Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#661
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
szerintem nezz korul a Duna Maraton topicban:
http://www.bikemag.h...y;threadid=4083

#662
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lusta vagyok olvasni ;D úgyhogy mondjátok má meg mikor lesz a duna maraton és merre? - gyanítom v.hol a Duna mellett - :P

#663
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Gyurma!
Nem tudom :(. Mikor kedden hazamentem, nem recsegett, gyönyörûszépen, halkan ment, nagyon könnyû volt hajtani, könnyebb, mint eddig ;D. Azóta meg nem bicajoztam :'(, és a héten nem is fogok :'(, szóval nem tudom. Még aznap este nagyon szépen megtisztogattam, csak úgy csillog-villog, de azóta a szobában áll, és csak simogatom. Viszont kotyog egy kicsit a hátsó kerék. 2-3 mm-t. A jövõ héten, szerintem csak pénteken, addig tekerni se fogok :'( :'(, benézek, mert akkor a láncot is cserélni kéne.
Az Authorosok közül indul valaki a Duna Maratonon? Én beneveztem a 65 km-es távra.

Kellemes hétvégét mindenkinek, tekerjetek sokat, én semennyit nem fogok. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :( :( >:( >:( >:( :( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

#664
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Ördögi egy masina volt az már egyszer biztos!
Pedig messzirõl nekem úgy tünt, hogy le van horgonyozva ;D Biztos nem ért le a vasmacska ;D ;D
Ulti! recseg a racsni?

#665
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Na sziasztok!
Nahát, nem is tudtam, hogy akkor én is tag vagyok. Asszem nem mondtam, de másfél hete az Északi összekötõ után egy kis dombról lefele nagyobb lendülettel jöttem, mint kéne, és egy csõrös után 3m-t csúsztam a homokos-köves úton. Olyan porfelhõt csináltam, hogy nem lehetett 1m-re sem ellátni. Az arra járók meg majdnem leba..tak, hogy mit porolok... Anyád.
Gab, jobbulást ;)
A marosi túra tök jó volt. Apu Zenith-jét kértem el. A 38 km-en úgy lettem 3-ik, hogy a végén jobbkanyar helyett balra fordultam. Verõcemarosnál jöttem rá, hogy a másik irányba hamarabb megkérkezek, 4-5 km-t kerültem. 2-ik lettem volna. De tényleg jó volt, csak az a rohadt hajó... Minél közelebb úsztunk hozzá, annál gyorsabban ment.. Na mindegy, majd legközelebb. ;D


#666
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Szerintem csere!
Jobb a békesség.
Egyébként üdv a bukott AUTHOROSOK táborában!
Én kb 35-tel buktam szó szerint fejre. Csak a sisakom repedt el, illetve a kilométeróra bilincse tört el egyéb kár nem volt. Én a Sovereign-nel buktam.
Egyebekben meg jobbulást!

#667
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 posts
Sziasztok Author arcok!

Sajnálatos hírem hogy felavattam a Versust esésileg. Tegnap 50-el fék nélkül puszta figyelmetlenségõl nyomtam egy hasat. Tulajdonképpen csak horzsolások de egy két sebemmel vissza kell járnom az SZTK ba naponta. Azt hiszem ez már szokásos nyári program lesz, de szívesen kihyagnám. Szegény Versusnak annyi baja lett,hogy a kormány befordult a vázhoz, a fékkar 30 fokban felhajlott persze a vázról meg lejött a glazúr :(

Kérdés: Érdemes visszahajlítani a fékkart? Talán egyszer még meg lehetpróbálni csak nehogy éppen akkor adja meg magát amikor nem kéne......
Nem tudom,hogy így bevállalom-e a Duna Maratont mert éppen ma akartam nevezni.

Hali

Gab

#668
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
Gyurma!

Az óbudai boltban vettem, azért nem mentem, mert sajna nem tudtam róla.

#669
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Ujééééééééééé!
Reszkessetek o.utisok! A hétvégén kipróbáltam egy alap gépet és nagyon lehet vele menni! ;D Nagymaroson le is nyomtam mindenkit, az utsó 5 km.ig. Aztán kaptam egy kib. defektet >:( Mint legmesszebbrõl jött T.túrista viszont hazavihettem 1 db téglát! :o ??? :o
Talán majd egyszer építkezem :D
Volt ingyen sör, meg szendvics! Aztán meg a tombolán majd mindenki nyert v.mi kis ajándékot. Hazaindulás elõtt meg fürödtünk egy nagyot! Foresttel próbáltunk megelõzni egy lehorgonyzott hajót, de gyorsabbnak bizonyult nálunk ;D ! Úgyhogy kénytelen voltam hamar feladni az úszó versenyt, nehogy belefúljak a röhögéstõl a vízbe! (majdnem sikerült :P)
Sanker: hol vetted a gépet, és miért nem jöttél te is? Marha jó volt.

#670
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
Gabi!

Hát persze, hogy országúton használom, mondjuk 90 %-ban. Másik 10 %-ban is csak könnyû terepen. Azért vettem ilyet és nem montit. Kösz a tanácsot a kormánnyal kapcs, megfontolom. Bár furcsa ez a recsegés, de végülis nem zavaró. Majd úgyis visszaviszem centirozni, újrahúzni, akkor megkérdezem, jellemzõ-e ez.
A teló pedig tényleg semmiképpen nem komolyabb terepre való, ideális viszont macskakövön :D

#671
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Sanker!

Mire használod?
Ahogy elnézem, ez nem igazán terepbicaj, inkább az országúton érzi jól magát! Nagyobb zúzásokra ne használd! A telója sem arra való.
A kormány recsegésére jó ellenszer lehet a zsír, összehúzás elõtt a csatlakozási pontnál (stucni- kormány) picit zsírozd be.
Ha közé kerül kosz, por stb, elõfordulhat recsegõ hang.

Gyurma!
Nem tömör gumikkal megyek, csak sokan mennek elõttem és összeszednek minden hülyeséget az útról.
Komolyra fordítva: szerintem csak szerencsém van.

#672
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
Hello mindenkinek!

Van valakinek hosszabbtávú tapasztalata a cross bicókkal kapcsolatban? Nekem stratos sx-em van speciel, kb. 1000 kilcsit mentem vele eddig (2 hete van meg), kormány recseg (meghúzva minden), telo (rst ct-com II tl 7) pedig asszem nem lesz hosszúéletû :D Jó kerózást mindenkinek!!!

#673
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Na skacok!!!
Nem sokan jelentkeztetek a TT.-ra :(
el vagyok keseredve.
akit mégis érdekelne, annak:
Szombat 14.30 Nagymaros templom melletti napközi a rajt helye. 38, és 52 km a pálya. ( választható, Szintidõk 2,5 és 3,5 Ó)

Vonat a Nyugatiból indul minden óra 30 perckor, menetidõ kb. 1 ó. .
Gyertek , picit hamarabb !
Ja és a Szob felé közlekedõ vonatra száljatok. Leszálni a Visegrád-Nagymaros megállóban kell!!! ;D
Nagymaros-Visegrád ;D ;D
Csüt. fent lesz nálam a boltban az A-Zone ;)
Lehet jönni csodálni 8)
Ultió : Álllííítóóólag a racsnidhoz imbusz való, a nagyker szerint ???


#674
tractionman

tractionman

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts
Szevasztok, én ott leszek Nagymaroson is és a sportszigeten is! A szombat a túráé a vasárnap a bámészkodásé.

Egyéb túrák és versenyek:

www.bvkk.hu

#675
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Fogalmam se nem van, talán 10 kor, de mivel ez TT ezért szerintem folyamatosan lehet indulni rajta. Ahogy összeverõdik egy csoport elindulnak.
Pontosabb adatokak szerintem kedden este tudok mondani .
Nem tudod véletlen, hogy ez mit akar jelenteni?
Nekem mindig ez jön fel:
A lap nem található.
Lehet, hogy a keresett lapot eltávolították, megváltozott a neve, vagy ideiglenesen elérhetetlenné vált.

--------------------------------------------------------------------------------

Tegye a következõt:

Ha a lap címét a címsorban adta meg, ellenõrizze, hogy nem vétett-e gépelési hibát.

Nyissa meg a(z) zak.webdream.hu honlapot, majd keressen a szükséges információval kapcsolatos hivatkozásokat.
Másik hivatkozás kipróbálásához kattintson a Vissza gombra.
Kattintson a Keresés gombra, ha információkat szeretne keresni az interneten.



404-es HTTP-hiba - A fájl nem található
Internet Explorer

??? :( :-[ :-\ >:( :'( :'( :'(

#676
Zak McKracken

Zak McKracken

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
webdream nalam most tokeletes, neha behulyul kicsit a szerver.
nagymaros TT nemtom osszejon-e, mert sportsziget van es akkor asszony tancolni akar majd menni.
mikor van rajt, mikor erunk be kb es hol?


#677
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
ZAKI!
Mi van a Webdreammel?
Már vagy 2 napja nem tudom elérni.
Ha jössz, hozd a barátnédat is! ;)
Nem sietünk!


#678
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nos filjug!
Arra gondoltunk, hogy szervezhetnénk egy AUTHOR-os találkát 14.én, és ennek keretében elindulhatnánk a Nagymarosi TT. án!!!! :)
Mivel, hogy ez egy T. túra, nem kéne kitaposni a belünket, hanem lazán kötetlenül teljesíthetnénk a kiszemelt távot!!!!!!
Tudomásom szerint 30 és 60 km. lesznek.
Szélvész gyors visszajelzéseket várok a kukacomra! ;D
De most komolyan!
Végre összelyöhetne az elsõ igazi nagy találka, ahol megmutathatnánk magunkat a nagyközönségnek is!
Remélem nem csak ketten-hárman leszünk ismét.
Üdv mindenkinek!!
8)

#679
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Ultio: http://www.sziget.hu/sportsziget

#680
100thWindow

100thWindow

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
En ott leszek meg nem tom hany nap, de tenyleg tomorulni kene ;D ha tul elem a Bulgar lanyok tamadasait Sofiaban :P Ha nem jonnek vissza az A-gangem temessek velem ;D ;D.

tomek