Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Rekumbensek (alias fekvés, tekerés)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13414 hozzászólás a témában

#61
Tom2

Tom2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás

Tudok egy házi készítésû rekut 1.200.000 forintért. (nem elírás :) )
Egyedi kézzel készült rekumbens! « REKUMBENS « Kategóriák tallózása


Maaaaargit! Nóóóóórmááááális?
:) ;)

( egyébként eszmei értéken lehet hogy Neki annyit ér )

#62
Reku Papa

Reku Papa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.423 hozzászólás
Tudok egy házi készítésû rekut 1.200.000 forintért. (nem elírás :) )
Egyedi kézzel készült rekumbens! « REKUMBENS « Kategóriák tallózása
Én annyi mindent nem szerettem még!
Picasa képtáram __ YouTube csatornám

#63
laci6802

laci6802

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Zétával egy munkahelyen dolgozunk,ismerem,és még valamikor a télen beszéltunk is rola hogy a régi bringát lehet eladja vétel is és kiprobálás is szoba kerult csak aztán elfelejtõdõtt . A hét elején kérdeztem de most nem aktuális a vásárlás.

#64
lompi

lompi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.496 hozzászólás
zéta szekszárd melett lakik szedresen bzsolti baján szerintem náluk kiprobálhatc 3 rekut:)
Ha reku akkor lompi bike:)
képek

#65
laci6802

laci6802

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Tolna Megye,Szekszárd mellet lakom. Multkor én irtam mailt neked errol érdeklõdve.

#66
Reku Papa

Reku Papa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.423 hozzászólás

Sziasztok,Laci vagyok és itt uj. A rekumbensekrõl szeretnék megtudni tobbet. Még soha nem ultem ilyenen. Mennyivel másabb mint egy monti,illetve miben más a vele valo bicajozás a montihoz képest sik terepen illetve dombos vidéken?


Próbáld ki! Merre laksz?
Én annyi mindent nem szerettem még!
Picasa képtáram __ YouTube csatornám

#67
wariator

wariator

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás

Sziasztok,Laci vagyok és itt uj. A rekumbensekrõl szeretnék megtudni tobbet. Még soha nem ultem ilyenen. Mennyivel másabb mint egy monti,illetve miben más a vele valo bicajozás a montihoz képest sik terepen illetve dombos vidéken?

Békéscsabán lakom és itt a környéket járom.A régi montis edzõkörömet lazában teszem meg rekuval,mint montival.Hegyen a mászásra még keresem a tökéletes rekut:),de sose ülök már vissza montira.Amúgy teljesen más a montizás és a rekuzás terepen,haverokat el szoktam kísérni és szoktuk egymást hergelni:)
többit késõbb
toljad neki!!!

#68
laci6802

laci6802

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok,Laci vagyok és itt uj. A rekumbensekrõl szeretnék megtudni tobbet. Még soha nem ultem ilyenen. Mennyivel másabb mint egy monti,illetve miben más a vele valo bicajozás a montihoz képest sik terepen illetve dombos vidéken?

#69
benjami

benjami

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Érez-e valaki ingerenciát erre a körre vasárnap?
7-esen Bp - Martonvásár - Velence, aztán irány Seregélyes, utána pedig a Duna felé venni az irányt Szabadegyháza - Adony, itt átkompolni a folyón, végül hazatekerni a Csepel szigeten. Pestieknek egy 140-es kör, minimális emelkedéssel.

Nem rossz kör, vasárnapra elég vacak idõt mondanak, még meglátjuk mi lesz belõle. Mennyiért visznek át Abonynál Lórévre ?

#70
Python

Python

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.412 hozzászólás
Egy (majdnem) sikeres befutó.

#71
Python

Python

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.412 hozzászólás
Egy (majdnem) sikeres befutó.

#72
lompi

lompi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.496 hozzászólás
Valahol mindenki elkezdi :)
Ha reku akkor lompi bike:)
képek

#73
motyoo

motyoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 689 hozzászólás

ezek szerint gábor is olvsgatja a forumot:) érdekes masinákat csinál de ezt igykel énis a garázs elött kezdtem a flex tanfojamot:)

igen, lelkes olvasó. kicsit olyan volt vele találkozni mint valami beépített titkosszolgálatossal: nekünk ismeretlen volt, õ mégis mindent tudott rólunk ;)

amúgy nagyon a kezdeti "lompifíling" szele csapott meg nála, csak talán még egy kicsit õrültebb kiadásban :)

#74
lompi

lompi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.496 hozzászólás
ezek szerint gábor is olvsgatja a forumot:) érdekes masinákat csinál de ezt igykel énis a garázs elött kezdtem a flex tanfojamot:)
Ha reku akkor lompi bike:)
képek

#75
motyoo

motyoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 689 hozzászólás
Érdekes emberek ötletes építményei: Cereden és Erdõtarcsán jártunk - videóval - Rekumbens - CsináldMagam

#76
Python

Python

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.412 hozzászólás
Mit szólnál a Dragon’s Tailelnevezéshez? Abszolúte honi és mindenki érti! :)

#77
Reku Papa

Reku Papa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.423 hozzászólás

No és lengõfarú helyett, nem lehetne LENGÕFARKÚ?


Elsõre nekem is az jutott az eszembe, de sokaknak egész más juthat eszébe a lengõ farokról.
Tudod, a híres, konfliktuskerülõ hozzáállásom...
:)
Én annyi mindent nem szerettem még!
Picasa képtáram __ YouTube csatornám

#78
Python

Python

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.412 hozzászólás
No ezt már szívesebben olvastam! :) Pótolnom kell a hiányt és lehetõséget teremteni a tesztre!

Az összehasonlításod a Pythonnal kapcsolatban részedrõl nem hiteles, de mindenképpen bíztató! :)

No és lengõfarú helyett, nem lehetne LENGÕFARKÚ?

#79
Reku Papa

Reku Papa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.423 hozzászólás

Szomorúan láttam, hogy mindenki csak üldögélt és fotóztatta magát rajta.


Én a Pythonnál ezerszer használhatóbbnak tartom a meglévõ konstrukciót is, hát még ha finomítja Tibimer! Még az is elképzelhetõ, hogy olyan kezelhetõ lesz, hogy én is tudok vele menni. Nem sok híja volt ennek. Ha erõsebb késztetésem lett volna, nem adom vissza a bringát egy percnyi sikertelen kísérletezés után.

Határozott véleményem, hogy lehetséges jól használható lengõfarút építeni.
Én annyi mindent nem szerettem még!
Picasa képtáram __ YouTube csatornám

#80
Python

Python

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.412 hozzászólás
Miért is ne? Korán kell ehhez kelnem, de Pestre érhetek indulásig. Lompinak úgy is ígértem egy outi kormányt fékkarokkal.