Jelentkezz be Regisztrálj

Rekumbensek (alias fekvés, tekerés)
#6121
Írta 2010. november 24. - 22:05

#6122
Írta 2010. november 24. - 21:38

Köszi! Közben a gyengébbeknek is elindult!
Görgõ, csúszka - Tom2
Trike ülés - Tom 2
Trike specialista - Tom 2
A YouTube-on sokan nézik romániából a videóimat, talán a fórumot is olvassák. Jó lenne felvenni velük a kapcsolatot.
Lompi! Téged meg pár órája ajánlottalak a BringaBuzi figyelmébe.
Azt hiszi a Couign Amannról, hogy az a gyártó...Pedig az csak egy helyi pite). A gyártó (mint tudjátok) a Zockra.
Na igen igen, én jó néhányszór megnéztem a videóidat, innen erdélybõl, (sepsiszentgyörgy), informáciokat gyüjtök folyamatosan, mert mint nemrég irtam dolgozom egy bringán és vannak még terveim.
az az igazság hogy errefele a reku még gyerekcipõben jár, én töröm az utat, még vannak 3-4-en itt 100 km-es körben, akikkel kapcsolatban vagyok. itt egy honlap cime, annyi lesz a gond hogy románul van irva de van sok kép...Ciclism altfel ... | Ciclism altfel ...
Reku Papának köszönöm, hogy megjelent a romanian trájkom a hungarian recumbentek között, ha nemis hungarian, még belefér a greathungarianba
#6123
Írta 2010. november 24. - 20:54

Családi ház? Lakótelep? Konkrétan a lakásban vagy a házban ahol laksz? Nem teljesen világos, de bárhogyan is történt reméljük a legjobbakat!Vazze, srácok! Tûz volt nálunk! Mire beléptem a lakásba vödrökért, már nem tudtam visszamenni a földszintig, már az elsõ emeleten nem láttam az orromig sem. A család, szomszédok az erkélyen, tüzoltók mindenütt, füst a lakásban, a gyerek bömböl. Iszonyú rossz volt!
#6124
Írta 2010. november 24. - 20:01

#6125
Írta 2010. november 24. - 19:38

#6126
Írta 2010. november 24. - 18:38

#6127
Írta 2010. november 24. - 18:34

[url=http://www.recumbent.tv/home/viewvideo/296/short-films/cycling-siberia.html]Recumbent Videos - Cycling Siberia :
Na! Amit 4:20nál csinálnak, az már majdnem sínbicikli. Csak nem élõ vonalon kell csinálni, hanem elveszett vágányon, vagy kisvasúton.
#6128
Írta 2010. november 24. - 18:33

Na itt álunk meg egy szora a kamionos magyar volt a kamion szlovák és olaszbol volt a borNos igen! Lompi kapott valami talján kamionostól (vagy a kamionos kuruc vót és a bor talján?) egy kisebb kereskedelmi mennyiséget.
Vörös és száraz. Rubint fényû és könnyû. Nem vagyok egy nagy borszakértõ, de egy Dankót még megkülönböztetek egy Muscat Ottoneltõl... (Van is othonomban egy-egy üveg Vylien, Áts, Dúzsi, Légli, Vida mûveibõl.)
EZ EGY JÓ BOR! Sajnos, az enyém már elfogyott - meg a Gergõé is

a történet lényege repülöt még nem szereltem decsak azért mert nemvolt még rá szükség de kamiont már igen megmég a jó franc tudja mit nem.
#6129
Írta 2010. november 24. - 18:31

#6130
Írta 2010. november 24. - 18:29

#6131
Írta 2010. november 24. - 15:39


#6132
Írta 2010. november 24. - 14:57

Én kimondottan értek hozzá. Már ránézésre megkülönböztetem a zacskósat az üvegestõl, az asztalit az asztalalattitól, a veresset meg a fehértõl.Nos igen! Lompi kapott valami talján kamionostól (vagy a kamionos kuruc vót és a bor talján?) egy kisebb kereskedelmi mennyiséget.
Vörös és száraz. Rubint fényû és könnyû. Nem vagyok egy nagy borszakértõ, de egy Dankót még megkülönböztetek egy Muscat Ottoneltõl... (Van is othonomban egy-egy üveg Vylien, Áts, Dúzsi, Légli, Vida mûveibõl.)
EZ EGY JÓ BOR! Sajnos, az enyém már elfogyott - meg a Gergõé is
Azt is tudom hogy mikor iszok a kannából a kisujjamat föl kõ tartanyié, mer különben bunkónak niznek. Te pedig légyszíves ne káromkodj, mert rádküldöm a moderátort!

#6133
Írta 2010. november 24. - 14:41

Nos igen! Lompi kapott valami talján kamionostól (vagy a kamionos kuruc vót és a bor talján?) egy kisebb kereskedelmi mennyiséget.Valami bort emlegettetek!
Vörös és száraz. Rubint fényû és könnyû. Nem vagyok egy nagy borszakértõ, de egy Dankót még megkülönböztetek egy Muscat Ottoneltõl... (Van is othonomban egy-egy üveg Vylien, Áts, Dúzsi, Légli, Vida mûveibõl.)
EZ EGY JÓ BOR! Sajnos, az enyém már elfogyott - meg a Gergõé is

#6134
Írta 2010. november 24. - 14:21

#6135
Írta 2010. november 24. - 12:46

És lõn!Lompi! Téged meg pár órája ajánlottalak a BringaBuzi figyelmébe.
Én vagyok Lompi PR-sa, pedig HR-es vagyok!

Ja bocs a "traktorosért" (szándékos volt


#6136
Írta 2010. november 24. - 12:25

A szemem is könnybe lábadt mikor megláttam a háttérben a nejem félpár edzõ cipõjét.Bringám a Zombin
A láncvezetés már nem így megy, módosítottam.
Ennek kapcsán ráugrottam ismét AtomicZombie lapjára, ahol is - az elõzetes tervemnek megfelelõen- növekedett a "from Hungary" részarány. Ez + és

Ellenben a küldött fotókból ötletszerûen válogattak és a feliratokat is megváltoztatták. Ez -

- Csak a Képes Gergõ barátom szerepel a fotókon, Õ publikálható. Én nem vagyok szép.

- A Piko-Tom2 -bõl (szándékosan nem a Greenspyce elnevezést használtam) simán kreáltak egy Lowracert, a Kepesztõbõl (ami a Gergõ egyik beceneve) Highracert
No de, a lényeg az megvalósult: from Hungary!

#6137
Írta 2010. november 24. - 11:24

#6138
Írta 2010. november 24. - 11:21

A láncvezetés már nem így megy, módosítottam.
#6139
Írta 2010. november 24. - 10:01

Na, most kicseszek veletek!
Recumbent Videos :: Recumbent TV
Kezdésnek talán:
Recumbent Videos - Cycling Siberia :: Recumbent TV
Szeretem az ilyen kitolást. Ez a Szibéria brutális. Távol álljon tõlem, hogy leszóljam de volt azért egy kis segítségük. Valakiknek videóznia is kellett.
Szép teljesítmény.
#6140
Írta 2010. november 24. - 09:57
