Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

félelemleküzdés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
375 hozzászólás a témában

#81
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A "nem-jár-a-fogas-karbantartás-miatt" hét óta tudom,h dual gépekkel is lehet mászni különösebb gond nélkül.
Érdekes,tök sok tfékes,össztelós gépet látni maratonokon,amik nem igazán mondhatóak pillének,mégis megmásszák velük az Ördög-oldalt vagy a mátraházai sípályát.Igazán példát vehetnének róluk a nonstop nyafogó egyének...

#82
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás

mert nem kis pillekönnyû szar cc gépem van


Hmmmmmmm...... >:( >:( >:(

Mondtam már, hogy imádom a magadfajtát?
A beszólásod minõsít, szóval alkalmazom rád a saját szöveged: Ha feltekernél akár a János hegyre (nem nagy szám) a pillekönnyû kis CC géppel, akkor fikázhatnád :P :P Hogy honnan tudom, hogy nem tekersz fel? Ismét te vagy a példa: honnan tudod h. más mit vállal be?!?!?


Ja, és kisebb lejtõn nem lassulnál, ha a tekernél, BAZZZ

#83
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
1: nem tudok 120szal menni, mert nem kis pillekönnyû szar cc gépem van :) Kisebb lejtõkön még lassulok is lefele, rendesen tapadnak a 2 baros 2,5ös kerekek.
2: ha te megugrod azt a "letörést" (szakadékot:)) akkor nyugodtan fikázd, de szerintem te se mernél kimenni még a szélére se (mint én :)) én kb 1 hónapja lettem nagyon bevállalós, de van amiktõl még parázok, bár idõvel mindent megugrok :)

#84
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Télleg, Crispy-rõl ki tud valamit??
Ahogy láttam eléggé jól biciglizett, inkább a Down 1-ben volt jó, a 2-ben már túl eldéhásodott, de amiket a Down-ban küldött, az kurrrvajó volt abban az idõben, amikor az a video bejött mint új, akkor kb akkora sztár volt, mint most Berrecloth meg Onofrichuk ... és a Down 2-ben szó van arról is, hogy megnyerte az akkori Freeride VB-t... ("Maybe the most wonderful event in this year was winning the Freeride Championship..." vagy valami ilyesmit mond) és most?? Aki tud róla valami infot, közölje már le ide lécccci!

#85
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

Nem kellene lefikázni Bender barátunkat, nem az a lényeg, hogy leérkezzen két kerékre, hanem, hogy bevállalta


akkor menj gyorsan!
menjel 120-al!
es menj neki egy falnak!

nem szamit, hogy veged lesz!
mert bevalalltad!

erted?!
remelem ez HAT!

#86
kean

kean

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Nem kellene lefikázni Bender barátunkat, nem az a lényeg, hogy leérkezzen két kerékre, hanem, hogy bevállalta, ha valaki még nem ugrott le nagy letörést, az .... Aki megugrotta már a bónuszt, az gondolja el milyen volt elõször megugrani, most már csak rutin ugrás lett belõle, nem nagy, de Bender barátunk egy 55 láb magas letörész vállalt be, amit ha átszámolok, akkor durván 18 méter magas, ami 3 méterrel számolva 6, ismétlem HAT emelet magas, a mi házunk 4 emelet magas, de még innen se merek lenézni, nem az hogy leugrani bringával :)

#87
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
az én szemszögembõl a D.D. tele van a Bender pereceléseivel ::) És a Krispy azért nem csak zuhanni tud, ha jól láttam ;)

#88
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás

láttad a DoubleDown-t ?!

Én láttam, és tudod mi volt benne?
sokan ott próbálkoztak, köztük a "Crispy?", aztán meg jött egy srác aki firkázott párat, de nem rettentette el és ugrott egy világrekordot!
Akkor mindenki hogy istenítette, meg hogy milyen jó, aztán most meg béna mert a Super T utánnaugrott? ::)
Aki így gondolja szerintem az divatember! olyan mint amikor mindig másnak szurkol és utánna veri a mellét hogy megint a "kedvence" nyert! ::)

ja és hogy ON is legyen:
úgy sokkal könnyebb ugrani ha elõtte valaki már megugrotta, és látta hogy kell, vagy hogy ha elesett akkor se lett komoly baja!


#89
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás


#90
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en meg nem kaptam fel a vizet!
es meg a megsertodestol is messze vagyok!!!

ezt mindig magyaraznom kell

#91
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
jorus igazad van...
lor te pedig légyszíves ne kapd fel ennyire a vizet, nem akartalak megsérteni, sajnálom, ha félreértettél

#92
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
akkor soha a budos eletben nem csinaltam amit o nem is fogom!
de lattam amr olyanokat akik jobban csinaltak es nem votak iylen arcok!
ennyi!
most inkabb nem mondok semmit!

#93
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Persze,de mégis több alapod van arra,h fikázd Szabó Istvánt,ha csináltál egy filmet,ami jobb az övéinél ;)

#94
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bárki elmondhatja a véleményét bármirõl és bárkirõl. Ha nem tetszik teszem azt egy rendezõ filmje még nem kell utána csinálnom, hogy ezt elmondhassam.

#95
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mondom, hogy nem értek hozzá, és nem, nem láttam....
csak azt mondom, hogy itt olyan fikázza, aki utána csinálja....

#96
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
láttad a DoubleDown-t ?!

sorry ;)

#97
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
hehh, és mitõl lenne béna?
én nem szoktam és nem is tudok ugrálni, meg nem is értek hozzá, de amit az a fickó csinál, az nem semmi...
szerintem az fikázza, aki utána csinálja, és jobb nála

sorry

#98
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
de bena!

#99
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Hagyjuk már ezt a benderutálatot, vagy legyen neki külön topik. nemigaz hogy mindenhol azt kell "hallgatnom" hogy milyen béna, mert leugrik 20 méterrõl aztán meg elesik! >:(

#100
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Lehet, hogy meg akar tanulni bringázni ::)