Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Team Póló

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
281 replies to this topic

#221
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Martens arra gondolt, ha rendel egy pólót, odaadod a pedált diszkont áron 1500ért. Tehát nyilván 3500ért a kettõt....

#222
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Úgy értem kicsit mégtöbb mindent!!!  ;D

#223
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
a pedal meg a polo az mar "több" ;D

#224
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Az póló és a pedál is 2-2e FT!!!

A pólóból sajna nagyon nem tudok engedni, mert nekem is ennyire jön ki!!!  :-[
A pedált majd megdumáljuk, de könnyebben engednék sz árból, ha több cuccot vinnél!!!!  ;D ;D ;D

#225
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Major megegyezunk 1500ben a pedal árával és hozz egy polot is a ha találkozunk:) Monnyuk azert ird meg hogy mennyi:) De ne add hozzá az 500ast:P  ;D

#226
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
ez egy nagyon ql ötlet, majd mindenki rányomja magának, mert nehogy mar szegenny Majort terheljuk vele:)

#227
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Sajna már le van gyyártva ebbõl 50 DB és ezeket kén végre valahára eladnom!!!!  :-[

Benne áll a lé!!!! Vigyétek!!!

Amíg ez el nem hogy, addig nem hiszem, hogy lesz NICK-es póló!!!!

Majd talán utána!!!

#228
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Még egy javaslat:
Olyat nem lehetne, hogy valami spec helyet csinálnánk a pólón ahova föl lehetne vésni az emberkék loginját? A könnyebb fölismerés végett... meg akkor olyan egyedivé válna az egés fíling...

persze ez csak egy 5let...

#229
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Tessék megdícsérni, mert végre felraktam normális képeket a pólókról az 1. hozzászólásben!!!

A logóról remélem Csarkó kolléga tájékoztat majd mindenkit, bár a szavazás egyértelmû volt...........

VALAKI PÓLÓT ? ? ? ? ? ? ? ? ?

#230
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Cserkó!

Mi a helyzet a rávasalhatós logókkal??


kislust

#231
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Zöld:
Megkérdezem a póstán holnap!!! Köszi a tippet!!!  ;D

#232
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Major csak egy ötlet! Miért nem úgy oldjátok meg, hogy aki polót kér az csekken feladja neked a pénzt (postaköltséget is) te pedig utána (ha ismered akkor elõtte) elküldöd neki a polót? Akkor sokkal olcsóbb lesz! Legalábbis szerintem.

#233
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Errõl potosan kérdezd Cerkót!!! Õ a szaki!!!  ;D

#234
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Nos, nekem lassan jöhet egy póló, mondjuk M-es. DE MI EZ A REKLÁM DOLOG? Szal, mivel lesz nekem jobb, ha van reklám rajt'? Mert ha mondjuk kapok 10%-ot bringaboltban, kedbvezményt, én szívesem hordom. Vagy ha csak annyi, hogy ráírják, hogy "HOPE" és ezért kapok tárcsát, tõlem az is lehet...  ;D De komolyan, mi ez, mert végül is engem nem zavar, ha van rajta valami, ha az tényleges elõnyöket is ad...  De ha csak valami nagyon csekélyéség, akkor inkább reklám nélkül...

#235
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Akkor eddig:

6 NEM
2 Tarózkodás
0 Igen

Para:
Megkérdeztem, és azt mondtták majdnem egy ezres a póstaköltség az utánvét miadt, mert az nagyon megdrágukt!!!  :-/ Akkor küldjem ? ? ? Nagyon szívesen odaadom személyesen is, akár ismerõsnak is aki erre jár, mert na a pósta nyerészkedjen rajtunk!!!!

Zöld:
Köszönöm az együttérzést!!!  ;D
Végre valaki...........
Az biztos, hogy a találkozókra viszek párat, hátha valaki vesz!!!

#236
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Nekem tök mindegy, hogy van-e rajta reklám vagy sem. A pár százalék kedvezmény meg gondolom nem igazán jelentõs. Vagy igen?(mert ha igen, akkor kellenek a reklámok!!! ;D ;D)

kislust

#237
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Amikor okvetetlenkedni kezdtem akkor az azért volt mert egyelõre én nem szeretnék semmilyen reklámot a pólómon (+ 1 nem szavazat). Ha a BMFT hivatalossá válik akkor úgyis át kell gondolni az egészet!  

FELHÍVÁS

Major kolléga volt az aki pénzt is idõt nem kímélve (de most komolyan) a Bükk Maratonra legyártatta nekünk a BMFT pólókat még van neki otthon jónéhány és pénze áll benne. Szal akinek van rá lehetõsége az vegyen tõle! Nekem már van!

Zöldfülü aki nem reklám ellenes csak.........

#238
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hja!
Major!
Mi van a postai feladás kérdésével??
Megtudtad, hogy mi píz lenne?

csõváz és hátszél..
;D most kaptam egy marék Mindenízû Drazsét... pfööö-pfööö... persze, hogy rögtön a tormásat kaptam be...  :P most már tényleg muszály Joghurthoz nyúlnom... ;D Paraferee voltam

#239
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Joghurt  ;D

#240
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hey!

Támogatom b úrfi hozzászólását...

Maradjunk csak meg egy ideig reklámfeliratok nélkül...

Csõváz és hátszél...
Esetleg egy Éljen Joghurt! feliratot... ;D Paraferee voltam