Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
548 hozzászólás a témában

#61
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, jol van. Meg is lepodtem. Mondjuk inkabb a valaszok sorrendjebol gondoltam. Findli utan irtam, aztan o irta ezt... szoval erted...   :-/ :-/ :-/
Kicsit talan mar faradt vagyok...


#62
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Vole ezt ha most magadra vetted akkor szólok hogy Ravenek szólt...

#63
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Es megis miert??
:'( :'( :'( ??? ??? ??? ???

#64
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Freeride Isten: azért a technikádon mág javítanod kellene, tudod?! ;)

#65
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Basszus, akkor ugy latszik tul hamar jottunk el sracok...  :'( :'( :'( :'( :'(
Jok voltak??
`Keped van rola?`   ;D ;D ;D

#66
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Mire netközelbe kerülök, és irhatnám a beszámolókat, addigra mindig mindent már el is meséltek...megint igy jártam. Az tény, hogy én leginkább moziztam az este folyamán...úgy látszik kezdek kiöregedni :'(

De meg kell állapitanom, hogy igen vicces társaság vagyunk:D:D

#67
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
távozásotok után...  8) 8) 8) 8)

#68
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ilyesmire azert emlekeznek az biztos... vagy ez meg erkezesunk elott volt??


#69
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hé srácok! Kihagytuk a leglényegesebb részt! A thaiföldi k*rvákat! emlékeztek?  ;D ;D ;D a szõke volt a legjobb... ;)

#70
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D

A következõre már el fognak engedni ??? ??? ???


Vasárnap tekertem egy kicsit cs.bérc mögött abban a k....a napsütésben.A bulin résztvevõk nagyon jó hangulatottttt csinált,mindenki jól érezte magát.ÚÚGYEEE 8) 8) 8)


üdv:tamo

#71
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát akkorjobbulást kívánok neked. remélem a  következõpre el tudsz menni megmondjuk pénia szeretnék eljutni egy ilyen bulira,  mert most sajna nem értem rá. kár... :-/

#72
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Jó volt a buli megint. :) Mondjuk a társaságot ismerve nem is feltételeztem mást. :)
Én sajna kimaradtam belõle (kis hõemelkedés, takonykór, levertség >:(), mert mire összeszedtem magam, megsütöttem a pogit és elindultam, lefújták a bulit. Az az igazság, hogy kettõs érzés volt bennem, mentem is volna, meg húzott az ágyikó is.
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és köszi a beszámolókat.
Üdv mindenkinek
Era

#73
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
A szuszpis fiúk azért  jöttek le Fogassal mert nagyon készen voltak, vagy mert megijedtek egy kis esõtõl... Nem így ismerlek titeket srácok! Az arcukat  meg el tudom képzelni  :'( >:( 8) :-/  vmi ilyesmi keveréke..
Már csak Lcs beszámolóját olvasnám meg Findliét, hogy õ mit mozizott ott rajtunk. Sajna õ is beteget játszott (komolyba) és csak csöndes megfigyelõ tudott lenni.. vagy csöndesebbet, mint szokott  ;)


#74
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nahhh. Itten vagyok én is. Bár csak szombat délelõttõl koraestig voltunk, azért megérte. Látni az arcokat, a "foglalkoztatón" elvégzett külsérelmi nyomokat, a széttört üvegeket, a szétdobált székeket, a megmaradt 2 deci alkoholt...  ;D Utólag kijelenthetõ, hogy a 4th official BMFT tali felét elmosta az esõ :(. Bíztunk a szebb jövõben, de nem akart javulni, és így hazatéptünk mi is idõ elõtt. A következõt júniusban kellene szervezni. Mondjuk a Badacsonyba... (bor, Balcsi, nagyseggû német csajok... 8))

ja, majdnem kihagytam a special thanks rovatot:

° Lensinek a sütiért (tényleg bánhatja aki nem evett belõle)
° Jorusnak a samponért (kúúúúl)
°  Begbinek az LX-ért (kösziiiii)

:-* :-* :-*

#75
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Sziasztok... mi is csak rövid tiszteletünket tettük a rosszidõ és kezdõdõ nátha és egyéb jelek miatt de az látszott hogy nemgyenge volt a pénteki buláj...

minden elismerésem... ;D ;D ;D

aki pedig Vole, Lcs, Palmi és Sezlony arcát nem látta volna lefelé fogasozva, az elmaradt a szombat slusszpoénjáról ;)


#76
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Jó buli volt.
Köszi Tamo+Major!!

kislust
UI:kiscsaj+baseball story: az alkohol kihozza belõlem az állatot... ;D

#77
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tamo és Major!

Mi is köszönjük nektek a szervezést, és azt, hogy annyira a sziveteken viseltétek a talit. Örülök, hogy megúsztuk a fizetést annyival, amennyivel.
Részemrôl nem voltam most ott sokat a kiállitás miatt, de egy éjszakát azért ott töltöttem, és részt vettem egy kicsit a bulizásotokban is. Csak sajna kezdtem én is lebetegedni, igy már nem voltam elememben.

A szállás azért király volt. Arra kiváncsi lennék, hogy a társaságból ki zuhanyozott ott, mert szerintem senki.

Mellon: a képek királyak, a hangulatot megfogtad! (lécci rakd majd föl a versenyen készült képeket is!)

#78
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
A római parti esetbõl tanulva szerencsére meg sem próbáltam bicajra ülni pénteken!  ;)

Illetve, egy kicsit igen, sikerült is egybõl levernem a sípcsontomat a pedállal!  ;D

Tényleg, a többiek, akik igérték, hogy jönnek az idõ miatt ennyire meggondolták magukat!
Szombat este végülis azért döntöttünk a hazamenetel mellett, mert legjobb esetben is kb 8an lettünk volna. Csakhogy egy kis negatívumot is említsek.  :)

#79
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
SEZLONY!!!!!!!
IMÁDLAK!!! Sszétkacagtam magam! Még sok ilyen beszámolót tõled!! Iszonyatos vagy.. Meg voltál...
Sszóval mikor megyünk partizni?

#80
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Most is az asztal alatt vagyok, csak most a röhögéstõl! Ahogy nézem a képeket kezdenek eszembe jutni a dolgok.  ;D

Kislust feldobta a hekit (mert ez a becses neve), és egy 2l kólásflakonnal el akarta ütni, mint egy bézbólos! Kicsúszott vas markából, egy hangyapöcsnyivel elhúzott Lcs sztárarca mellett, majd belecsapodótt a 3 centis üvegfalba sikeresen megrepesztve/kitörve azt.
Persze ezt csak mesélték, mert én nem emlékeztem, pedig biztos ott voltam valahol a közelben!  :D

Még, meséljetek!!!