Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teljesitménytúrák 2003-ban

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
409 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szgabsz: akkor hozok egyet nektek! Mi is ott leszünk és megkeresünk titeket, mert mi máshol szállunk meg, de azért a telefonom: 06203139176

#22
szgabsz

szgabsz

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Örömmel jelentem be, hogy hozok még 1 embert...
Neki egy fehér Konája van, Continental SportContacttal... :o, remélem lecseréli!

Mi 1805 helyett 1605kor indulunk, kb. 6 körül leszünk ott.

Ha vki hozna nekünk 1 térképet a Vértesrõl, jutalomként a térkép árára és egy nagy KÖSZÖNÖMre számít6... ;D Elõre is köszi!

7omi: a link nálam nem ok, de biztos odatalálunk majd 8).
Ha nem, hívjátok Anyumat...


#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szállás a Sportcentrumban, Vöröskapu utca. A Csárdával szemközti fölfele menõ utcán végig fölmegyünk és a végén jobbra fordulunk! Annak a végén van!

#24
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Csákvár térkép :http://terkepek.hu/map.php
Keresõbe ird be , Csákvár ,Vöröskapu utca.
Sportközpont, az utca végén van .

Vagy itt:mármint itt :o


így nem húzza széjjel ;)

#25
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
gyönyörû ;D

#26
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
hehe ... ennél jobb térképet nem találtam ... nah mind1

Térkép

#27
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lensvernél van ::) :-X

amúgy terkep.lap.hu érdemes körülnézni hátha ;) de nem hinném hogy oltári hatalmas hely (pláne bringával)

#28
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Tud valaki neten csákvári térképet és hogy hova is kell menni pontosan?
Én is kb 6 és 7 között érkezem, mert biringával megyek innen és nem akarok sötétben odaérni :)

Rás: a lámpatartómat pls hozd akkor el!

#29
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
akkor hogy adom oda neked a lámpád dobozát? (priv)

#30
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Francba, kozma 60 részemrõl kilõve... :-X :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


#31
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én kb 6 fél7re érek fel Csákvárra ::)... többiek?

#32
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, ott van egy csárda, ahol meglehetõsen normálisan fõznek. Oda be tudunk menni szerintem!
Mi is ott leszünk már pénteken!

#33
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én is péntek bár szállást nem dumáltam le... viszek egy polifoamot oszt jólvan...

#34
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Kozma 60-ra hányan megyünk innen?
És hányan megyünk már pénteken?
Én tutira pénteken megyek, szal akár mini BMFT tali is lehetne este. Van ott valami lehetõség beülni vmire vagy akármi? Gondolom tábor tûz kilõve ;D

#35
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lens még nem döntöttem hogy 1. vagy 8. legyen a túra, de a héten igyekszem fixálni

#36
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ez természetesen nyilt, útiterv:

Pilisben: Hosszú-hegy -- Pilis-szerpentin -- Pilis-nyereg -- Kétágú-hegy -- Dorog --
Gerecse: kb. a kéken le Tatabánya irányába

Megszámoltam a táv kb. 80-90km-re jön igy ki, ami novemberben már hosszúnak számit, korán kell indulni!

Hazamenetel: vonattal Szárligetrõl, Tatabányáról vagy Tatáról.

Idõpont: November elsõ hétvégéjén a Ras féle nyitott túra van a Bakonyba, utána tervezem ezt!

Era, gratulálok nektek is a versenyhez és teljesitéséhez. :-*

#37
szgabsz

szgabsz

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Amennyiben ez a Lens(Nati?) féle túra "nyílt", én is csatlakoznék, persze csak Ano által megfogalmazott védelmi pont betartásával... ;D

#38
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Lensver, Ras, Tomi: Nekem az a 140 km is durván hangzik. És onnan még haza is tekertetek. Brrr. Ez azért becsületes eredmény, pláne, ha az erdei utat nehézségben duplán számoljuk az aszfalthoz képest.
Nagyon ügyesek voltatok annak ellenére is, hogy nem mentetek végig azon a túrán. Úgy látszik itt tényleg minél embertelenebb, annál jobb elv érvényesült...

Én is voltam a Gerecsében vasárnap, Olimpiai ötpróba és verseny volt 80 km-es távon Tatabányáról kiindulva a Dunáig, meg vissza egy szép nagy körön aszfalton. Az elsõ 40 km nagyon jól ment, aztán visszafelé olyan szembe szél fújt, hogy nem lehetett pihenni a lejtõkön sem. Tatabánya elõtt 10 km-rel eléheztem (na mostmár tudom mit takar ez a fogalom). Megálltam, ettem, aztán ismét begyújtottam a rakétákat.
Bapu, 7omi, Tamás: Köszönet a túráért, hogy elvittetek és végig velem maradtatok. Csodálatos így õsszel a Gerecse. Egyszerûen IMÁDOM!

Jövõ hét Kozma. Ott a helyünk!!! 8)

#39
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
lensver,

Gratula a kitartásotokhoz. Milyen itinert kaptatok a Wietnámra? Ez azért érdekel mert én is tervezem, hogy egyszer elindulok rajta - esetleg a BEAC MAXI helyett ez legyen az év TOP TT-s eseménye, bár a MAXI is teljesen kikészítõ tud lenni - mivel nem igazán kerékpár centrikus, talán ebbõl a szempontból a Rákóczi 120 jobb, ill. tekerhetõbb.

#40
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Nati: ez a Budapest - Pilis - Gerecse - Vértes felfedezõ túra engem is érdekelne, feltéve ha nem fogsz/fogtok elhagyni útközben ... ::)