Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Team Póló

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
281 hozzászólás a témában

#241
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ha hivatalos akar lenni majd a bmft akkor ez a szponzor dolog hogy mûködik ?

egyébként szerintem se legyen, majd ha milliókat kinálnak mert mindig elviszi a csapat az elsõ helyeket, akkor esetleg ...  ;)

#242
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nekem mindegy, hogy van-e rajta reklám. De ha lesz, akkor tisztázni kéne  feltételeket.

#243
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Akkor eddig:

2 NEM
1 Tarózkodás
0 Igen

zOrg:
Holnap mindíg be vagyok kapcsolva, csak hogy rezgõn, mert suliban vagyok, de kb 3 után nyugodtan hívjhatsz!!! Akkor már tuti elérhetõ vagyok!!! (tudod 06209935779)  8)

#244
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
teljesen egyetértek Zorg és Jorus kollégával...
IMHO nem kell

#245
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jó, akkor én most szavazok: nekem már van pólóm, elhelyeztem rajta a saját reklámomat (hehhe, ráírtam beccccses nevem... gy.k.: Jorus ;D ;D ;D) és nem szeretnék rá reklámot.

Különben is, hogy néz az ki, hogy bemegyek a bótba, levetkõzöm derékig, hogy lássák, hogy ott virít a nevük a hátamon?!  :-/, vagy elég, ha meglobogtatom a kezemben a pólót?!  :-/

Na, szentem legalábbis ne legyen reklám. Így jó, ahogy van. Azt a pár százalékot majd megspórolom a kaján!  ;D ;D ;D

Persze aki akar....felõlem...?! :-X

#246
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kib****tt jó lenne már EGYSZER egy reklámfelirat NÉLKÜLI cucc... IMHO

üdv.zOrg

#247
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Major!

Holnap hívlak telefonon; mikor leszel huzamosabb ideig bekapcsolva?

üdv.zOrg

#248
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
SZAVAZÁS!!!!!!

KI AKAR REKLÁMOT A PÓLÓRA, ÉS ÍGY ILYENFAJTÁN SZPONZORÁCIÓT, ÉS KI NEM!!!

A KÉRDÉS FONTOS, MERT AZT IS JELENTI, HOGY MI ALAPVETÕEN (!!!) FÜGGETLEN, VAGY SZPONZORÁLT CSAPAT LESZÜNK ?

NEKEM TÖK MINEDEGY, MERT JÓL JÖN A % A BICAJBOLTBAN, MEG MINDEN, DE ABBA SE PUSZTILOK BELE, HA NEM LESZ!!!

[glow=red,2,300]SZAVAZZATOK!!![/glow]

#249
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tamaska felõl lehet akár reklám is a pólón, ha ócccsóóóéééé agggyyyátok! ;D ;D ;D

Ugyse tudom most mi van rajta... ???

#250
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Nekem tetszik ez a felvasalhatós dolog, úgyhogy szerintem majd fogok venni egy új pólót(mármint akkor, ha lesz pénzem)!

kislust

#251
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello Major

Nem akarok okvetetlenkedni mivel a te pénzed van a polókban. De esetleg közvéleménykutathatnál, hogy aki a jövõben polót szeretne az reklámot is szeretne-e rá!



#252
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Rendben akkor elkezdem intézni, és jövõ héten felrakom a logót, és egyben viszem hozzád a vasalható anyagot ! És felvasaljuk, ha van idõd és kedved  ;D

Cserkó

#253
Hangi

Hangi

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hellók! Nekem is kéne egy póló csak az a baj, hogy vidéki vagyok és nem sokat járok Pestre. Ezért valahogy postai úton kellene elintéznünk(ha lehet).
Ha igen majd írok címet.
                                     ::)

#254
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Várjuk a vasalható bizbaszt!!!  ;D
A következõ nyomásban meg már akár alapba is rajta lehet, mint hivatalos szponzor !!!

(Csak fogyna már ez ez a sok ami még itt van!  :( Benne áll a lé már egy csomó ideje!!!)

#255
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Saját cég logó(GSM-es)+beszélok Probike-al (bringabolt Rózsadomb) és az õ logójuk. Pár napon belül felrakom a logókat a, % kedvezményt pedig 1 hét mulva tudom mondani.

Cserkó


#256
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Bocsánat mégegyszer Zsuzsi!!!  :-X
Megdumáljuk akkor majd.........

Cserkó:
Pntosan mire is gondolsz ? ? ? ? ? ? ?  :o

#257
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Kedves Majorkám!
Csak hogy tutira menjek még 1 fiút is leszólítottam. Sajna nem te voltál. Bérõl semmit se tudok (csak a korodat) így ott még kevesebb esélyem volt, hogy felfedezzelek. Amúgy tényleg nem dohányzom. Általában sapkában nyomulok és a normálistól igyekszem eltérni. Most óriás hátizsákkal voltam felfegyverkezve. Lent voltam a hév végénél. Na mindegy...
A szombattal az a helyzet, hogy lehet csúszkálok Bánkúton. Majd mostan jól felhívlak Majorkám!
KITARTÁS pólóra várók!!!
csók

#258
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Cserkó!

Milyen logóra godolsz?

kislust

#259
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hahhó

Major uram ! Végre van nyú alaplapom  ;D
Sajna egy picit lemaradtam. A fénykép csodás a polóval , csak a fekete csík hiányzik a szemed elöl  ;D. Volna egy kérdésem ! Elhelyezhetek egy pici logot a polón (utólag vasalható)? Cserébe meg a BMF Team tagoknak százalékos árengedményt adok vásárláskor  ;D
Gondoljátok át és írjatok!
Üdv Cserkó

#260
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Vasárna valamikor ? ? ?

Ha nem jó majd megbeszéljük!!!  ;D