Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

félelemleküzdés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
375 hozzászólás a témában

#1
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
http://www.bikemag.h...

#2
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Akkor marad a város, hacsak nem férnek bele földutak. Lehetõség rengeteg, majd megbeszéljük.

Milyen bringád van? Magas mászós CC geometriájú, vagy valami egyéb? Lehet, hogy ki kéne próbálnod egy laposabb, rövid tengelytávú, jól irányítható bringát, hátha azon bátrabb leszel. Nekem bevált :).

#3
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
SIK resz! Terepen meg nem merek, meg nem is vagyok formaban, utoljara a baleset elott olyan apr. elejen voltam terepen. Azota azt a picit, amikor eppen orvosi tiltas nelkul, legalisan tekerhetek, csak aszfalton voltam!

#4
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Látom méltó vagy a neved alatt lévõ képre 8).
Merre legyen, mire mersz vállalkozni? Sík terep, dombok, hegyek?

#5
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Akkor +bezselhetnenk 1 bringazast! De aki belemjon +haaaaal! ;D

#6
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
1, Koszi a biztatasokat!
Azért van a közösség.

2, Nagyon szivesen bringazom barkivel!
Szavadon fogunk :).

4, Fenek bamulas, engem nem zavar, csak ha emiatt belemszallsz!
Na ilyet láttam eleget. Mindkétszer ugyanabba a lányba hajtott bele 2 különbözõ kissé elkalandozott fantáziájú hétvégi bringás. A másodiknál már vállon vittem a bringáját, kerék totálkár. Azóta nem ment a szentendrei bringaútra :).

#7
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Hella,

1, Koszi a biztatasokat!
2, Nagyon szivesen bringazom barkivel!
3, Tudok beszelgeti bringazas kozbe, legalbbis anno tudtam, de most meg 1enlore, nagyon koncentralok!
4, Fenek bamulas, engem nem zavar, csak ha emiatt belemszallsz!

Megyek tanulni :-( majd meg visszanezek!

Pussza

#8
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Egyik nap a converzben rideoltunk és a Postit ugy akartuk rávenni, hogy ugorja a nagyboxot, hogy elindultem mögötte 40cm-rel és üvöltöttem,hogy nem állok meg.
Csodák csodája, beugrotta,dõt még nekem trükk is fért bele... ;D

#9
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Még a végén újra kialakul a ki akar Boszival tekerni jelenség, csak a név változik, az áldozat meg még semmit sem tud róla :). Majd jegyezzük a fejlõdést. Bár mindegy, hogy milyen gyorsan, hogyan teker, a lényeg, hogy jól érezze magát. Szóval joy rate grafikonokat fogunk rajzolgatni :).

#10
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

Vagy te bámulnád kecske5 fenekét ;D


Jól hangzik ;D. Bár lehet, hogy jobban lekötne, hogy tartsam a 25 - 30 km/h-t, ahhoz már 90 körüli pedálfordulatszám kéne, vagy feltennem egy váltót... :) Meg akkor ki húzza õt?

#11
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Vagy te bámulnád kecske5 fenekét ;D

#12
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás

persze egymas mogott ordibalva tekerni;nem rossz megoldas ;D


Látom rájöttél a lényegre :D. Igaz, egymás mögött kell ilyenkor menni, egy kis vizuális húzóerõ kell. Nekem nem válna be, ha egy srác se... fenekét kéne bámulnom órákon keresztül, inkább lassítanék, de kecske5 esetében valószínûleg többet használna, legalábbis ha megfelelõ edzõpartnert fog ki :).

#13
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ne legyél már ilyen!
Biztos tudja beszélgetés közben nézni az utat.


#14
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
viszont igy megint ott van hogy esetleg a ebszelgetesre koncentral a bicozas helyett.
az se szerencses ilyen esetben.
persze egymas mogott ordibalva tekerni;nem rossz megoldas ;D

#15
-NoVa-

-NoVa-

    vendég

  • fórumtag
  • 178 hozzászólás
Ne aggódj, lesz ez még jobb is. Városban nekem is annyi a limit, igaz ezt az áttételem és a nehéz kerekek miatt, és valahogy nem is vágyom többre általában. Épp eleget nyitottak rám ajtót, húzták rám a kormányt keresztezõdéseknél, hogy montival városban az út szélén haladva ne akarjak sietni sehová. Terepen már csak rajtam múlik, lejtõkön nincs sebességlimitem, csak a féktávot igyekszek látótávolságon belül tartani, hogy másnak ne okozzak balesetet.

Ha nagyon félsz, akkor kérj meg akárkit, akinek van ideje/kedve veled bringázni. Ha beszélgetsz, talán nem tûnik fel, hogy gyorsabban mész a szokásosnál.

#16
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Sajnos a 25-30 1enlore a varosra vonatkozik! :-[

#17
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
azért felfelé pl dobogó-kõre szép az a 25-30!!

;-)

#18
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Era,

Tolem, bicajozhatunk 1utt, de a max v 25-30, 1enlore legalabbis!

#19
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kecske5: Nnna, nekünk együtt kellene bringáznunk. ;D

#20
kecske5

kecske5

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Hella,

Igazabol azthiszem mindentol! Mondjuk a patka dolog mar megy!!! De pl meg a uton autok kozt nem, meg mindentol ami nem 1x gurulas, bar neha meg attol is!!! :-(