Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#1181
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Csak meg is érkezzen az a rugóstag. Állítólag a Shock Works csödbement, és már nem szállítnak ki semmilyen megrendelést..... Nem elkeserítei akarlak, csak gondolom, szólok.

#1182
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Szia Zaki!

Próbáltad? Most is ereszt?

Szóval mégiscsak SW tagod lesz. Jó is az!

Jók lettek a képek, fûztem is hozzá megjegyzést!

Bõvebbet a tagról itt:http://www.shockworks.com.tw/

#1183
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Nekem mikor vettem a bicajt felirtak nevem cimem, telefonszamom, mert egyreszt hogy tudjak hol vannak bicajok, masreszt meg elkepzelhto hogy lesz Authoros talalkozo/tura jelszoval, szoval hajra, legyen.

Jovo heten jon a Shock Works XAN rugostagom... :)

Zaki


#1184
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ahoj!

Bmft Kõszeg... hmm lehet hogy találkozunk, de nem mondok inkább semmit.

Off:
Hagyjuk tényleg a kinek a gépe milyen, meg melyik jobb. Megvan az a topic is. Bizonyos összeg felett már ugysem szart kapsz. Innen meg mindenki igényei szerint választ. Énnekem például a Sora váltó is megfelel, mert vált.
Szeressük egymás bicaját gyerekek!

On:
Szerintem a találkozóra ha lesz, az jön el aki akar nem klikkesedésre gondoltam. (BMFT konkurencia??? ;) )
Na megyek megnézem a kicsikémet.
Üdv:
DM

#1185
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Gabi... van aki Debrecenbõl jön... szóval messze messze, én is voltam a Bükkben Vpbõl...

a mon dani meg nem direkt volt ;)

freudi elszólás? ::)

#1186
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Részemrõl felajánlom az enyémet egy próbára.

Ez a "mon Dani" tetszett!!!

OFF
Jól olvastam BMFT tali Kõszeg? :'( :'(Az nekem több mint 400 kilcsi csak oda!
Jujj, de messzevan! :D :D
ON

#1187
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
OFF

hangnem ???
az van ;D
kinek nincs?... lehet kissé nyersebb mostanában (nem is tudom hogy ki az oka ::)), de nem felétek irányul, csak annyit akartam mon dani elõzõ hozzászólásommal, hogy ne szóljuk le a shimano-t, mert mint látjátok, abból is lehet egyedi gépet építeni... és azért régebben a Sh. cuccok is elég strapabíróak voltak, és nem néhány év alatt mentek tönkre... és némelyikük még szép is... lásd polír XTR hajtókar 8)


ON...

örülök hogy egyre több márka képviseli magát a fórumon, és ahogy elnézem komoly kultusza lesz itthon az Authornak, ez dícséretes, mivel ahogy nézegettem igen tetszetõs bringákat csinálnak ;)
na majd egy talin elcsórok egyet és ki is próbálom 8)

:-* mindenkinek ;)

#1188
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én sem egy azonnali találkozóra gondoltam! Ehhez valamivel jobb idõ kéne, ami kicsalogatja a többieket is Úgy hogy csak türelem. ;D ;D ;D

#1189
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Jó reggelt! Vélemény? Elsõhöz annyi, hogy valóban kuriózum Ras gépe, ilyen felszereltséggel, gratula érte. Bár ez még szerintem az ilyen hangnemre nem ok, de lehet, hogy csak én éreztem úgy...
Találkozó? Rendben van, mindenképp megbeszéljük, majd én is beszélek Lacival. Viszont egyelõre ott a gond ugyebár, hogy Nekem még egy jó darabig a Kelly's lesz, ezzel meg megjelenni Authoros összejövetelen, khm...

#1190
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ras!
Ez a dolog is kezd abba az irányba menni, mint a Vdani féle tárcsafék. ;)

Mivel itt Authorokról van szó, szerintem hagyjuk, mert ez már erõsen OFF. Harag természetesen nincs.

Tehát ott tartottunk, hogy AUTHOROS találkozó.
Meg fogom keresni Ürge Lacit, mert egyébként is van üzletem vele és megbeszéljük. Ez lehet akár olyan találkozó is, hogy nem a városban, hanem valahol kint, egy közös laza tekerés stb. Szerintem ez jobban illik a bicajos mentalitáshoz, mint az üzletben való "nyálcsorgatás" ;) stb.
Forrest! Vélemény?

#1191
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

De ahogy Gabi is mondja, abból van több.


mutass nekem sok 95ös XTR agyat és meghajlok tudásod elõtt... vagy XTR cantifékeket... esetleg hozzá 8as canti fékváltókart... vagy 8as XTR hátsóváltót...

no comment...
nem véletlen ajánlottam a ki milyen bringával nyomul topikot...

#1192
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Hm. Szerintem az ilyen "enyém-jobb-tied-rosszabb" viták teljesen feleslegesek. Ezek olyanok picit, mint a focicsapatok. Ha valaki drukkol egy csapatnak, azért még nem kell leszólnia a másikat, nem? Mondjuk mikor én pakoltam össze a bicajt, szintén kerültem a Shimano cuccokat. Nem mintha baj lenne vele, mert tényleg a(z egyik) legjobb alkatrész-gyártó. De ahogy Gabi is mondja, abból van több. Én Sram agyakat vettem, Sram 7.0 hátsó váltó és váltókarok, 9.0 V-fék, Sram 9.0 hidra elsõ tárcsafék. Igaz, ezt a tárcsaféket épp Shimano bowdenesre cseréltem, a jobb - pontosabban könnyebb - (után)állíthatóságra hivatkozva.
Gabi, igen, csak vázat veszek, illetve még hozzá elsõ telót. Az nem tudom, még milyen lesz.
DM ötlete nem rossz, már ami a találkozót illeti. Ha összejön, és tetszik, talán rendszer is lesz belõle? :)

#1193
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
na majd meglátod mennyivel van több az én gépemen található alkatrészeknél mint a tiéden találhatóakénál...

csekk a ki milyen bringával nyomult ;) nem olyan rég írtam a kiscikémrõl ;)

#1194
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ras! Privi ment!

Én benne vagyok egy találkozóban! Bárhol.
És nem fogom leszólni azt a gépet, amelyik Shimanoval van szerelve. Ettõl is lehet egyedi természetesen. Csak ebbõl van a több. ;)

#1195
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Én nem is mondtam, hogy nem lehet! De valahogy kiábrándultam belõle.
Minek nekem egy XT vagy XTR, ha úgy sem tudom kihasználni?
Meg hát ettõl egy kicsit egyedibb a gépem!!! ;)


remélem összefutunk egy BMFT talin... majd meglátod lehet egyedi gépet építeni Sh. cuccokkal is ;)

DM: összekapcsolható a dolog a BMFT talival is ha gondoljátok ;) bár az nem a Bokor utcában lesz ::)

#1196
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ahoj!

Huhh gyerekek nagyon sokat irtatok amig nem voltam...
Nem csak aszfaltozni fogok ;D
Volna egy ötletem, lehet halva születik:
Ha már vagyunk páran Auth(or)isták, akkor esetleg egy találkozót össze lehetne hozni mondjuk a Bokor uccában, Ürge László aktív bevonásával...
Tapasztalatcsere, nyáladzás, az Author istenné választása, stb ;D ;D ;D
Nekem speciel februárban lenne jó, mert addig semmiképpen sem tudom átvenni a gépet, meg vizsgaidõszak.
Na Mindenkinek a legjobbakat!
Üdv: DM

#1197
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én nem is mondtam, hogy nem lehet! De valahogy kiábrándultam belõle.
Minek nekem egy XT vagy XTR, ha úgy sem tudom kihasználni?
Meg hát ettõl egy kicsit egyedibb a gépem!!! ;)

#1198
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
viszont lehet azzal is ::)...
bár a maiakért én sem adnék fabatkát se... ;)

#1199
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Forrest!
Én úgy csináltam, hogy megnéztem az A-Zone-t. Majd megvettem a Sovereign prot. Amikor kipróbáltam nekem is egy igen komoly gépnek tûnt, azóta ez csak erõsödött. Mászik, mint a gép, rúgózik mint az álom, könnyû, és gyönyörû. Az enyém teljesen sárga, egy olyan király matricázással, hogy tervezni sem lehet szebbet.
Gondolom, te is csak vázat veszel! Nagyon jó érzés, amikor összeállt a gép és elõször mész vele. Nekem minden elsõre klappolt. Váltók fékek kormány. A hátsó rúgóstagot kellett még beállítani, de most már ez is jó. Ja és az enyémen nincs Shimano cucc! lehet enélkül is jó gépet építeni.

#1200
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Semmibaj!!
Csak nehogy egy A-Gang tulajdonos elkezdje keresgélni most otthon a rejtett rugóstagot! :D