Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#921
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
eric:nem tudok róla konkrétumot, nem voltam hozzá közel. Azt tudom, hogy jól néz ki, de többet sajna nem.

Már csak 2 nap!!! ;D

#922
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,147 posts
Mi a véleményetek az Author Vision-ról? Pontosabban nem a bringáról, hanem a vázról.
Ha van vkinek ilyenje és érdekli egy csere, akkor nálam jelentkezzen! ;)

#923
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Hát igen!
Zaki!
Nekem is van egy apróbb észrevételem, bár lehet, hogy ez a momoblokk hangja. Ha a bal oldali pedált terhelem, egy fémes, koppanó hangot hallok. De csak a bal pedálnál. Ha csak pörgetek, akkor nincs.
Még mielõtt bárki beszólna, nem a pedál és nem a váz adja a hangot (csavarodás).

Viszont én is benne vagyok már a 400-asok klubjában!

#924
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Nah, nagyon örülök neki! A végén még tökéletes bicajod lesz?! ;) Képzeld, én meg szerdán fogom elhozni az A-zone-t, ez már majdnem biztos. Várom már, naná, hogy igen! És tényleg jön a jó idõ, küldjük majd neki :) Km-órát majd szerintem én is rakok fel rá, érdekel, hogy mennyit megyek vele.

#925
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Nehogy lecsusszunk mar a 2. oldalra :)

Ma vegre kicsereltem a legbossantobb alkatreszt a bicajon --> a nyeregcsovet.

1. rovid volt
2. ez a hatszoges ritchey rogzites nalam nem volt stabil, folyton nagy reccseno hanggal elcsuszott egy-egy nagyobb ugras utan.

Ugyhogy most van benne egy 430mm-es Roox S4. :)
csodas 2 csavaros preciz rogzites, es a legjobb hogy meg alul is kilog 2cm belole. 270mm-t log ki a vazbol, eletemben eloszor tudom kenelmesen kinyujtani a labam bicajozas kozben :)
ja es sulyra ugyanannyi mint a ritchey :)

ugyhogy most orulok. Kezdek gyujteni nadragra, mezre, stb...

400km-es a bicaj, most erzem ugy hogy osszekoptak az alkatreszek, az egyetlen bosszanto dolog hogy akarhogy meghuzom a kormanycsapagyat, ha elso kerekre allok a bicajjal reccsen valami elol.

most mar itt a joido, szoval ez a 400 gyorsan elkezd majd szaporodni :)



#926
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts

http://www.mtbs.cz/B...px?nId=71&sId=3

nekem se jön be. Szerintem Major úgy érti, ahogy én. Nem található a kért oldal.

#927
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
nem tom miért... A-zone pro teszt, pár jo kis képpel.

#928
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Ez nem nagyon jön be... :-\

#929
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
http://www.mtbs.cz/B...px?nId=71&sId=3

#930
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Marha jók a képek :D Tetszik! Ha minden igaz, a jövõ héten már elhozhatom az A-zone-t, és akkor majd elkezdem nyúzni is! Alig várom már... Apu a Zenith-tel ment már egy keveset, eddig nagyon meg van vele elégedve: kényelmes, gyorsul mint állat, tartja a tempót, könnyû hajtani. Tetszik neki...

#931
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts

Még nincs Ultio, mert ugye ez nem az én gépem, hanem az asszonyé és azt mondta, hoghy Õ akarja felavatni, majd ha jobb lesz az idõ.
Mit szólsz a képekhez?

Az a pocsoly nem semmi! Én is belegázoltam volna ezerrel!
Szép helyeken jártatok. Sajna ahol én lakom, Fehérgyarmat, ott nincsnek hegyek, még dombok sem, ezért sík úton tudok csak tekerni. Ezért is megyünk minden évben a hegyekbe túrára.

#932
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Még nincs Ultio, mert ugye ez nem az én gépem, hanem az asszonyé és azt mondta, hoghy Õ akarja felavatni, majd ha jobb lesz az idõ.
Mit szólsz a képekhez?

#933
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Én is tekertem a hétvégén, igaz csak 11 km-t 8) 8), még a régi bicajommal. A Basic SX-rõl van már valami konkrét tapasztalatotok?

#934
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Igen! Legalábbis én.
Megjött az X.0, fel is szereltem és szombaton teszteltem is egy jó kis havas-sáros- latyakos túrán. 78,8 km, a Bükkben, mondhatom változatos útviszonyok között.
Sõt! Megtanult úszni a Sovereign! ;)

Képek: http://kep.tar.hu/lo...l?aid=27554689


#935
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Mi van a topikkal?
Mindenki bicajozik?

#936
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts

ultio!
Szerintem ez lesz a legkisebb gondod, ha már megvan.

Nálunk is szépen elfér a kedvesem gépe a nagyszobában. Kerülgetjük, de sebaj. De már az övé!!!

Én is úgy gondolom, már csak a barátnõmet kell meggyõznöm, hogy tulajdonképpen egy szép Author bicaj esztétikai élményt is tud nyújtani, és nemcsak számomra.

#937
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
ultio!
Szerintem ez lesz a legkisebb gondod, ha már megvan.

Nálunk is szépen elfér a kedvesem gépe a nagyszobában. Kerülgetjük, de sebaj. De már az övé!!!

#938
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Én is be szoktam nézni a boltba, hogy megnézzem a bicajokat. Várom, hogy legyen pénzem, és megvehessem a bicajt. Addig is nézegetem, és töröm a fejem, hogy fogom tárolni.

#939
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Igen, nekem már régi vágyam úgy vásárolni nagyobb dolgokat, hogy ne az árat kelljen nézni, hanem hogy hogy tetszik... Na mindegy, majd ha egyszer sok-sok pénzem lesz.

Ma is bekukk márkaboltba, lovagoltam kicsit A-zone-on. Messze nem vagyok még tapasztalt bicajos, de ez minden eddigit meghalad, amin ültem. Nagyon kezes... Láttam a BMX-eket is, nagyon komoly :D Majdnem olyan nehéz, mint az A-zone, van benne anyag. De nem is törik el, az biztos...

#940
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts

Amúgy meg valóban sokszor az ár a döntõ szempont...

Bagi: http://www.author-hu...php?page=boltok Itt megtalálod. Jóétvágyat nekem! Köszi. :D

Sajna, nálunk már csak így van. Azért szerintem bizonyos esetekben el kell felejteni ezt, és nemcsak az árra koncentrálni. Majd ha fejlett ;D ;D ;D ország leszünk, akkor talán a különbözõ termékeken nem az árcédulát nézzük meg elõször.