Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#681
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Mikor lesz ez a sportsziget?

#682
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Na halhó!
Zaki jó a bringa is! ;D
Gabi te meg tömör gumikkal mész? Vagy mások gyüjtik elõtted a tüskéket? ;)
Más !
Ki hajlandó kilátogatni a sport szigetre?
eddig úgy néz ki, hogy ott lesz a Tomek az A-gangel, Gab, meg én, és talán a Forrest GTI is.
Egy kupacban kéne nyomulni, úgy feltünõbbek lennénk!
Vélemény? Ki jönne még?


#683
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ma megcsináltam a z Egri Bükk 80 TT-t.
Szinte végig aszfalton, jó mászásokkal, szép helyeken és jó szervezéssel illetve ellátással rendezett TT volt.
Jól elfáradtam.
Táv: 81,7 km,
Szintidõ 6 óra,
Menetidõ 4 óra 10.
A gép már a második komolyabb igénybevételt kapta, de még csak defektem sem volt!

#684
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Haliho!

Vagyok csak mostanaban sajna kicsit kevesebbet tekerek, mert az asszony lekoti az idomet.
Persze ot is fertozom a biciklis betegseggel folyamatosan, mas hijan egyenlore topicidegen bicajra ultettem, de nagyon szeret vele bicajozni, es ez a lenyeg ;)
http://zak.webdream....lbum10/DSCF0018
Mar azert kezd komolyabb bicajhiany elojonni, ugyhogy majd igyekszem korrigalni a dolgot mondjuk holnap :)



#685
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
;D ;D ;D Nem is az egón röhögök, hanem a "kis"-en ;) Egyébként tényleg gratula az eredményhez 8)

#686
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Halihóóóóóóó!
Ulti! Nem csak téged hiányollak, hanem a Zakit is!
Már elég régen nem láttam hozzászólást tõle.
Viszont én találtam még 1 képet a versenyrõl, amin éppen a cél felé vágtázom ;D.
http://zak.webdream....gyurma/DHGyurma
Ha ti is találtok rólam v.mit akkor szóljatok, mert eddig ez a kettõ van csak, és ez nem tesz jót a kis egómnak! ::)

#687
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Na itt vagyok én is! Nagyon jól esik, Gyurma, hogy hiányolsz!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Gratulálok a versenyhez, Gyurma, kár, hogy nem láttalak, szívesen kikabáltam volna neked a pálya szélérõl, hogy: Hajrá Gyurma! Keményen, ne sajnáld! ;D Még nem is voltam DH versenyen, most már ideje lenne résztvennem, legalább nézõként. Na majd egyszer.
Mint tudjátok, a Caprine Szilvásvárad Maratonon vettem részt hétvégén, ezért nem láttam Gyurmát. Nagyon jól szervezett volt a maraton, nekem bejött. Jó helyen voltak a frissítõpontok, kaja, pia volt bõven, annyi negatívum, hogy a higított energiaital túl híg volt. De volt minden dögivel, tömték volna belém, ha hagytam volna. Jó ötlet volt a banán is, mert én már untam a sok csokit. A pálya is tetszett, csak az a sok tolás ne lett volna! Mondjuk ezt az esõ miatt keletkezett sár fennforgása :D :D okozta. Néha bosszankodtam is, hogy bicajversenyre, vagy biciklitoló gyaloglásra jöttem. Különösen tetszett, hogy Bélapátfalván a mûúton is ment a pálya, csak az a baleset ne lett volna, amirõl keveset tudok. Klasszak voltak a lefelék, lehett ereszteni a gépeket, csak úgy csattogtak a masinák.
Fájó pont, hogy nagyon nem bírtam a távot. Az elején jól ment, viszonylag elõlrõl indultam, találtam magamról egy képet:http://www.tar.hu/to...caprine 011.jpg, a magas fehérpólós srác melett vagyok zöld pólóban ezüst-fekete Cratoni Sirion sisakban középtájon. Az elsõ 10 km-ig még jól ment, utána viszont csak elõzgettek az emberek, mert egyszerûen nem bírtam. Arra a következtetésre jutottam, hogy egyben nem bírok jó tempóban letekerni hosszabb távot, mondjuk 65 km-t. Ezért most már ilyen irányba terelem a tekeréseimet. Azért a csütörtöki kemény lábedzés se jött jól, a derakam is fájt, szóval puha pöcs voltam.
Az Author Opus nagyon jól viselkedett, meg vagyok vele elégedve. Jól váltott, mindegy volt neki, le-fel, lejtõ, melekedõ, sár, víz, terhelés, mindig azt tette, amire utasítottam. Láttam emberkéket szerencsétlenkedni a váltással, recsegtek-ropogtak a szerkezetek. Na ilyen nálam nem volt. Sõt, egy srácnak eltört a hátsó Deore váltója, ami új volt. Még ilyet! A teleszkóppal is elégedett vagyok, nekem most még elég. Néha sajnáltam az Opust, mikor egy-egy kisebb vízmosáson repültem át, nagyokat csattant a leérkezéskor. Sajnáltam, de nem kíméltem. És bírta. Még a hátsóban lévõ nyolcas sem lett nagyobb, pedig egyik barátom szerint ideje lenne megtanulnom bicajozni. ;D ;D ;D Hazaérve vettem észre, hogy a hátsó gumin vágások vannak, némelyik elég mély. A köveken való blokkoló fékezés hatására, gondolom. Ha így folytatom, a nyári hosszabb túránkra gumicsere lesz esedékes. :( :( Az Innovader elég jól teljesített, csak a sárban nem tudott mit kezdeni, csúszkált össze-vissza, viszont nem szedte annyira össze a sarat, mint a bütykös gumik.
Gyurma! Vasárnap nem tudtunk átmenni, mert délelõtt tököltünk egy sort, utána meg a környéken tettünk meg néhány km-t. Én meg is áztam Budapesten, mert mire ideértem, szakadt az esõ.
Most már jó lenne egy közös Authoros tekerés. Na röviden ennyit. Mindenkinek minden jót, kellemes tekerést ebben a kánikulában. Én megyek ma néhány kilcsit.

#688
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hi Rave!!
A senki, nem neked szólt! Téged láttalak, és én is köszöntem, csak hát a stressz ;D ugye, meg az izgalmak. Majd legközelebb beszélgetünk is, mert ugye találkozunk még!!! Jászberénybe jössz júni 7.én?
L. Gabi, a próféta szóljon belõled! ;)
Én már áradoztam az A-zone ról.Még mindig csak azt tudom mondani, hogy nagyon eltalálták a csehek! Kezes kis jószág, mindig azt csinálja amit én akarok. Nem úgy mint a régi gépem, amin sokszor az volt a legfõbb célom, hogy rajta bírjak maradni, és a pedálról ne akarja lerúgni a lábam. ???
A kanyarokat nagyon bírja nem akar kitörni sem az eleje sem a háta. Összhangban dolgozik rajta minden. A fékek megbízhatóak, és nem vettem észre változást a fékhatásban sem, pedig mindha a tárcsáim egy picit ;) elszinezõdtek volna! Egyedül emiatt gondolkodom egy 8"os tárcsán, mert annak mint tudjuk jobb a "hûtése" :)
De most már meséljetek ti is a maratonról!!
Kinek, hogy sikerült, milyen volt a hangulat, stb...
Remélem Gabi találkszunk a Miskolci 4x-on!
Ultió!!!!!!!!!!
Hiányolom az élénybeszámolót :D
Nem olyan sok az a 65 km., hogy megutáld a kerékpározást ;D
Üdv mindenkinek!!

#689
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
dhgyurma:
Senki? :o
Azért mert nem beszélgettünk azért köszöntem. ;)
Bocsi de így is rohanás volt a verseny, és kerestük a többieket! :)


#690
100thWindow

100thWindow

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hi all.
Kedves Mr Gyurma bar en mar szemelyessen is gratulaltam, de azert meg1x Drakulalok ;D.
Kepzeljetek tegnap kaptam 1 szep nagy defektet a margit hidnal es nem volt nallam belso... Es hat ugye bekellett tolnom a torok utcai bico boltba. Es ott nagyon nagyon megnezegettek es megdicsertek az A-gang-em ;D de egyebkent barhol jartam vele (Erdokertes Dirt palya) mindenhol nagy sikert aratott. Uhogy azt hiszem az emberek kezdik megismerni es megbaratkozni az Author-al .

udv


tomek

#691
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyurma4
Mesélj, milyen volt az A-Zone?
Hogy bírta a gyûrõdést?
Tapasztalatok a géppel kapcsolatban?

Egyébként gratula neked, szép volt!
A következõt megnyered! ;D

#692
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hát gyerekek nagyon el vagyok keseredve!
Tényleg nem jött el senki a versenyre. Pedig volt 3-4 méteres jump, fánakmenés, lecsoffadt teló, és majdnem 1 patakba fulladásos eset is! Rólam sajna így nem is igazán készültek képek( pontosabban 1 db). http://zak.webdream....hgyurma?&page=3
Remélem a neten találok v.hol v.mit, mert ez így kevés, pedig életem eddigi legjobb, és legszorosabb futama volt a döntõben. Magyarul k.sokat javultam tavaj óta!! ;D Technikai problémáim a többiekéhez képest = a nullával, pedig az eggyik haver véletlenül át kerkezett a bicómon! ( kell nekem elõtte fának menni ???) Szóval összeségében nagyon jó kis verseny volt, és úgy hallottam, hogy (mások szerint) elég nehézre sikeredett a pálya! Én azért gazdagabb lettem 1-2 ajándékkal,és még több gyõzni akarással + ami nem utolsó, 1 halom élménnyel!
üdv mindenkinek!!!
Ja a csoffadt teló:
http://csepelriderst...web.hu/telo.htm
A 8-as képet nézzétek!

#693
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Helló Author Banda!

Azt hiszem én voltam a leglustább a hétvégén, se DH se maraton csak kulacs és csengõ tesztelés, valamint padon-egyensúlyozás, illetve kifejlesztettem a stégszörfölés nevû sportot. ;D ;D Ja azért elgurultunk a Budakeszi vadaspark felé egy kicsit....
Remélem mindenki épségben megúszta a nagy hétvégi hajtásokat.
Ja, és pénteken olyan bringás csajt ismertem meg, :Pegyetlen baja volt,hogy nem Authoron hanem Trek-en billegett. Ritka faj, kár hogy kevés hölgy ûzi ezt a sportot. :-\
Üdv
Gab

#694
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Megvolt a maraton!

Viszonylag kevés AUTHOR volt, (én 5-rõl tudok) két OPUS,egy EGOIST, egy MODUS és egy Sovereign ;D.
Az egyik OPUST ugye Ultio nyúzta, a másikat egy 13 éves kissrác. A Moduson is volt egy nagy darab srác, az Egoistot pedíg a célban láttam, sokan próbálgatták.
A Sovereignes srácot meg már jól ismegem!

Tapasztalat:
Az össztelkós váz kiválóan vizsgázott, lefeléken lehetett zúgatni és a mászásoknál sem a bicajjal volt gond...

Mûszaki hibám nem volt, még csak defektet sem szedtem össze! (volt bõven másoknak)



#695
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
ultio!
Jó hírem van!
Süt a anp és fúj a szél is!

Minden esetre viszek egy tartalék hátsó kereket és rajta Conti Traction pro gumit, hátha.
Remélem a legjobbakat!

#696
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Mindenkinek sok sikert ;D ;D és kevés esõt ;) a hétvégi versenyeken!
Én a Caprine Maraton Szilvásvárad 65 km-es távján indulok.
Gyurma! Majd legközelebb megnézlek ls szurkolok is neked ;D!

#697
100thWindow

100thWindow

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
szevasztok.

Hi Gab man hajtom :) kidelleztam :) vegre...
hetvegen veresi dirt palya lesz belole :)) mert sajna senkit nem sikerult ravennem hogy nezzuk meg Mr DH Gyurmat hogy csuszik hason lefele :)) Hat igen az a hatso nem semmi :) kene ilyen matricabol olyan amit le lehet nyalogatni az ehhez hasonlo koltemenyekrol :)

udv.

tomek

#698
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Lovas Gabi!
Sajna lehet, hogy szükség lesz az általad említett cuccokra >:(. Azért én még reménykedem :D, hogy sütni fog a nap 8) 8), és felszárad a víz! :D :D Ha meg nem, akkor bukásgyanús lesz a verseny. Tavaly azt mondták a elsõsegélyes emberkék, hogy a Caprine Maratonon nem volt soha annyi bukás, mint a tavalyin. Na most az idén felülmúljuk :(! A tavalyi eredményhez és is hozzátettem a magamét. :)
Gyurma!
Lélekben én ott leszek veled! Majd gondolok rád, mikor az Ördög-oldalon tolom fel az Opust, hogy mennyivel könnyebb ;D a te A-Zonodnak, mert csak ;D ;D ;D lefelé kell menni veled együtt. Klassz kis viselet! Ez te vagy Gyurma hátulról? ;D ;D Amúgy nem rossz ötlet! leszõrtelenítem a férfias mellkasomat, és ráfestem az Author szót, aztán félpucéron indulok a maratonon! 8) 8)
Amúgy Authoros matricát hol lehet venni?

#699
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Hát végül egyedül leszek?
Pedig lelkesen készítem a díszletet! Lesz AUTHOR-os sátor is, és már kezd kirajzolódni bennem a szurkolócsapatnak szánt viselet is! ;D
http://zak.webdream....OR_POPSIKEREK18
Már csak arról kell meggyõznöm, hogy emberek közé is kimerészkedjen ;D
Pedig szerintem ötletnek nem rossz! Majd még dolgozom rajta egy kicsit ::) ;)

#700
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
ultio!
Ajánlott kiegészítõk:
esõkabát,
váltás alsónemû,
sárvédõ,
dzsuvagumi