Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Keréképítés

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3825 hozzászólás a témában

#81
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

sztm ha nincs 10 db szinterezõ, akkor egy se lesz!nem nagy ördöngõsség, egy 10m*10m-es helységben is elfér egy olyan üzem... keress rá gugliban!

simaügy;)


Szinterezés Gyõr 545 talállat.
Kösz!!!

#82
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztm ha nincs 10 db szinterezõ, akkor egy se lesz!nem nagy ördöngõsség, egy 10m*10m-es helységben is elfér egy olyan üzem... keress rá gugliban!

simaügy;)

#83
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

a fr könyebb, kisebb gumikhoz.
nem is oly vészes.
de igazából fogsz egy ilyen profilu felnit ami tetszik, keresel egy szinterezõ mestert max 1000 1500 pénzért letolja neked fehérre.
lehet elötte homokfújni is kell, de az is túlélhetõ 9sszeg.

ezt az elox meg sav meg hasonló okosságokat meg nem illesztett, ragasztott felniken gyakorolnám személy szerint.


Ok! Ez a szinterezés ez jó ötlet. Csak itt Gyõrben nem tudom, hogy mennyire kivitelezhetõ.

#84
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
a fr könyebb, kisebb gumikhoz.
nem is oly vészes.
de igazából fogsz egy ilyen profilu felnit ami tetszik, keresel egy szinterezõ mestert max 1000 1500 pénzért letolja neked fehérre.
lehet elötte homokfújni is kell, de az is túlélhetõ 9sszeg.

ezt az elox meg sav meg hasonló okosságokat meg nem illesztett, ragasztott felniken gyakorolnám személy szerint.

#85
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

én elmennék a boltba és vennék excalibur RF felnit.
fehér, 36os.
többe kerül így összecigánykodni egy felnit, mint ha vennél egy fehéret.
ha meg jobb kell akkro tényleg szinter vagy fényezés opcionálisan.


Na ilyen válaszokat vártam! Konkrét típus Esetleg további modelleket ha tudnátok mondani! Mert innen vidékrõl nem könnyû megrendelni bármit is, de írhatnátok boltot is ahol láttatok ilyet hátha sikerül valamiképp eljutnia hozzám.
Köszönöm
Huuu most látom, hogy ez a típus 1 nehézbombázó! Valami könnyebb nem lenne?

#86
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
én elmennék a boltba és vennék excalibur RF felnit.
fehér, 36os.
többe kerül így összecigánykodni egy felnit, mint ha vennél egy fehéret.
ha meg jobb kell akkro tényleg szinter vagy fényezés opcionálisan.

#87
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
azert a feher eloxalast nem ajanlanam senkinek!
csak miutan lattam olyat

(eddig nem volt ilyen)

ami feher az festve van
van szinterezve

/amugy tan zsirtalanito furdorol van szo/

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#88
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a gyuru acelbol van, ami sztem nem birja a savfurdot, ezert sztem a gyuruzes az eloxalas utan tortenik tehat
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#89
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

Ez nem volt 1értelmû.
Akkor viszont DS1XC.
Nem van fékezõfelület és nagyon yó.
Ugyan full fekete,de ha a gyûrûzés kibírja a savfürdõt (nem tudom,mibõl van a gyûrû)
akkor me7 az elox - de nincs rá garancia,h ugyanolyan fehér színt kap.



Kösz!

#90
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

Kösz!
Gondoltam én is a festésre csak félõ, hogy a küllõk becsavarásánál lekopik.
Tárcsához kellene. Szeretném ha olyan lenne, hogy nincs rajta fékezõ felület.
Az UFO van fehérben?


Ez nem volt 1értelmû.
Akkor viszont DS1XC.
Nem van fékezõfelület és nagyon yó.
Ugyan full fekete,de ha a gyûrûzés kibírja a savfürdõt (nem tudom,mibõl van a gyûrû)
akkor me7 az elox - de nincs rá garancia,h ugyanolyan fehér színt kap.

#91
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás

1.nem tudom,mennyire vagy nehéz és mennyire vágod oda a kerekeket versenyen,de sztem az UFO sem rossz választás és hihetetlenül könnyû.Merevségrõl nem tudok nyilatkozni,kérdezz meg vkit aki sok ideig használta

2.ha ennyire ragaszkodsz a fehér színhez kérdezz utána,h van-e fehér elox,és akkor bármilyen felni yó lesz,a kérdés csak az,h ha van gyûrûzése,az bírja-e,ill. h megfelelõ-e az ilyen felület a fékezéshez,vagy le kell smirglizned (ha v-fékkel használod)


Kösz!
Gondoltam én is a festésre csak félõ, hogy a küllõk becsavarásánál lekopik.
Tárcsához kellene. Szeretném ha olyan lenne, hogy nincs rajta fékezõ felület.
Az UFO van fehérben?

#92
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
1.nem tudom,mennyire vagy nehéz és mennyire vágod oda a kerekeket versenyen,de sztem az UFO sem rossz választás és hihetetlenül könnyû.Merevségrõl nem tudok nyilatkozni,kérdezz meg vkit aki sok ideig használta

2.ha ennyire ragaszkodsz a fehér színhez kérdezz utána,h van-e fehér elox,és akkor bármilyen felni yó lesz,a kérdés csak az,h ha van gyûrûzése,az bírja-e,ill. h megfelelõ-e az ilyen felület a fékezéshez,vagy le kell smirglizned (ha v-fékkel használod)

#93
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Mavic Crosslink.

Jah, es mivel komplett kerekszettkent arulja a Mavic, ezert valszeg nem 32 vagy 36, hanem 28 kullos.
Lehet kulon felnit venni, az 32 -es vagy 36 -os, de szeritnem nem feher.[/QUOTE]

No igen, de nekem kellene egy fehér felni elöl is. Ezért bátorkodtan kérdezni, hogy ilyen vagy ehez hasonlót keresek a kép meg a pontosság kedvéért volt belinkelve.
Szóval ha valaki esetleg tudja, hogy hol lehet fehér felnit kapni kérem jelezze!
Köszönöm!

#94
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Segitek hogy ne legyen ilyen idiota a hirdetesed.
A tipus:

Mavic Crosslink.

Jah, es mivel komplett kerekszettkent arulja a Mavic, ezert valszeg nem 32 vagy 36, hanem 28 kullos.
Lehet kulon felnit venni, az 32 -es vagy 36 -os, de szeritnem nem feher.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#95
emil6

emil6

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Hahó!

http://apro.bikemag....hp?siteid=67902 Ilyen kereket vagy felnit keresek, esetleg valamelyikötöknek lenne otthon elfekvõben akkor szivesen felvásárolnám.
Vagy fehér felnit hol és milyet kapok? Olyat keresek amelyiknek nincs v fékhez köszörült felülete.

#96
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ha már mavic ne illesztett legyen hanem hegesztett :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#97
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

2kamrás szimplafalú?


Jaja. Képzelj el egy átlagos 3 kamrás felnit, csak a 2., a belsõ fal nincs, jó erõs darab, vmi Remerx asszem és nem is nehéz, 25mm széles. Még mindig az eredeti felállásban van az elsõ kerekem. 99es acél Magellan Crater elsõkereke. Legegyszerûbb porvédõs elsõagy, 36db 2mm-es küllõ, az egész fekete. 900g körüli gyorszár nélkül. Ha küllõkre 250g-ot, anyákra 30at, agyra 200g-ot számolok, akkor 420g-ra jön ki a felni, ami nem rossz. Csak 6 éves, és az alu idõvel megadja magát, ráadásul ez nincs "csodaanyagból". Kicsit tartok tõle, hogy egy másik agyba átfûzve radiálisra alu anyákkal behalna. Ennyit szerintem a Sun Mach 4 kibír elõl, mivel ez duplafalú, mondjuk mellette csak 1 kamrás. A cél egy könnyebb és merevebb kerék építése lenne, mert azért mégis, hogy néz ki egy SID Team-ben egy 2e Ft-os kerék???
Nem lényegtelen szempont, hogy a felsoroltakból melyiken fog jobban a fék, Avid SD7-em van. Esetleg ha tudtok 420g körüli felnikrõl és van tapasztalat is, akkor írjatok!

#98
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A Mach4-et szerintem hanyagold. Nem igazán "erõs" darab, hamar bele lehet tenni a nyolcast, ha egy kicsit agresszívabban nyomod.


#99
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Kinek van tapasztalata ezekkel a CC felnikkel kapcsolatban:
Sun Mach4 - 405g - 5500Ft
Mavic XC717- 420g - 12e Ft
Mavic XM317 - 440g - 7e Ft kb.

Elõlre szerintem elég a Sun, mert 6éve egy 2kamrás szimplafalú van elõl és nem nagyon kellett centírozni. Hátul volt már Alesa Xplorerem, de az 592g, ezért érthetõen erõ is volt. Most egy Mach1 210es van, ez elvileg 480g, de ezzel sincs gond.
Kérdés, hogy a 717es vagy a 317es az erõsebb. A 717es egykamrás és elvileg Maxtal-os, ami elvileg erõsebb, mint az átlag alufelni, de a 317es viszont 3kamrás, de gyengébb anyagból. Mondjatok valami okosat! :confused:

317 discem van (de mintha rémlene hogy van rajta maxtal matrica is) a coileren, bírja a mázsámat ,kap követ gyökeret havat jeget sarat néha sólét és nem nagyon mondja hogy baja lenne....volt 517-em is ami könnyebb a 717 nél, az vfékes, az is sokat bírt...most asszonyé...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#100
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
2kamrás szimplafalú?