Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KRESZ Táblák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#41
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ha már így a táblákról van szó:
Régebben, és még most is nagyon lenyûgöznek a különféle figyelemfelkeltõ táblák.
Értem ez alatt:
- A radioaktív táblát
- A Biohazard (Biológiai veszélyes anyagok) táblát, matricát
- És egyéb hasonlókat mint pl: Halálfej, egyedi "Warning!" feliratok, meg ilyesmik.

Mivel ilyeneket nem sokat lehet látni ;D , ezért adjatok lécci tippet, hol lehetne csináltatni(esetleg szerezni :o ) ilyen táblákat/matricákat.

#42
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Fityis ha van otthon ne tartsd vissza! :)
Debrecen nincs is messze(Szeghalom), lehet beugrom ebbe a dekoros boltba!
A lopás tényleg gázos, kétszár végiggondoltam mi történhet, ha nincs tábla és.... Hát erröl lemondtam. Na de úgy tûnik van más út ;D

Minek? Ez egy ilyen outi feeling, még ebben a hideg ködös télben is amikor nem mehetek ki tekerni :)
vBalu

#43
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De mi a fenének kell egy 40es tábla otthonra? reggel túl gyorsan hozzák be a kávét? vagy mi?............én annak idején egy lepukkant gyárteleprõl hoztam el egy nagyhalom táblát.....megnézem van-e még a pincezugban

#44
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
komolyan mondom ez nekem is csak a kérdeésedet olvasva jutott az eszembe...

szóval ne lopjunk KRESZ táblát! életveszélyes....

#45
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

baze ebbe nem is gondoltam bele. hát inkább érdemes megcsináltatni matricással és azt hazudni hogy loptad.
(amugy is csunya dolog lopni)

#46
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
azért nem viszont ha egy autós nem ad elsõbbséget vagy nem tudja hogy az egy 40/50es kanyar, akkor könnyen halálos baleset lehet a vége...

#47
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

ezt hogy érted? már eltörölték a halálbüntetést kis hazánkban,
föleg táblalopásért nem jár.

#48
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Óvatosan a táblalopással !!!
Adott esetben valakinek egyszer az életébe kerülhet. :o :-\ >:(

#49
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
khm.. 13-as kell hozza!

#50
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Nálunk Debrecenben vagy egy táblabolt, ahol mindenféle táblát, matricát (tûzvédelmi, TIR, stb) lehet kapni. Én egyszer bementem oda és megkérdeztem a srácot mennyibe lenne egy ilyen ilyen tábal (persze legálisan).
Alu-ból teljes méretben kb 6-7e Ft. Ennél van kisebb (asszem 35-40 centis) mûanyagból (ez is teljesen jól néz ki), és az csak nem volt egy ezres se.

Ha meg lopni mész vigyél két villáskulcsot, meg egy lapfûrészt, mert lehet hogy bele van rohadva a csavar és nem lehet, csak fûrészelni... Sok bosszúságtól kíméled meg magad. Tudom, tapasztalatból beszélek. ;D

De nagyon vigyázzatok, mert a táblalopást elég keményen büntetik!

Üdv:
Gyk.

#51
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kozut kezelo kht.
miskolcon legaéabbis ok csinaljak ezeket, szerintem mashol is! de dekoros ceg is megcsinalja, csak ott nincs esetleg alkoholista alkalmazott aki egy uveg paleszert barmit megcsnal.
a fenyvisszaveros folia 5eft/m

#52
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
rá szokták matricázni a gyártók a tábla hátuljára magukat...
ergo leolvasod és megkeresed õket :)...

már ha ilyen tisztességes akarsz lenni ;D

#53
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hi!
Lehet, hogy fanatikus vagyok, de sokat túrázok/o.utizok és annyi sebességkorlátozás (40,50) táblát láttam, hogy elgondolkodtam rajta otthonra is szerezni kellene egyet dekorációnak ;D
Hol lehet ilyet akasztani? A 40-es tábla a szívem csücske, de 50-is megteszi :)
Tudom van az elhagyatott út, sötét éjszaka, 12-es villáskulcs megoldás, na de az mégsem a legtisztességesebb ;)
vBalu