csontváz kezemen, szóval nem az a probléma, hogy kicsit vettem. Kérdés: van olyan kesztyû, ahol normálisan el vannak dolgozva a varratok úgy, hogy azt nem érezni? A téli kesztyûm mondjuk ilyen (Decathlon-os), de abba egyenlõre lesülne a kezem.

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#38
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
nagyszerû, köszi
régebben kinéztem már, csak nem tudtam, h van hazai forgalmazója

#39
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Velvártból melyikben? pest v buda?


a TLD-t a velvárt forgalmazza, szoval, a fehervari uton, a wesselényiben es a ktm obudaban is lehet kapni(bar ott inkabb motoros cucokat). illetve csak ezeken a helyeken lehet.

#40
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

Velvártból melyikben? pest v buda?


Buda.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.