Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#541
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
jeeeee, zsírfeka bicók ezek! Olyan stucnit akarok, amilyen a synergy-n van!!!

#542
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Ja-ja! Én is láttam már! A Moduson és az Instincten gondolkozom. Kék színben.

#543
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!


Örömmel jelentem, hogy végre fent vannak az új authorok a honlapon!!! ;D

#544
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Sziasztok!

Én már elég régen jártam itt a topicon, de gondoltam benézek,hogy egy kis dicshimnuszt zengjek a csuoa nagy betûs AUTHOR-ról. A nyáron jártam a Versus-sal Tirolban Ausztria legszebb hegyei között a bringának persze meg sem kottyant,de nekem annál inkább. 1000m szint lejtõzés után külön jó volt hogy kolbászt süthettem a tárcsafékem felett. Szóval minen OK a drótszamár (ha ez méltó név) még teljesen egyben van és túl van a féléves szervízen is,mondjuk az kis zsírzás és bowden csere nem ártott neki. GYurma úgy telenyomta a racsnit hogy azóta teljes lopakodóként lehet vele közlekedni ;D ;D
Mondjuk én szeretem az t a kis sercegést de majd visszajön.
Mindenkinek jó Authorozást az õszi és a téli idõszakra is!
Gab

#545
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Értem. ;D ;D ;D
Kérdezd meg Lovas Gabit, õ hátha tudja.

#546
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Azért, mart az Ürge Lászlóé és vele akartam beszélni... ;D

#547
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Miért fontos neked ez a szám?

#548
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Nem indokolta, én meg nem mentem bele jobban.

#549
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Miért nem adja meg?

#550
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Felhívtam a boltot, sajnos Gyurma nem adja meg a László számát. Mindegy. A neten úgyis nyomon lehet követni a történéseket, mert a honlap is elég korrekt...

#551
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
authorek teljesen jo fejek, kertem toluk arlistat a teli cuccaikra, de gondolom nincsen nekik tablazatban, mert "manualis" arlistat kuldtek, kis magyarazattal :)
a thermogatyojuk eleg huzos arban van, de a dzsekijeik nem tunnek draganak.

#552
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Én is hallottam errõl a csepeli bemutatóról! ;D ;D Nem lesz semmi! Ott lesz a 69 :o :o bicaj élõben! Megnézheted, megfoghatod, csorgathatod a nyálad! Már alig várom, hogy élõben lássam a Modust! Én eztet fogom megrendelni. persze nov. 15-ig, hogy megkapjam a 10% kedvezményt.
Bagi! Szerintem várd meg a gyönyörû metálvilágoskéket, melyen már Deore váltó van!
Ha felhívod a bokor utcai üzletet, Gyurma biztos meg tudja adni Ürge Laci számát!

#553
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Ja igen. Szerintetek megvegyem a kedvezményes idei reflex sx-et, vagy várjam meg azt a gyönyörû metálvilágoskék jövõévit, amin már deore váltó van alivio helyett és csak 2 ezerrel kerül többe, mint idén?

#554
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jelentem, az elõbb beszéltem telefonon a forgalmazóval (nem az Ürge Lacival), és tõle tudom, hogy novemberben Csepelen lesz egy bemutató, addigra 1-1 db minden bicajból bent lesz, és februárra valamikor jönnek nagyobb tételben, hogy mindenkinek jusson... ;D

Azt tudtátok, hogy olyan akciójuk van, hogy ha most veszel valamelyik régi modellt, akkor 10% engedményt kapsz? Pl: Reflex sx nem 117000, hanem 105xxx? :o

És meg tudná nekem adni valaki az Ürge László számát?


Üdv

#555
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Hát igen, a szemrevaló cross bicajok. Trekking kategóriában nagyon eltalálták a készítõk, ha helyesen ül rajta az ember, akkor bizony oda lehet verni a legtöbb mtb-snek vele! ;D
Tudja valaki pontosan, h mikor jönnek be az új bicajok?

#556
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Akko egyet vagyunk értve gyerekek... ;)

#557
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Így van fõnök. Ez is számít akkor, amikor az ember bicajt vásárol. Többek között ezért maradok én is az Authornál, és hazsnálom az õ bicajaikat.

#558
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én a Sovereign-nel mentem hétvégén az M-3 készülõ szakaszán egy szervezett versenyen. Átlag: 29,3 km/h
Mindezt 2,1 gumikkal és a táv feléig enyhe pofaszél ráadásul enyhe emelkedõ.
Megy ez a gép mint a szél!

Egyébként amiért a családnak is AUTHOR-t választottam:
Neten kértem Ürge Lacitól egy árajánlatot a két bicajra. Kb 2 óra múlva fotókkal mûszaki tartalommal alternatívákkal és árakkal együtt jött a mail. Ez szerintem korrekt.
Van olyan cég, akinek írtam és azóta sem válaszoltak! Szerintem 3 hét alatt már valószínûleg elolvashatták a levelemet!

#559
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.169 hozzászólás
Jó kis sebesség!
Én meg az Opussal Erdélyben kb. 2-3 órán keresztül 28-35 km-es sebességgel mentem csomaggal együtt. Kb. 100 kg volt velem együtt a bicajon! Ja és nem lejtõn ;D ;D

#560
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
stratos sxemmel 40es átlagot mentem 1 órán keresztül sík terepen nagyjából szélcsendben. Ezt kénytelen voltam közhírré tenni ;D