Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
548 hozzászólás a témában

#81
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Az asztal alatti képet tagadom!
Az mikor, hogyan és hol történt??
Zsuzsi:A kb 6 üveg peszgõ fogyott el de nem hiszem, hogy egyedül gyürtem be!
De azt hiszem ittam mellé némi Erdõmestert is! ;)


#82
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én sajna kimaradtam a sütibõl, majd talán 1X... Na mind1!
Kislustnak hogyan sikerült üveget törni? Vagy csak repesztette? És melyiket? Nagyon kemény gyerek lett, vagy csak a csajszinak akart imponálni?

Kéne nékem Belga vkitõl! Halljátok dalospacsirták? Hogy legközelebb Eszterre menet vagy a köv. talin én is tudjak idézgetni borzasztó szövegeket veletek.

Amúgy Révi beszólása, mikor Major gépére pattant, mint egy kicsit õrült szupermen: hogy kell neki spd-s csilliromboló!! Aztán mégsem csapódott a földbe. Pedig azt vártuk volna... asszem estél is vele, nem? Mert csak Sezlony iszonyata lebeg elõttem, meg Yoci padlózása...

#83
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi

HÚÚÚ öcsémapám!! Olyan buli volt ezen az estén vazze, hogy másnap két fejem volt, és a nagyobbik volt belül! ;) Nem is tudtam, hogy részegen ilyen bevállalósak vagyunk! Fogalmam se volt, hogy, ilyen ügyesen tudok lépcsõt ugrani!  ??? Ja és Láttam LCS csávót esni!! ;DNa ez rendesen megnövelte az egómat, fel is mentem az emelkedõn, nekitekertem, és akkora pofást estem, hogy a DEORE elsõfék olajtartáj egyik csillagcsavarja a felismerhetetlenségig lekopott, úgyhogy azt nem tudom hogyan fogom kicsavarni, ha arra kerül a sor, de majd csak megoldom valahogy, de ezen kívül más sérülés nem eset a bicón, de rajtam annál inkább! >:( ;) Lettek igazi STIGMÁIM, és a mind a kétt térdem egy kicsit fájt másnapra, a fejemrõl már nem is szólva, nó és a csuklóm HIJJJ az nem mûködik rendesen de sebaj! :)  Ja egyébként mindenki tündéraranyos volt! Bekbievel egy ideig tartottam a lépést a vedelésben, de véredényem szerint õ nyert!Nekem túl kevés volt a végére a vér az alkoholomban! Sonka Zsuzscsinó azonnal meglepett a kis édi munkáskesztyüjével,ÓÓÓrjási sikert aratott! Vole a csöndes nyugis alkoholos arcát vette elõ, ellentétben velem aki egy kicsit állitólag a végére már ijesztõ  formát öltöttem, de sebaj! A kis pocokarcúúfijúú! Egy kicsit gonosz volt úgy éjfél fele, mert még egészen tiszta állapotban egy rizsalasztival dobálta a már járni képtelen alkoholmámorban fetrengõ, botorkáló egyedeket, köztük engem is, de ezért szeretjük! Rave Ace-ról csak annyit hogy "JÓÓÓÓL SZÓÓÓÓL SZEKSZIII SZEXI SZEXIII!!!" Imádom! A barátosnõje is egy falattündérbogár. LCs a megfontolt kiakasztott gigás figurát ûzte egészen sokáig, meg is lepett, mert már vagy 5 éve ismerem, de ennyit még nem ivott egyszerre! ;) Kislust próbált befûzni egy kiscsajszit, több kevesebb, de inkább kevesebb sikerrel, de ezzel egy csomó vidám percet szerzett a csapatnak! ;) A többieket is nagyon szeretem, és ÉN IS SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI A SZERVEZÕKNEK A PARTIT, NAGGGGGYON KIRCSI VOLT! ;D

UI: Még akarok ilyet, sokat! :D :D :D

#84
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Na hi még egyszer!

Tényleg ezek szerint a hangfalnak amit a p.cs :D haverom leboritott a dizsiben annak nem lett semmi baja?? ;D ;D ;D Köszi azoknak akik felállították(mármint a hangfalat) mert én másnap kapcsoltam,hogy felborult.
Ja mameg eltört a bal hajtókarom. :-/ :'( :'( még jó,hogy nem a lépcsõn  :o

#85
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Rave, tényleg nagyon jó az a kép! Meg az összes többi is.

Hát igen a pénteki buli. Az nem volt semmi, számomra túltett még a SAUH-i partin is!  ;D



#86
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
kösz mindenkinek a beszámolokat kár, hogy nem voltam...

#87
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Még két dolog eszembe jutott;
-miért jön le az a képekbõl,hogy mindenki a Major bicójával ment? ;D
-mi volt az a dolog,hogy benne volt Csbérc a Tényekben???(tamo mondta)Vagy csak hülyítés? ::)

#88
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Mellon: Köszönöm köszönöm köszönöm! ;D
Azon a képen ahol a major gépével ugrom Freeride-istennek érzem magam!
Úgy nézek ki mintha tudnék ugrani!

#89
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én csak annyit szeretnék mondani,hogy finom volt a süti.Meg hogy a második nap már nem annyira a bulizás,inkább a didergés és ázás jegyében telt. :PA csata véráztatta helyszínén még láthatóak voltak a szörnyû összecsapás nyomai;üres üvegek,a már említett kibaseballozott repedés az üvegben,a zenecsináló szerszám és pár másnapos arc.(akkor szám szerint 5 volt)
Ja,és még vmi; sztem örök emlék marad a szervezõknek(major,tamo) és nekem az a részeg autós bagázs,akik éppen ott akartak megtanulni rallyzni.A padkának csapódó felni hangját még a csbérc túlsó felén lévõ BMFTsek is hallották...  

#90
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát akkor ez nem jól sült el... örülök, hogy pont a legjobbkor mentem. Bár megnéztem volna a North sort pályátokat... az esésekrõl nem is beszélve  ::) ::)  
Révike! Maradt pezsgõd? vagy benyaltad az egész rekeszt? Simán kinézem belõled  8) 8) 8) 8) 8)

Minden betegnek, aki elõtte, alatta és utána volt és lett! Jobbuljatok és legközelebb hozzatok több ruhát! Még kesztyût is!

Yocinak jó kis pipája van  :o
Beget hallottam értelmesen beszélni
Sezlony magából kifordulva iszonyat bevállalós és -arc... (mire képes az alkohol, mi?)
nem is tudtam, hogy a sportemberek dohányoznak

#91
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Hahó, van még valaki ébren?

Én már péntek este felmentem, csak szombaton átugrottunk Zeddel és Lenssel Törökbálintra az XC versnyre nézelõdni, meg árusítani (Zed).
Csak este 8 körül értünk vissza.

Van egy pár tucat fotó fent a kep.tar.hu n, aki megtalálja megnézheti  ;D
Az ugribugris képek sajna nem a legjobbak, de aznap este vettem a vakut, még tanulom a technikát.

Ez nem az a link, de érdemes innen kezdeni, mert multkori képekre egy csomóan azt mondták, hogy sötétek, pedig csak a monitoruk volt sötét (ha nem képeket nézek, én sem szeretem, ha kiégeti a szemem)

http://kep.tar.hu/qw...ml?aid=27534464

[to be continued], de már nincs csok hátra
Ha neveket elrontottam volna, bocs, javítom ha szóltok.

ui.: Mit csináltatk szombaton? Nem is mentetek el tekerni?

#92
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Még valami:
Köszi Tamo & Major igazán jó kis buli volt!
Sajnos az idõjárást nem lehet befolyásolni így ezt nem lehetett kivédeni!
Egyébként tegnap fél tíz fele kaptam egy SMS-t a Yocitól amiben megírta, hogy most nem jönnek, de írjuk fel mivel lógnak aztán csengetnek õk is!
Ja jellemzõ az igényes társaságra összesen 3 ágynemüt használtunk fel és 14 aludtunk fent!
Ja és már látom azért vettétek a bölcsességeket!(3-as BNW)
Rave Ace a bevállalós ;D

#93
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na itt vagyok én is!
A buli elejét Zsuzsi jól leiírta én folytatom a maradékot:
Mivel a szomszéd hangárban a Számalk golyatáboa volt ahol volt "dizsi", átmentünk oda aztán ott is ntáncoltunk egy sort majd padból North sore-t építettünk amin Yoci zakózott
,aztán bringáztunk még a tánctéren egy keveset....
Na én itt kapcsoltam ki..
findli szerint amikor 4 körül összeszedett a tánctér szélén üldögéltem és nem igazán voltam komunikáció képes!
reggel felkeltünk szakadt az esõ feljött Jorus, Ras, Tamaska
Aztán a nagy többség a szar idõre való tekintettel lelépett ott maradtunk kb 8-an aztán én hazavittem Findlit mert beteg és nem esett neki jól a hideg, közben persze folyamatosan esett, egyszer megpróbáltunk a poolban bringázni egy kicsit persze estem egy jó nagyot.
Aztán feljött Melon meg Aszta és Kalaius is tiszteletét tette, de mivel szar idõ és qrva hideg volt megbeszéltük menjünk haza!
Így hamarabb véget ért a tali mint terveztük!
Persze ma meg végig sütött a nap, de tegnap este ez még nem így nézett ki!
Mindenesetre a péntek este istencsászár volt olyat buliztunk, hogy nem hoztunk szégyent a BMFT bulikra! ;D


#94
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát télleg elég szûkszavú a társaság...
Én csak péntek este voltam, de az remek volt. Nem voltunk sokan (max.15-en) de az velõs volt! Mivel igencsak hideg volt, mindenki melegítõ egység után nyúlt rendesen... ami persze mókás dolgokat eredményezett :)) Ki nagykabátban (én még kesztyût is vittem), ki a megszokott bicós szerkóban (ami hatszor leszakadt már róla...  :-* ) volt. Egy mini hangár-szerûben voltunk asztalokkal és mûa. székekkel. a bicók bõvel elfértek bent. Zenedoboz volt, amibõl persze Belga szólt mikor megérkeztek a rajongók és elkápráztattak minket szövegismeretükkel. Mig melegítettünk fázás ellen, addig nyugisan beszélgettünk. Amint a hatása elkezdett érzõdni rögtön jöttek az okos gondolatok: lépcsõugrálgatás!! Kinek milyen beérkezés sikeredett.. mi azért jól szórakoztunk, mint passzív fagyoskodók. Palmika persze defektelt és megint megmutatta, hogy nem alkalmaznák a Forma 1-ben  :-* :-*  Közben Beg és Kislust felszedett vmi csajszit, akinek nagyon tetszettek a bátor bicósok...
Aztán miután lefagytunk és kicsit összetörték magukat a fiúk bementünk hekizni. Sezlony és Révi már nagyon a csúcs felé közeledtek, hozták is magukat rendesen. Rugós barátomat ilyennek még nem láttam...  volt énekelgetés, meg mindenféle. Aztán nekem mennem kellett. Így nem tudom mi lett a vége, ez olyan hajnal 2 felé lehetett. MrGyulagynak ezúton is óriás csók amiért hazavitt.  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*Így megkímélt a hegyrõl való lesétálástól és attól, hogy még több fûtõanyagot magamba vigyek... bár lehet, hogy maradtam volna reggelig is.
Szóval idáig tudom. A többi engem is érdekelne.

Ja és a szobák tökéletesek lettek volna, ha nem fagyott bicósokat találunk reggel az ágyban :)))

#95
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat szerinted emlekszem?????? Majd ha eszembe jut, akkor persze megirom, de tobben voltak az biztos.
Az viszont beugrott, hogy Kislust egy konnyebb baseball probalkozas soran sikeresen betorte a bombabiztos uveget. Meg szerencse hogy csak azt, mert kulonben a legszebb csavo most nem lenne a legszebb... az biztos, hogy egy kolasuveg figyelne a fejebol.. de mindegy ,nem lett komolyabb baja senkinek.


#96
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ki kicsinált képet vagy videot? kíváncsi lennék rá..

#97
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos Yoci, ha esetleg nem emlekeznel, hogy mitol fajnak a tested bizonyos pontjai, akkor elmondanam, hogy as eses kovetkezmenye. / Ugyanis eleg szepen kifordult alola a pad, amin eppen bringazott/. Voltak szep esesek, de amugy eleg jo volt a buli.
Kislust nagyon hajtott egy bizonyos lanyra, de neha ugy nezett ki, mintha inkabb le akarna utni, pedig csak egyszeruen igy tancol...   ;D ;D ;)
A tobbiek amint magukhoz ternek, biztos tudnak sokat meselni, nomeg a kepek, es a video is magaert beszel szerintem.
Amugy eleg kellemes izomlazanm van, de azert jo volt fel uveg Jeger utan bringazni...


#98
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
nem lehetett valami kellemes részvétem..

#99
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
nem lehetett valami kellemes...

#100
Jeti

Jeti

    vendég

  • fórumtag
  • 179 hozzászólás
kelemes esõzésben defektrõl-defektre kerózgattam(3db,2db foltal  >:()a fogas felé..... >:( >:( :P :-[