Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#641
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás

Na srácok én elhagytam az Authorosok táborát!
Semmi gondom nem volt a géppel!!!
Más okok késztettek rá!
Ha valakit érdekel a keveset használlt Egoist vázam, olcsón eladó!
06 20 424 3883

Publikusak ezek az okok? Ha igen, oszd meg velünk, légyszi!

#642
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

#643
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Na srácok én elhagytam az Authorosok táborát!
Semmi gondom nem volt a géppel!!!
Más okok késztettek rá!
Ha valakit érdekel a keveset használlt Egoist vázam, olcsón eladó!
06 20 424 3883

#644
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Na teljesen kihalt ez a topik! >:( >:( >:(
Azért én néha írok magamnak! ;D ;D
Holnap maraton!!!! Hej!
Én indulok, és ki még?
Megtaláltok az Opuson, a fekete-szürke Cratoni Sirion sisak van a fejemen. SZóljatok, ha láttok. 2 Kelly'ses, meg 1 Trekkes gyerek lesz velem. Fújjj! :o :o :o Szóval én tartom közöttük az Authoros fílinget.
Kellemes hétvégét mindenkinek! És aki jön a maratonra: A biciklid legyen veled!

#645
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Gyurma! Gyurma! :(
Hogy lesz így meg az Authorosok népes tábora!
Eldõlt a nevezés. Megvan a lista:
http://www.mountainb...dunam/index.htm
Elfogadták a nevezésemet.

Ki jön az Author tulajdonosok közül?

#646
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ó meaculpa!!
Most meg sajna nem biztos, hogy én megyek, mert idõközben felmerült, még 1-2 alternatíva a hétvégémmel kapcsolatban.
Ha eldöntöttem a végleges verziót, akkor majd szólok, hogy mi az ábra! ???
Bocsi, de kevés a szabadidõm, és ha ezer felé mennék, akkor is kevés lennék.


#647
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Na ki jön a Duna Maratonra? Eddig akit tudok, Gab Gyurma meg én. És még ki? Ez itten a nagy kérdés.

#648
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Én is beneveztem már,úgyhogy engem is megtaláltok.(legalábbis a rajtnál még biztos ott leszek :))
Kell valakinek laminált kormányra madzagolható saját készítésû laminált magasság térkép (vagy hogy hívják) a maratonra? Lehet hogy segít valamit. Ingyé van.

#649
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Még van nálam 5 db. nevezési lap, ha valakit érdekel!!
Hétfõig jó lenne tudni, hogy kik akarnak még jönni.
Lovas Gabi, Gab, Zaki, Forest, és társaik, benneteket nem érdekel a dolog?


#650
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Ok Gyurma!
Pénteken délelõtt megyek akkor felrakatni!
Én megyek a Duna Maratonra, már neveztem a 65 km-es távra! Engem megtaláltok!

#651
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Na hali!
Ulti, ha minden igaz, holnap du. itt lesz a láncod!
Nevezett már v.ki a Duna maratonra?
Ha jól tudom, már betelt a nevezési létszám, úgyhogy jó lenne tudnom, hogy kiket érdekel komolyan ez az egész balhé!



#652
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Kedvem az lenne/van :D, csak éppen idõm nincs >:( >:( >:(. Kedden délután dolgozom. Sajna. Ez van. De a Duna Maratonon ott leszek! 8) 8) 8)

#653
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!

CCgyurma, akkor állj neki müzlit zabálni és szedd le a felesleges cuccokat az A-Zone-ról ;)

Azt hiszem mégis bevállalom a Maratont,már csak a tenyerem, tart vissza bringázástól, meg a fékkart kéne rendbe hozni aztán meg be kéne fizetnem a már megemelt nevezési díjat.

Ultio, nincs kedved a héten valamikor bejárni a Maraton elsõ pár kilométerét? ??? Valamikor délután a hét egyik napján tekerhetnénk egyet együtt,hogy összeszokjon az Author csapat a maratonra. ;) Mondjuk találkozhatnánk az Author boltnál aztán meg fel a HHH felé. Mondjuk kedden? Persze jöhet bárki akinek kedve van.

Agyõ

Gab

#654
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Köszi Szépen, akkor mégiscsak lecsekkolom!
Üdv:
DM

#655
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
100 % hogy gyári. Egyedül annyi lett rajta csinálva, hogy kihúztam a nagyobb rugóútra!

#656
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ahoj!

Gyurma!! Az a Black sport amit probaltam nálatok a boltban az meg lett tuningolva, vagy alapban csillapít annyit? Tudod, az enyém nem nagyon reagál és a Zöldpontban lévõ sem az igazi. Nézd meg lécci a fekete A-gangen is, és mondd el a véleményed. Csak mert akkor nem kéne felcígölni a cuccot. Nagyon szépen köszönöm!!
Üdv:
DM

#657
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Annyi a dh verseny mostanában, hogy a végén meg kell változtatnom a nevem elõtagját CC-re :'(

#658
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ott lesz az egész pereputty! ;D
Ugyanis eredendõen Miskolci vagyok én is 8)

#659
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Gyurma!
Tisza Maraton július 20 tuti ott vagyok! Remélem te is!
Azt a csinos relkémtáblát is hozzad! ;)

#660
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Errõl jut eszembe ki jön a maratonra? :D
Gondolom megint mindenki visszalép a végére >:(
De akkor leveszem rólatok a kezem ;D